Jump to content

Metal u medijima


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

BRAVO je najvece sranje ikad............pisu takve gluposti........ no.gifno.gifno.gif

Bilo je jednom nesto za Amy Lee,Tarju i Sharon iz Within Temptationa........kao da li ce Sharon uspeti da se popne na gothic tron pored mnogo poznatijih gothic kraljica kao sto je Amy ili Tarja.......

 

A i ono sa Tarjom i prorocicom je bilo ocajno pukeface.gifpukeface.gif

 

kao i sa onom devojkom koja uz pomoc viska kontaktira svoju mrtvu babu,a pritom je satanista,bleji na groblju,a soba joj je oblepljena posterima HIMa.

 

a inace,pentagram je dobio ime po latinskoj reci penta sto oznacava satanizam wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

*nigde se ne pominje obrnuti pentagram.......

Edited by Dead on Arrival

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo to za tarju me je iznerviralo, popizdial sam kad sam vidjela komentar kao nightwish se raspada i ostale dezinformacije!!! a najzalosnije je shto za nightwish pishu da je GOTHIC i porede ih sa within tamptation i evencance ( ako se ovako pishe ovaj propalitet od ''benda'') zashto pishu stvari koje nisu tachne?samo eto da bi neshto napisali nije vazno shta ce napisati samo da ima vishe strana i vishe gluposti!!!

ochajno zaista!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRAVO je najvece sranje ikad............pisu takve gluposti........ no.gif  no.gif  no.gif

Bilo je jednom nesto za Amy Lee,Tarju i Sharon iz Within Temptationa........kao da li ce Sharon uspeti da se popne na gothic tron pored mnogo poznatijih gothic kraljica kao sto je Amy ili Tarja.......

 

A i ono sa Tarjom i prorocicom je bilo ocajno pukeface.gif  pukeface.gif

 

kao i sa onom devojkom koja uz pomoc viska kontaktira svoju mrtvu babu,a pritom je satanista,bleji na groblju,a soba joj je oblepljena posterima HIMa.

 

a inace,pentagram je dobio ime po latinskoj reci penta sto oznacava satanizam wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif

*nigde se ne pominje obrnuti pentagram.......

svi smo mi goth samo to jos nismo shvatili...kada ce te to shvatite....

 

 

 

baj d vej stefan je gej

 

 

 

 

i da ovaj sajt je ustvari jedan veliki bag vellllllliiiiiiiiiiikkkkkkkiiiiiiiiiiii duuuuuuggggggaaaaaacccccckkkkiiiiii ovo je vec perverzno...........

Edited by @@

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kada sam video Nightwish na naslovnoj strani Bravo-a, umalo nisam dobio infarkt!!!! Jos sa textom RASPAD!!!!! Ali odmah sam se setio da je to stani SVET!!!! A ona goth girl, kako bese Jovanka ili tako nesto! Sve se mislim iz Srbije je.... Bas su jadni!!!!

 

Ali je jos jadnije kada u Rock express-u pljuju Wish I had an angel i kazu da je to dance/metal/eurosong pravac!!!! Mislim!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si, bas sam u autobusu video reklamu za neki bravo ili sl. i tamo pise ...za repere, rejvere...ove one...metalce, nemetalce...

 

Sta oni to pokusavaju??? Necu da deca u istom casopisu citaju o natasi baklavac i Maidenima NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jel' dozvoljeno da u McDonald's- u pustaju Nightwish, onu pesmu 'Nemoj'?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si, bas sam u autobusu video reklamu za neki bravo ili sl. i tamo pise ...za repere, rejvere...ove one...metalce, nemetalce...

 

Sta oni to pokusavaju??? Necu da deca u istom casopisu citaju o natasi baklavac i Maidenima NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ma shta te briga, ionako u takvim chasopisima pishu dezinformacije...

 

ko hoce da chita o metalu/rocku zna koje shtivo da kupuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Huperu bili Moonsorrow,Finntroll,Nightwish,Bodom,Maiden,Tales of Dark,Infest,Moondive,Sonata...oni su bolji od Bravo-a,ne pishu tracheve nego rade intervjue.

Volim da chujem komentare onih koji chitaju te Huper zbog Eminema,pa vide Finntroll icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...