Jump to content

Studiji za probe


sevast

Recommended Posts

Da bi se zvuk što difuznije odbijao treba da postavite neku talasastu površinu(ne radi se o "čvrstini") , neke tepihe, kurce palce il ono od jaja to znaš već ...

 

A što se prozivke da ne znam da se namestim tiče - Potpuno si u pravu, ja se još uvek vrlo slabo razumem u to, ali u drugim studijima zvučimo neuporedivo bolje, a i kompetentnije kolege mi iz benda takođe se žale ...

Joj u nekom studiu sam video da su stavili ono za jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zujale su i meni usi kad nisam nosio cepove, ali me nikad nisu bolela usta, tako da mi i dalje nije jasno.

ovaj nash je cudan neki necro bubnjar,otkud znam icon_smile.gif .Inace,bili smo u Miiru juce,bilo je do jaja.Dobar zvuk,ali nisam koristio pedalu jer je nisam poneo,Videcemo kakavv ce biti zvuk sa pedalom. Tetka Desa je do jaja osoba,sedne sa nama poprica,isto i njena cerka.Ma sve je do jaja.Jedino je malo daleko(zato smo i dosli tamo sat ipo ppre termina icon_smile.gif )...ali ja mislim da vrdi icon_da.gif Poz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj u nekom studiu sam video da su stavili ono za jaja.

Ma to je skroz provaljena fora, ima je gde oćeš ...

 

primetio ciga jednog dana da kutije za jaja mogu da posluže kao apsorberi, čemu sve neće naći namenu ...

Edited by SoulForged

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stirodur uopšte nije toliko dobar kao zvučna izolacija (iako se ove dve stvari prepliću) , više kao termoizolacija, i to baš ako ti treba tvrda, da možeš da je omalterišeš bez rabica itd. Za zvuk ima daleko boljeg izbora...

 

Da bi se zvuk što difuznije odbijao treba da postavite neku talasastu površinu(ne radi se o "čvrstini") , neke tepihe, kurce palce il ono od jaja to znaš već ...

 

A što se prozivke da ne znam da se namestim tiče - Potpuno si u pravu, ja se još uvek vrlo slabo razumem u to, ali u drugim studijima zvučimo neuporedivo bolje, a i kompetentnije kolege mi iz benda takođe se žale ...

nije bila prozivka... samo sam se malo nasalio icon_da.gif

 

inace sto se tice tog stirodura... nisam se ja pitao ni malo... taj stirodur je mega tvrd... i da sam znao da ce to tako da ispadne ne bih dozvolio...

 

to se isprsio cale od jednog lika kako on ima svoju firmu, koja radi izolacije i slicno.. i kako on sve zna najbolje... on je isfinansirao... a ti radovi su trebali da se zavrse pre dva meseca a josh nisu gotovi... sramota...

 

da sam se ja pitao.. ja bih proterao autobus onuda... tj. stavio bih "ono za jaja" (gace, ili stitnik mozda? icon_smile.gif ), salim se.. stavio bih kutije od jaja... sto cemo na kraju i da odradimo... ali ajde... poslom rukovodi najpametniji i tako... ciji radnici znaju sve najbolje i tsl... a krecili su 3 m kvadratna zida 5 dana... ok.. necu da se nerviram...

 

da su ljudi normalni mi bismo vec tamo svirali kao da imamo svoj orange...

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok, kapiram ja da to nije bila ozbiljna prozivka, al je slučajno ispalo tačno icon_da.gif ... pa čisto da se zna icon_smile.gif

 

Jbg, kad postavite apsorbere ili jajarske kutije valjda će biti bolje ...

 

srećno sa radovima pivopije.gif

ma valjda ce....

 

inace meni se cini da prostorija jeci jace nego ranije... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ti svirash sa ognjenom?

neeee....koji ognjen crni?sviram saa Vukashinom,Matijom i Filipom,tj necro philipom ali sad dolazi probably i druga gitara...ne verujem da ikog poznajes tako da ti ovaj post malo znaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

neeee....koji ognjen crni?sviram saa Vukashinom,Matijom i Filipom,tj necro philipom ali sad dolazi probably i druga gitara...ne verujem da ikog poznajes tako da ti ovaj post malo znaci...

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ahahahhahahahaha...

 

crni ognjen.... ahahaha...

 

moze li biti crnje pobogu??? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta "nemoj"?!? Videces ti, samo jos jednom uzmi u usta Black Sunraya!!! violent.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Inace, bio sam u MiiiiiiRu i prostor nam se svidja... pogotovu ona basta napolju, jedino sto je bedak sto nam bubnjaru nesto bilo lose, pa se nismo bas nasvirali za ona 4 sata. Elem tamo bi bilo do jaja da se pravi neki rostilj, tako da cemo naci neki bend da iznajmimo studio za ceo dan tj. 8 sati i napravimo zurku tamo orangelistening.gif

Edited by Herr_Wolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

@HW Daleko sam ja od komshijke na Miir studijo...

@L Pa ne bash,donekle jeste,mrzi me da objashnjavam...To te ne sprechava da posetish te medenjake... wub.gifwub.gifwub.gif

 

Ne zelim da kvarim temu prichom o svinjama...zaista mi to nije namera...

 

Zivi bili...cu se iskljuchim... pivopije.gif

Edited by en-a-dva-es-o-4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...