Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

Pa naravno da postoji mogucnost za vise,ovo je samo minimum kako rekoh. Ide se kombijem,mogu i dva da idu,zavisno od broja prijavljenih.

Ajde da se prebrojimo za pocetak da li nas ima dovoljno,ali samo oni koji bi sigurno isli,pa da se prijavljujemo (u prevodu,da ne bude "pola-pola su mi sanse da dobijem slobodne dane na poslu,da mi bude ispit u tom periodu i sl,ali cu se svejedno prijaviti").

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kapiram da bi se islo po najlogicnijoj opciji,polazak zavisno od trajanja putovanja (pojma nemam koliko sati treba do tamo,znam samo da voz ide 14 sati),namontirati da se tamo stigne oko podne ili priblizno u tom periodu,da se malo obidje grad i tako to...a povratak posle koncerta,tipa pola sata-sat nakon zavrsetka.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kapiram da bi se islo po najlogicnijoj opciji,polazak zavisno od trajanja putovanja (pojma nemam koliko sati treba do tamo,znam samo da voz ide 14 sati),namontirati da se tamo stigne oko podne ili priblizno u tom periodu,da se malo obidje grad i tako to...a povratak posle koncerta,tipa pola sata-sat nakon zavrsetka.

 

hm, pa sudeci po city distance sranjcu, od Beograda do Bukuresta je MANJE nego do Ljubljane, s obzirom da nisam automoto tip pa ne znam kakvi su prvo putevi tamo a drugo kapaciteti nasih vozila, ne mogu da gadjam koliko bi trajalo putovanje. Sigurno manje od tih vozovskih 14h. AAAAAAAAAAAAAAAli taj predlog da se ide po mraku, jebem ti, paranoja sam ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako mi je receno iz Music Travela,sumnjam da moze da se spusti. Kapiram da bi se do negde 10.maja trebalo prijaviti,a sto se tice placanja,ja sam samo jednom isao sa njima (Isis u Zagrebu 2009.) i koliko se secam,placali smo na dan polaska.Ne znam kako bi sad bilo i da li su promenili tu politiku,ali to su detalji koje cemo kasnije sredjivati.Trenutno treba da vidimo ima li nas uopste dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...