Jump to content

Metal u medijima


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

ljudi, nije u pitanju samo 'bravo'--koji god casopis da kupite naletecete na nesto sto ima veze sa metalom...pocinje nova era koja ce definitivno biti obelezena metalom...sa jedne strane, to je sjajno. ali sa druge to znaci da ce ogroman broj pozera koji sada slusaju cecu zato sto je in, postati metalci, a to vec deprimira...toliko laznih metalaca je vec previse icon_uhoh.gificon_mad.gif

 

violent.gif kill 'em all violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bik taj bravo ukinuo...jer on uci naivne klince da slushaju loshu muziku koja je bazirana na materijalnom...ima sve devojke da postanu sponzorushe kao Natasha Bequalac...da ne kazem Britney....

Mladja sestra moje drugarice nije ni krenula u srednju a vec ima neke tamo seksualne fantazije zato sto je procitala u bravu da nije vazno koliko godina imas nego sta osecash...samo treba neki idiot da je iskoristi...

i josh jedna stvar...nervira me kada metal poistovecuju sa jednim bendom kao sto je LINKIN PARK ili LIMP BIZKIT koji nema veze sa metalom....to sve treba za yaya i obesiti na trg slobode u NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bik taj bravo ukinuo...jer on uci naivne klince da slushaju loshu muziku koja je bazirana na materijalnom...ima sve devojke da postanu sponzorushe kao Natasha Bequalac...da ne kazem Britney....

Mladja sestra moje drugarice nije ni krenula u srednju a vec ima neke tamo seksualne fantazije zato sto je procitala u bravu da nije vazno koliko godina imas nego sta osecash...samo treba neki idiot da je iskoristi...

i josh jedna stvar...nervira me kada metal poistovecuju sa jednim bendom kao sto je LINKIN PARK ili LIMP BIZKIT koji nema veze sa metalom....to sve treba za yaya i obesiti na trg slobode u NS

To brate, svaka ti je zlatna, pogotovo to Za Limp Bizkit, i LP. Nemam pojma, ja mislim da sve to sr*nj*, uopste to sto je ostalo tako malo pravih rock i metal casopisa koji bi mogli da sprece djecurliju da "zastrane".Jer je*i ga npr. Rock Express izlazi svake prestupne, a i kad izadje stvari u njemu obicno ves budu stare, "Bravo", "Cool Girl" i sta znam koje smece izlazi svake sedmice, sto i omogucava da djeci pune glavu glupostima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, nije u pitanju samo 'bravo'--koji god casopis da kupite naletecete na nesto sto ima veze sa metalom...pocinje nova era koja ce definitivno biti obelezena metalom...sa jedne strane, to je sjajno. ali sa druge to znaci da ce ogroman broj pozera koji sada slusaju cecu zato sto je in, postati metalci, a to vec deprimira...toliko laznih metalaca je vec previse icon_uhoh.gificon_mad.gif

 

violent.gif kill 'em all violent.gif

Oh Boze! icon_rolleyes.gif

 

Molim te kazi da je sve ovo sarkazam. Zar bre vi ljudi ne mozete da zivite bez pojma 'lazni metalci'? I ko to kaze da sadasnji 'opaki' metalci nisu nekad slusali Cecu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, nije u pitanju samo 'bravo'--koji god casopis da kupite naletecete na nesto sto ima veze sa metalom...pocinje nova era koja ce definitivno biti obelezena metalom...sa jedne strane, to je sjajno. ali sa druge to znaci da ce ogroman broj pozera koji sada slusaju cecu zato sto je in, postati metalci, a to vec deprimira...toliko laznih metalaca je vec previse  

 

kill 'em all

 

Uvek ce se znati ko je ko!!! Ja ne znam za te "lazene metalce"! Odmah se vidi ko je ko! Mislim covek koji nosi majicu KoRn-a, Motorhead-a i Manowar-a je ono kao metalac. To mi ne ide u glavu. To je pozerstvo i nista vise. Ali pruzite tim ljudima sansu! JA sam za da im se pruzi prilika. Tako se pocinje. Oblacenje majica i buljenje u tudje ne bi li video sta je na njihovim. Zato je moj poznanik iz inata kupio BRITNEY S. majicu!!!

 

I ko to kaze da sadasnji 'opaki' metalci nisu nekad slusali Cecu?

 

Upravo tako! Niko nije bezgresan!!!

Edited by Planet_Hell

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato je moj poznanik iz inata kupio BRITNEY S. majicu!!!

Nije valjda sve u majicama...ja imam samo jedan Brave New World duks koji sam kupio pre tri godine...inache ne nosim majice...ali taj tvoj ortak je genije...upravo mi je dao ideju da na nekoj majici istampam britni i dodam joj brkove ili neshto i neq provokativnu poruq...hihih...sta li ce reci...bash genijalno...p.s. pola tih shto nose majice uopshte nemaju veze sa zivotom a ne s muzikom...nose ih jer misle da su cool...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bik taj bravo ukinuo...jer on uci naivne klince da slushaju loshu muziku koja je bazirana na materijalnom...ima sve devojke da postanu sponzorushe kao Natasha Bequalac...da ne kazem Britney....

Mladja sestra moje drugarice nije ni krenula u srednju a vec ima neke tamo seksualne fantazije zato sto je procitala u bravu da nije vazno koliko godina imas nego sta osecash...samo treba neki idiot da je iskoristi...

i josh jedna stvar...nervira me kada metal poistovecuju sa jednim bendom kao sto je LINKIN PARK ili LIMP BIZKIT koji nema veze sa metalom....to sve treba za yaya i obesiti na trg slobode u NS

they they are black but they are gays

 

ziveo anal kant cenim da tako ide pesma posvecena LIMP BIZKIT u

Share this post


Link to post
Share on other sites

sabanluk nisam slusao nikad. ne znam sta svi toliko napadaju one koje nose majce bendova. njihova stvar. ako neko nosi majcu automatski je pozer. ako cemo tako, najveci je onaj metalac koji nosi pantalone sa sljokicama, im a ultra kratku modernu frizuru i tesnu majcicu sa dugim rukavima. ne kazem, ima onih koji se odevaju u majce par meseci, pa onda izadju iz toga i predju na tehno, ali leba mi ne jedu. neka ih, od njih 10, dvoje troje stvarno ostane u toj prici.

ne znam zasto sam vam ovo ispricao al ko zna, mozda nekome ovom i zatreba. u svakom slucaju, ne skodi. a ako ne skodi, onda znaci da koristi. pozdrav.

 

a sto se tice cool girla i brava, magazini jesu losi, gledam omot za cool girl (reklama u nekoj novini) neka devojcica nema 13-14 god. ono pedofilija has no boundaries ( a da nisu ni culi za Slayer icon_biggrin.gif ), teme bog da te sacuva. pa ne mogu sve devojke da budu manekenke. a metal je ovim magazinima zastupljen u vidu shitkorna, shitknota, limp shitskita, shitin parka i slicnih. nisu ti magazini dobri za one koji ih kupuju, mnogo zaglupljuju. ali licno bas me briga, jer ja ih ne kupujem, pa mi leba ne jedu. (a i da mi jedu, otisao bih do julke da kupim jedan icon_biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam video Nightwish na naslovnoj strani Bravo-a, umalo nisam dobio infarkt!!!! Jos sa textom RASPAD!!!!! Ali odmah sam se setio da je to stani SVET!!!! A ona goth girl, kako bese Jovanka ili tako nesto! Sve se mislim iz Srbije je.... Bas su jadni!!!!

 

Ali je jos jadnije kada u Rock express-u pljuju Wish I had an angel i kazu da je to dance/metal/eurosong pravac!!!! Mislim!!!!!!

Zar nije mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh Boze! rolleyes.gif

 

Molim te kazi da je sve ovo sarkazam. Zar bre vi ljudi ne mozete da zivite bez pojma 'lazni metalci'? I ko to kaze da sadasnji 'opaki' metalci nisu nekad slusali Cecu?

so yeah... !!! [ zamislite kozeljnika / mikicu / glada / any1 kako se gube uz cecu... ili seku alexic ( cekaj, pa ja sam to vec video... doduse bila je to zajebancija, al opet je bilo smesno.... ) ]

 

Oblacenje majica i buljenje u tudje ne bi li video sta je na njihovim. Zato je moj poznanik iz inata kupio BRITNEY S. majicu!!!

 

ehhehehe.. svega mi, voleo bi da imam to... otisao bi u kst sa time, odma sada odma...

 

A sto se tice tih zlih fazona...

Cecu bas i nisam voleo...

ali Toma Zdravkovic.... guilty ....

 

Ali je jos jadnije kada u Rock express-u pljuju Wish I had an angel i kazu da je to dance/metal/eurosong pravac!!!! Mislim!!!!!! 

Zato sto je pola tih iz REX zatucano, kao i pola yuma, i cim neki bend uradi nesto drugacije, odma je to neko sranje...

Pola njh bi pljuvalo Siddhartu, ili Pain of Salvation, da su samo culi za te bendove.. jer nisu tr00 necro grim....

Ili Dimm-burgere zato sto su se prodali, i jer su komercijala... icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

 

 

I kao sto rekoh vec jednom, sto vise metala u novinama i medijima ,to bolje...

jedino ne podrzavam pisanje debilnih textova ( kao sto to radi bravo.. ) ali ako budu pisali ( oni ili neko drugi.. ) normalne textove, ili radili intervjue, samo napred....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...