Jump to content

Metal u medijima


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

  • 3 months later...

Nu Metal, Metalcore, Rap Metal, Industrial itd, ako se mediji budu fokusirali na metal, sigurno ce paznju obratiti na njih prvo... A mi, doomeri, powerci, tradicionalisti, mozemo u kurac... :icon_ne: A doci ce vreme i za nas valjda... Samo treba ljudi malo da se uozbilje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zapravo nije tacno,fora je u tome da su i svi pokusaji metal emisija na manjim televizijama(rtk,studio b,metropolis,tv plus)Ugasene jer niko nije gledao,znam da recimo na tv plus u Krusevcu kad je bilo live da se ljudi jave a dobiju disk niko se nije javio pola sata ,isto kao i sa koncertima mogu da se organizuju al previse je pozerske publike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali fora je sto je Internet radio... Kao i vecina, nece nista uspeti od toga. Uopsteno, po mom misljenju, da stave na pinku neku metal emisiju, isto ce proci kao i do sada sto su prolazile ostale emisije slicnog tipa. Dzabe kad je publika sranje. Uvek se buni. Zato mene zabole kurac. Slusam na kompu, skinem album koji mi se svidja i to je to. Ne trazim emisije itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Nema ga uopste,nekoliko internet radija jednom nedeljno uradi neku emisiju,i radio 202 sto pusti neku pesmu.Na TV-u ga nema ni malo.O stampanim medijima da ne pricamo imamo samo Nocturne(koji nije doduse striktno metal magazin nego je nesto kao REX koliko sam ukapirao).Neverovatno da Srbija koja je do pre manje od pet godina imala oko desetak i vise fanzina sada ima samo jedan Akrep.

 

Iskreno nije mi do televizije,sto se mene tice i ne treba da bude ni jedna emisija na TV-u ali fanzina da nema,to je strasno i strasno je sto nema ni jedna metal emisija na radiju na primer(na ovom "regularnom").Kada se setim samo pre par godina Ravenlord,Stormberg,The Vault,Invidia,Hornburg,Aweken,..

 

Greota.Zato nam i jeste scena u ovakvom kurcu,nema vise entuzijasta ili ih je jako malo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga boli kurac da gleda emisiju ili slusa radio kada moze do svega doci pomocu dva klika misem,na youtube-u,pa da slusa i gleda sta hoce a ne sta mu drugi odrede.Radio i TV emisije tog tipa su zastarele i mrtve su.A i informacije su dostupne u svakom momentu i bilo gde,tako da i stampani mediji nemaju neku preteranu poentu.Sem kada su ekskluzive u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje je u svakom slucaju kada neko priredi emisiju sa gomilom informacija i muzikom nekih bandova koji mozda i nisu toliko popularni,pa posle neka slusalac kopa po internetu za info o bendu koji mu se svideo...

 

Meni su svi ti web zinovi sranje,mislim ok je to,cenim svaciji trud,ali necu svaki put da pogubim oci buljeci u monitor ako bih procitao neki inti sa bendom i da nosim komp u klonju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje je u svakom slucaju kada neko priredi emisiju sa gomilom informacija i muzikom nekih bandova koji mozda i nisu toliko popularni,pa posle neka slusalac kopa po internetu za info o bendu koji mu se svideo...

 

Realno,to je samo tebi bolje.

 

Meni su svi ti web zinovi sranje,mislim ok je to,cenim svaciji trud,ali necu svaki put da pogubim oci buljeci u monitor ako bih procitao neki inti sa bendom i da nosim komp u klonju...

 

Neces pogubiti oci.Nista ti nece faliti.Sa druge strane,ovo za klonju si potpuno u pravu.Ali opet,postoje smartphone i tableti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Stvarno nemam veze STA Ce mi kojekakvi Realiti Sowowi ili slicne gluposti???

Mene Spijuniraju i tamo se pojavljuju likovi koji Veze nemaju sa muzikom koju ja Slusam.

Ako Vec hocete Aj Stavite u Survivor TV Ekipu KLIMAVI-Ruke i noge su im ko Stake

klimaju se kad Hodaju:Alek [bubnjar] i Voditeljke:Rada [RTS] Olivera Kovacevic,Danijela Segan...

Imam utisak da ce im otpasti neki UD dok Hodaju-

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...