Jump to content

Najboljih 5 bubnjara svih vremena


dark earendil

Recommended Posts

Pa da, od dva elektronca koja sam u zivotu probao, jedan je bio tako uzasan, prakticno nemoguc za sviranje, a drugi je imao odlican osecaj, ne isti kao bas bubanj, ali izuzetno udoban.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirao sam Yamaha DTX Press 2.0 , onako, nije lose, ali ja sam vise pristalica akusticnog bubnja... Po mojim nekim standardima, elektronske komponente je ok dodati akusticnom setu, onako kao efekte neke - u prevodu, kao sto to cini bubnjar Korn-a David Sylveria...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest electro-drummer

ubedljivo najbolji bubnjar DAVE WECKL ( JAZZ - FUSION ) BUBNJAR

 

 

danny carey je dobar

 

 

dave weckl-u nemoze da prismrdni nijedan metal bubnjar, kao shto sam negde cuo dave weckl je "tata za bubnjeve"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ljudi ako ste zainteresovani za ZORO THE DRUMMER Drum Clinic ne propustite priliku da poslusate i pogledate.... uzmite karte kod Marica u radnji (Maricev Muzicki Servis) po frendly ceni za dz ako se nesto kupi u radnji ili 100 dindzi....

 

daklem.. desavanje se odvija u Domu omladine petak 7. april u 17h....

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

On ono bese dosta radi gravity blast?

 

Sto me podseti na Marca Pitruzzellu (ili kako se vec pise), koji je svirao za Vital Remains na poslednjoj turneji. Sad ima 20 god, tada je imao 19, a brz je strasno. Doduse, slabo sta ima sem brzine, ali i dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...