Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

Pesma nije losa, ima stvarno lepe deonice sem kraja koji je Paco De Lucia (mislim i to nije lose za one koji vole) ali mislim da se vidi njegova zapaljenost za akusticne gitare:D, velika promena u odnosu na dosadasnje pesme.

 

Takodje mi deluje da je pesma onako sklepana na brzinu, ili su imali malo vremena i manjak ideja ili je u pitanju spomenuta situacija izdavac > bend.

 

Sve u svemu nisam razocaran, jedva cekam novi album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno je sigurno, DT i Opeth bi trebalo da se drže po strani kad su ovakvi "poduhvati" u pitanju. Ne znam je l' ovo situacija kad počinje da biva da je izdavač > bend, ali bi trebalo zaustaviti ovo, dok još nije kasno.

 

+1 totalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesma nije losa, ima stvarno lepe deonice sem kraja koji je Paco De Lucia (mislim i to nije lose za one koji vole) ali mislim da se vidi njegova zapaljenost za akusticne gitare:D, velika promena u odnosu na dosadasnje pesme.

 

Takodje mi deluje da je pesma onako sklepana na brzinu, ili su imali malo vremena i manjak ideja ili je u pitanju spomenuta situacija izdavac > bend.

 

Sve u svemu nisam razocaran, jedva cekam novi album...

 

Ko zna, možda kad budem igrao (ako budem igrao) igricu i pesma se lepo uklopi :bigblue:

 

Slažem se sa napisanim. Treba naravno uzeti u obzir to da je pjesma namijenjena za igricu, a ne kao standalone pjesma.

 

Ma bre, to izdavacka kuca naredila, oni (kao i DT) seli za sat vremena i sklepali nesto.

A i ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj "stani-kreni" koncept i jeste klasičan za igrice. U bilo kom soundtracku se može primetiti to ponaljanje. Realno, nisam ni očekivao da će napraviti Blackwater Park za igricu, a s obzirom da je i tematika igrice takva kakva jeste, ovo je skroz nekako, rekao bih, logično. Voleo bih da probam igricu i da u tim trenucima kada krenu ove pesme soundtracka, vidim kakav će mi osećaj pružiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...