Jump to content

Sunn O)))


Turin

Recommended Posts

kakav bre fensi medjunarodni?

 

ide do minhena i ciljna grupa su mu gasterbajteri... rekla sam ti vec da smo m. i ja sele u prvu klasu misleci da je druga, pa kad su nas izbacili odatle samo smo se znacajno zapitale "a kakva li je tek druga?!" icon_mrtav.gif

druga je... pa atmosfera je krajnje intinmna kao posledica dimenzija kupea. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zagreb definitivno nije neki grad za blejanje, osim ako necjete icji na groblje, groblje je stvarno sminka, toplo preporucujem!

 

meni uvek bilo mega kewl u zagrebu!

 

a sto se tice fancy vozova... nema na tu stranu, bratci... taj fancy ic ide za bec, pa ga mozete doziveti ako se uputite za pestu.... ovaj minhenski je krsh zivi... smrdi i prdi... no, uvek mozete u'vatiti neki kroatski ic da osetite osecaj, npr. zagreb-cakovec... milina ziva...

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni sad uopšte nije jasno ko sve ide...

 

ko sve ide?

kranzhe,

oh.well i ja smo vam nesto kao rebound.

jedan iz ekipice ne moze da ide, fali vam dvoje ljudi da popunite kombi da ne biste placali kartu 10e vise...

i tu upadamo nas dvoje, a body.remover i slowdiver nas ganjaju po forumu... laugh.gif

e sad, mi imamo neku mnogo dobru drugu kombinaciju, ali cemo ipak da idemo sa vama, pa ako moze jednog dana onaj inv. za indietorrents kao *pamti.pa.vrati* icon_da.gif

vidimo se u ponedeljnik! musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslao bih ja invite, ali ne mogu. share ratio mi je 0.7 a samo oni preko 1.0 mogu da šalju.

znam da vas dvoje idete, ali šta je sa ostalima?

koliko nas ima?

 

btw, narezaću par audio diskova nekog cool post rocka. da ne smaramo čoveka, a ni vi mene kao prošli put sa nekim funeral for a friend sranjima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

indi torentsi su sranje, ozbiljno.

 

ti share ratios su najgora stvar koja se desila fajl sering zajednici i treba bojkotovati sranje.

 

ziveo soulseek, ziveo dc, ziveli ohwell&femdom, pravo cestiti ljudi!

 

 

 

ima nas dosta krang, sve je kul.

 

docu do tebe u ponedeljak prepodne?

Edited by BodyRemover

Share this post


Link to post
Share on other sites

:suzica:

daj neki tip kako da dodjemo do invajta... kome da saljem slike sa letovanja?

 

ima nas osam komada, valjda onaj spisak -azal +oh_well +ja

ali to bolje ovi pr-ovi kombija da ti reknu...

 

moze post rocka. evo i ja cu nesto lepo za povratak da narezem... @skoms: jel moze destroyalldreamers? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@br: nema frke debeli.

--------------------

idi na irc njihov i pitaj lepo za invite. daće ti sigurno (ako budeš dovoljno servilna i pretrpela standardnu n00b inicijaciju, tj. torturu i poniženje onih koji imaju invite)

 

irc://irc.efnet.net/indie.torrents

 

a therapsid mi objasnio kako da zajebem share ratio. sad samo skidam, a on ostaje isti. bojli mi ni ne treba, pa ništa živo ne uploadujem, a skidam kao car, svaki dan po 5 albuma.

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...