Jump to content

Arch Enemy


Mr.Crowley

Recommended Posts

  • 1 month later...
Guest .:epitaph:.

Arch Enemy.... superishka bend ... totalno :D

 

Sto se tice diskografije Doomsday Machine mi je totalno jak album

Rise Of Tyrant je onako sta ja znam nije los.. ali starije stvari su mi mnogo bolje....

ali naravno Arch Enemy KEEP ROCKIN ! :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angela je dama i možete svi da ga pušite.

 

I čisto sumnjam da se ovi krešu posle svakog certa, oni su profesionalci, a ne američki gaycore bend.

 

Sha se palish bre ko fica na gurku,zebavamo se !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, pretpostavio sam da je bila u vezi sa nekim iz benda...

 

Pre neki dan sam pogledao DVD AE-ja, ne znam tachno odakle, kada svi imaju majice na chijim poledjinama pishe "Pure Fuckin' Metal" , jebanje mame od koncerta!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest LadyCorpse

Da....mene je 'cert takodje odushevio, hvala na tom cd-u :P ...anyway...da li ima ikakvih vesti o novom albumu? da li su zapocheli turneju, ili nije izasho josh uvek?...hm..je li iko preslushao neke pesme? .... :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da....mene je 'cert takodje odushevio, hvala na tom cd-u :P ...anyway...da li ima ikakvih vesti o novom albumu? da li su zapocheli turneju, ili nije izasho josh uvek?...hm..je li iko preslushao neke pesme? .... :opusteno:

 

Tek su izbacili novi album tesko da ce novi skoro.

 

Arch Enemy je prilicno dobar band, ali nekako odaje osecaj lenjosti. Svi ovi noviji albumi posle wages of Sin, pola albuma bude okej a pola dosta osrednje , i naravno svaki album ima barem jednu onako jebacku pesmu.

 

Ja vishe volim Arch Enemy u periodu dok jos Angela nije zamenila Johana . Najbolji album mi je Burning Bridges. Nije to da mi se nesvidjaju Angelini vokali(pak ja mislim da su bolji od johnovih), nego jendostavno u tom periodu su bili vishe thrash influisani i donekle licili na Carcass. Jednostavno mi vishe leze iz tog perioda nego sad. Iako nemam nista poritv novih albuma cak naprotiv Dead Eyes see no future mi je omiljena Arch Enemy pesma.

 

Ali jedna stvar ostaje , a to da Michael Amott nije gitarist Arch Enemy, ovaj bend bi bio samo jos jedan solidan band u moru slicnih. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse
Tek su izbacili novi album tesko da ce novi skoro.

 

Arch Enemy je prilicno dobar band, ali nekako odaje osecaj lenjosti. Svi ovi noviji albumi posle wages of Sin, pola albuma bude okej a pola dosta osrednje , i naravno svaki album ima barem jednu onako jebacku pesmu.

 

Ja vishe volim Arch Enemy u periodu dok jos Angela nije zamenila Johana . Najbolji album mi je Burning Bridges. Nije to da mi se nesvidjaju Angelini vokali(pak ja mislim da su bolji od johnovih), nego jendostavno u tom periodu su bili vishe thrash influisani i donekle licili na Carcass. Jednostavno mi vishe leze iz tog perioda nego sad. Iako nemam nista poritv novih albuma cak naprotiv Dead Eyes see no future mi je omiljena Arch Enemy pesma.

 

Ali jedna stvar ostaje , a to da Michael Amott nije gitarist Arch Enemy, ovaj bend bi bio samo jos jedan solidan band u moru slicnih. :)

 

pa dobro, mishljenja su podeljena, svako gradi/ima neki svoj ukus ja sam vishe za ''novi AE'' sa Angelom..., da na novi album sam i mislila ovaj ''Rise of the Tyrant'' je li iko preslushao itd....:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...