Jump to content

Studiji za probe


sevast

Recommended Posts

nema u orangu vise,Bio termin od 7-9 nedeljom ali doslo je do nekih neslaganja u bendu tako daje termin kasnije uzet od strane nekih drugih proplaiteta.

Cuo sam za taj Panter ali cuo sam i daje skup ko Orange icon_mrgreen.gif

Inace Fiery danke za tako detaljan info pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

LION JE KAFANA KOD SESTE BGD GIMNAZIJE! pivopije.gif I FK HAJDUK JE TU SA LIONA I TAKO... CEO KRAJ SE ZOVE LION! ALI KOLIKO JE MENI POZNATO TO NIJE TAJ STUDIO! UHH... OVAKO BESE PRE PAR GODINA STUDIO KOJI SU SVI ZVALI:"STUDIO NA LIONU" ALI TAJ JE JEDAN OD PRVIH BGD STUDIJA SA KLIMOM!!! TAKO DA SADA, KOLIKO SAM SKAPIRAO, POSTOJE DVA STUDIJA NA LIONU!!!

 

ETO, TOLIKO OD MENE, TEK DA NE BUDE ZABUNE! biggrin.gif INACE, U ONOM "PRVOM" SAM BIO I NIJE LOSE ZVUCALO TAMO...ALI TO JE BILO DAVNO... ZA TAJ "DRUGI" JA SADA PRVI PUT CUJEM!

 

POSTOJI ODLICAN(!!!) STUDIO U SURCINU! DAKLE: OPTEMA SASVIM SOLIDNA+KLIMA+VEOMA PRIJATNO OSOBLJE+400 KINTI+MALO JE DALJE=NIJE LOSE, A?

 

@Fiery

STA SVIRA TAJ TVOJ BEND I KAKO SE ZOVE?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

LION JE KAFANA KOD SESTE BGD GIMNAZIJE! pivopije.gif I FK HAJDUK JE TU SA LIONA I TAKO... CEO KRAJ SE ZOVE LION! ALI KOLIKO JE MENI POZNATO TO NIJE TAJ STUDIO! UHH... OVAKO BESE PRE PAR GODINA STUDIO KOJI SU SVI ZVALI:"STUDIO NA LIONU" ALI TAJ JE JEDAN OD PRVIH BGD STUDIJA SA KLIMOM!!! TAKO DA SADA, KOLIKO SAM SKAPIRAO, POSTOJE DVA STUDIJA NA LIONU!!!

Pa zato sam i rekao da se studio nalazi kod Liona icon_wink.gif

To je bre isti taj studio, ima klimu. "Skalamerija" nema klimu, verovatno si pomesao.

 

ETO, TOLIKO OD MENE, TEK DA NE BUDE ZABUNE! biggrin.gif INACE, U ONOM "PRVOM" SAM BIO I NIJE LOSE ZVUCALO TAMO...ALI TO JE BILO DAVNO... ZA TAJ "DRUGI" JA SADA PRVI PUT CUJEM!/

Tek si napravio zabunu icon_smile.gif

Draconic je ranije svirao u Lionu o kom pricam, tako da sigurno pricamo o istom.

 

@Fiery

STA SVIRA TAJ TVOJ BEND I KAKO SE ZOVE?

Dugo smo mislili da sviramo neki nazovi hc/punk, ali su nam hc/punkeri rekli da to sigurno nije to, a posto takodje sigurno nije ni metal, nemamo pojma sta je icon_smile.gif

Zove se "KRK!" icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA, DESA JE CAR!

 

@Fiery

OVO JE TEK ZABUNA!!! JA SAM U TOM "STUDIU NA LIONU" BIO MNOGO PRE NEGO STO JE DRAKONIK POCEO DA SVIRA!!! A INACE, SAM DRAKONIK NIKADA NIJE PROBAO U "STUDIJU NA LIONU"!!! PROBAO JE U NEKOJ RUPI NA VRACARU STO JE BLIZU ALI NIJE LION!

 

 

KRK!? ZANIMLJIVO IME! DA LI JE TO NEKA SKRACENICA? ILI STA...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fiery

OVO JE TEK ZABUNA!!! JA SAM U TOM "STUDIU NA LIONU" BIO MNOGO PRE NEGO STO JE DRAKONIK POCEO DA SVIRA!!! A INACE, SAM DRAKONIK NIKADA NIJE PROBAO U "STUDIJU NA LIONU"!!! PROBAO JE U NEKOJ RUPI NA VRACARU STO JE BLIZU ALI NIJE LION!

 

KRK!? ZANIMLJIVO IME! DA LI JE TO NEKA SKRACENICA? ILI STA...?

O, ali jesu probali u Lionu. U stvari, imali su najbolju nameru da probaju, ali zbog zabune oko promene vremena sa zimskog na letnje, samo deo benda je dosao u studio. Doduse, ti u to vreme jos nisi bio poceo ponovo da sviras s njima, tako da eto.

 

KRK! je onomatopeja icon_da.gif

Mada se u skorije vreme javljaju struje misljenja da je rec od skracenici za "Krke-Rke-Koke!". Ipak, puritanci ostaju pri originalnom tumacenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, KAKO GOD ZA STUDIO! MOZDA SAM SE NESTO IS3POVAO?!

 

A ZA KRK!!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ONOMATOPEJA!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

VRH!!!!!

 

INACE KAPIRAM DA JE IME SKROZ COOL... BAS SAM DANAS MISLEO O NJEMU! 'AJ' ZOVI AKO BUDE NEKA SVIRKA DA CUJEMO I TAJ KRK!!! icon_wink.gif

 

OFF TOPIC: KOLEZA, TI SI DAO USLOV ZA TRECU ILI JA NESTO TRIPUJEM???

 

 

POZZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

SIPAS VODKU U NEKI GAZIRANI SOK, DODAS PELINKOVAC, I SVE LEPO ZALIJES PIVOM SVE TO NA KRAJU NERVOZNO SIPAS U SEBE... ONDA POSTANES TOLIKO TEZAK DA TE LJUDI CUDNO GLEDAJU, A TI 3PUJES DA JE TO DO JAJ@!!! A DROGE...? TO NE ZNAM...(?)

 

 

KAKO GADNO OFFTOPIC-UJEM!!! icon_smile.gif

 

 

POZZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

UUUU...Pa sto niko ne ostavlja postove na ovom topicu...Muka mi je od svih tih "studija" u kojima te samo oderu,a nemas nikakav zvuk ili pak nemas zvuk kakav bi zeleo... pukeface.gif E pa ja sam uspeo da napravim studio,prvenstveno za sebe,ali i za IZDAVANJE. mrred.gif Potpuno akusticki obradjen musik20.gif ,NOVA OPREMA, KLIMA... Od opreme: lampasko predpojacalo za vokale i klavijature. Od git. pojacala imam RANDALL G2 seriju i Peavey StudioPro112, a za bass imam Nemesis&Eden...Bubnjevi su takodje Peavey...(nesto skromniji,ali ipak novi i imaju lep zvuk).Studio je na crvenom krstu i cena probe je 500din. icon_mrgreen.gif (je*es ti dobar studio ako je cena preko 700 and more)... Za jos detalja javite se na PP...Telefon za zakazivanje proba: 011/386-17-35

 

musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black Spider na Vidikovcu je zakon studio, za one koji ne znaju evo kontakt:

 

064 1423 275 VLADA

 

Oprema:

 

Veliki studio:

Bubanj Pearl Exporter

Git. Pojacala H&H i Roland Jazz Chorus

Bas Pojacalo Acoustic

Razglas Dve Shurke, mikser i 2 peavey kutije

mali Studio:

Bubanj Sonor 503

Git. Pojacala Marshall JCM800 i JCM900

bass Pojacalo Acoustic

 

proba 600din

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...