Jump to content

World Of Warcraft


Anarki StarScream

Recommended Posts

  • 2 months later...

Kao da moraš provesti puno vremena uz WoW, znam likove odigraju dnevno 2 sata u igraonici opet imaju epic nabudženog heroja... Eto ja lično ne poznajem ni jednog ''hard-core'' wowaša, ovi casuali su glavne face :mrgreen:

Moj shammy : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twilight%27s+Hammer&cn=Moonslice

Edited by De Facto

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislim da si ti prvi nas covek sa nekog naseg foruma koji igra Alijansu na Darksorrowu, server na kojem sam najduze igrao (dobre 3 godine sigurno) svog night elf druida, u TBCu je bio mnogo dobar, ali kasnije je poceo bivati sve losiji dok nisam presao na Frostmane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

evo ovako samo sto nije izasao world of warcraft e posto me je blizzard opasno iznervirao dobio sam jednu ideju ajde da se skupimo nas 20-ak pa da terorisemo sve zivo i mrtvo na netu sta kazete ah da mene nije bilo oko 2 meseca nesto mi debilni komp zakucao sta cete

 

 

Ok, shta je world of warcraft?

 

 

Zanimljivo, ocigledno moj post neko ovde nije razumeo. MI NEMAMO SHANSE NI USLOVA DA IGRAMO WORLD OF WARCRAFT...bar ne u ovoj deceniji.

 

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

E, ovako! Imam jedno malo pitanjce za one koji mozda jos uvek igraju ovo cudo.

 

Igrao sam WoW pre dosta godina, navise Vanilu i TBC, sve posle toga mi se vise nije svidjalo i odlucio sam pre par godina da batalim i da ne trosim kintu bzv. Medjutim, sada me zelja ponovo malo uhvatila ali opet da igram taj stari, jos uvek neiskvareni WoW, pa vas pitam:

 

Zna li neko neki PRIVATNI server na kom se igra dobar TBC WoW zakljucno sa patchom 2.3.x pre nego sto je izbacena ona instanca Sunwell Plateau??? Ako nema taj dajte link za bilo koji samo da je pre WOTLKa i onog novog sranja. Nisam igrao nikada na privatnom pa se ne razumem bas najbolje koji su serveri dobri, koji nemaju mnogo bagova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam, u medjuvremenu, uspeo da pronadjem 2.4.3 Blizzlike Server koji radi SAVRSENO! Svi talenti, questovi, spellovi, ama bas sve funkcionise kako treba.

 

Kad kazem blizzlike, mislim na ono standardno, levelovanje od samog pocetka 1x XP, 1x DROP, 1x REP dakle sve polako ispocetka. Jedini problem je nedostatak igraca, nema ih bas mnogo, al ko ga jebe, ionako necu bas preterano ozbiljno da igram. Ako je neko zainteresovan za neko casual igranje, nista preozbiljno evo sajta, pa se vidimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...