Jump to content

Studiji za probe


sevast

Recommended Posts

Nist' ne vredjam, hvatali smo, ovoga mi krsta icon_smile.gif

E, ako ima klima, onda je to druga prica. A jesu li i promenili koze na bubnju?

Ubacili su pravu klimu(verovatno od nasih para,toliko "malo" su nam izmuzli do sada icon_smile.gif ).Za koze n-e-e-e z-n-a-a-a-m mhihi.gif ,nisam prometio ni jednu u sobi.Doduse nesto iza Marshall-a je licilo na prepecenog jarca ali to je sve icon_smile.gif .Ne stvarno,nisam obracao paznju,znam samo da se bubnjar nije zalio kao pre nedelju dana,bilo je ok. icon_da.gif .Ja sam se ustekao juce u ono crno Kettner pojacalo i zajedno sa mojom pedalom je dalo sirovi Burzum-oliki zvuk(album Det som engang var,ako znas na sta mislim),ali je za razliku od Burzuma distorzija bila cista i jasna.Totally tr00 dude icon_smile.gif .Almost brutal like Linkin Park icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Orange me mnogo nervira, nikad ne znas sta da ocekujes. U kecu se crash raspada, i novo bas pojacalo je na ivici probijanja, a hi-hat standardno ne moze da se mrdne po visini. Cem dizludim. A, da, i ovaj sto zakazuje probe nikako da se sporazume sa ljudima da hocemo u dvojku, a ne keca icon_smile.gif Ne pitaj kako mu to uspeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Orange me mnogo nervira, nikad ne znas sta da ocekujes. U kecu se crash raspada, i novo bas pojacalo je na ivici probijanja, a hi-hat standardno ne moze da se mrdne po visini. Cem dizludim. A, da, i ovaj sto zakazuje probe nikako da se sporazume sa ljudima da hocemo u dvojku, a ne keca icon_smile.gif Ne pitaj kako mu to uspeva.

mozda prica davno zaboravljenim jezikom druida? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili je do toga sto probu uvek ugovara sa zenom icon_smile.gif

icon_smile.gif .

Nama se desilo da kao zakazemo probu poreko fona u 11 ujutru u kecu,mi dosli a tamo nas ubedjuje lik kako smo zakazali u 11 uvece icon_confused.gificon_smile.gif.Sad nema problema,imamo stalan termin icon_mrgreen.gif .Note to yourself:ne zakazuj sa zenom icon_smile.gif ,ali ozbiljno icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam, pricao mi je lik kad im dodju dva benda za isti termin. Skoro sam imao sa jednim bendom dupli termin, i ovi su lepo jos nekom zakazali za tu drugu polovinu. Ali dobro, ti drugi su morali da dodju drugi put, tako da je po nas proslo bezbolno.

 

Sto se tice tvog potpisa, udje tako u sobu kod ortaka (u domu) jedan lik, pa pita

"Je l' to elektricna gitara?"

"Jeste."

"Hajde sviraj nesto."

"Nemam gde da je ukljucim." (Nema pojacalo.)

"Kako nemas? Pa evo ga steker tu."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam, pricao mi je lik kad im dodju dva benda za isti termin. Skoro sam imao sa jednim bendom dupli termin, i ovi su lepo jos nekom zakazali za tu drugu polovinu. Ali dobro, ti drugi su morali da dodju drugi put, tako da je po nas proslo bezbolno.

 

Sto se tice tvog potpisa, udje tako u sobu kod ortaka (u domu) jedan lik, pa pita

"Je l' to elektricna gitara?"

"Jeste."

"Hajde sviraj nesto."

"Nemam gde da je ukljucim." (Nema pojacalo.)

"Kako nemas? Pa evo ga steker tu."

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif (can't stop laughin')

Ma ne ,taj stih sam izmislio pre par dana na Wc solji...mislim ceo taj necro fazon je u stilu ovog stiha pa se poklapa,pa jos na WC solji... icon_da.gificon_smile.gif .Cesto se desi to sa preklapanjem u Orange-u icon_da.gif ,pa zato ako hoces sto posto termin najbolje je imati stalan icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najbolje je kad smo sastavili u Lionu probe u subotu 8-10, pa odmah u nedelju 10-12 ujutru, a sticajem okolnosti bez spavanja izmedju icon_smile.gif

Bar nam je bilo zgodno sto smo mogli da ostavimo sve stvari tamo, da se ne raspakujemo ujutru ponovo.

taj rad... najvishe volim kada je raspust (sto implicira da ima manje proba i ljudi u gradu) ... i imam dva dana za redom probe... i zateknem pojacalo sa onim podesavanjima koja sam juce ostavio... strasno... inace to nije onaj trip kao dve probe jedna za drugom, tipa prvi dan poslednji termin, a drugi dan prvi termin, nego jednostavno ljudi nesto manje sviraju... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice tvog potpisa, udje tako u sobu kod ortaka (u domu) jedan lik, pa pita

"Je l' to elektricna gitara?"

"Jeste."

"Hajde sviraj nesto."

"Nemam gde da je ukljucim." (Nema pojacalo.)

"Kako nemas? Pa evo ga steker tu."

a jel ritam ili solo?!?! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

OMFG! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akustičnu ili električnu? icon_smile.gif

 

Ili primer sa mIRCa:

 

pita me tip iz Blaca:

 

<LED_ZEPPELIN> iz kojeg si dela bg

<DaronMalakian> novi beograd/sama granica sa zemunom/znaci nisu blokovi

<LED_ZEPPELIN> a znas li mozda jednog Gorana iz zemuna

<DaronMalakian> brate

<LED_ZEPPELIN> on je 83

<DaronMalakian> znas li ti koliki je zemun

<DaronMalakian> biggrin.gif

<LED_ZEPPELIN> metalac je

<DaronMalakian> bez uvrede

<DaronMalakian> ali ovo nije selo

<DaronMalakian> da se svi znamo

<DaronMalakian> mozda ga i znam

<LED_ZEPPELIN> mozda ga slucajno znas

<DaronMalakian> a mozda i ne

<DaronMalakian> ne znam

<LED_ZEPPELIN> pa nista

 

 

Ovo je bio mali offtopic... Ali ja ih sasvim razumem... Ne znaju oni koliki je Beograd icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono, tako mene pitaju za Cacak, redovno (svi imaju neku rodbinu/poznanike/prijatelje u Cacku), i iz B, i iz manjih mesta.

 

Sto se studija tice, nije li najlepse kada neko ko je bio u prethodnom terminu ostavi setup koji je normalnom coveku nemoguce svirati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono, tako mene pitaju za Cacak, redovno (svi imaju neku rodbinu/poznanike/prijatelje u Cacku), i iz B, i iz manjih mesta.

 

Sto se studija tice, nije li najlepse kada neko ko je bio u prethodnom terminu ostavi setup koji je normalnom coveku nemoguce svirati?

NE... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pazi svako podesava po svom instrumentu... znaci nema tu sta da se cudis... mozda neko ima bash suprotan instrument od tvog.... mislim po karakteristikama i sl... nema sta da se cudish... jedino je smesno kada vidish da lik svira na 100 puta boljoj opremi od tvoje a ima 100 puta gori zvuk od tebe... to jese najbolje biggrin.gif

 

pivopije.gif

 

 

inace... meni je Orange nenadjebiv... i to onaj stari studio... znaci kakav zvuk moze da se namesti... znaci masturbacija... icon_smile.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako, ja pricam iz svoje perspektive, sto ce reci sa stolice, a tu svi imamo isti instrument, a vala i po dve ruke i noge valjda icon_smile.gif

 

I sto se toga tice, Orange je gadost nikad gora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako, ja pricam iz svoje perspektive, sto ce reci sa stolice, a tu svi imamo isti instrument, a vala i po dve ruke i noge valjda icon_smile.gif

 

I sto se toga tice, Orange je gadost nikad gora.

To sto ti imas odredjene ekstremitete (sto ce reci 4 ruke) i instrument ne znaci automatski da je Orange sranje. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa rekoh, samo sto se tice instrumenta kojim se bavim sa stolice je sranje. Nisam ni pokusao da impliciram da su i ostali aspekti studija losi.

aaaa,pa ti si bubnjar... icon_smile.gif ....pa zatooo.pa naravno,onda je vrlo lako zakljuciti zasto ti pljujes Orangei...BUBNJARI SE UVEK ZALE... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...