Jump to content

Stormwitch


Invictus

Recommended Posts

  • 1 month later...

Isto pitanje kao sa Scanner teme, voleo bih znati braćo draga šta je to ovde vama super. Tu i tamo neki refren (Season of the witch ili Runescape) ostalo dosadno do bola, bez atmosfere a posebna tragedija je katastrofalna produkcija, kao da su ga preko kompa kod ilije na gajbi snimali. Dodamo na to i omot "1997 je i otkrili smo kompjuter" i eto ga novi Stormwitch. Šteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Simpatican mi je ovaj novi Stormwitch album. Da kazem da me je cak i donekle iznenadio prijatno, jer sam ocekivao neku klise monotoniju koju bih brzo zaboravio. Ovako ima nekih za mene stvarno finih momenata, melodija, refrena. Prijatan onako za slusanje, ne zamara. E sad, mana mu je u tome sto bas previse djeluje "dobrocudno", pa onda nekako sve to skupa izgleda dosta cheesy. :) Recimo, od pjesama mi se bas dopala "Runescape", ali je ona istovremeno onako cheesy, srecno-nostalgicna i djeluje kao neka nikad snimljena Ultravox pjesma koju je Stormwitch iskopao i obradio. Bas ima taj feeling prohujalih vremena ispunjenih toplinom, svjetlucavom sapunicom i zvjezdanom prasinom. :)

Omot albuma mi je prihvatljiv, vuce na njihove omote sa ranih albuma, znaci ono - nocne scene, izmaglica, duhovi, vjestice, zle zene... Cak bi bilo dobro da je ovo na omotu prava fotografija, sa manje digitalne obrade.

Sve u svemu, mislim da ce mi ovaj album ostati u prijatnom sjecanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 4 months later...

Izasao novi ima par meseci vec http://www.mediafire.com/file/jx79keq9r4nhlr0/Stormwitch-BTTW2018-By+Samaritianin.rar

 

Drago mi je da su popravili produkciju u odnosu na prosli koji je stvarno uzas zvucao, malo su se i razestili pa ime nekih Grave Digger momenata tako da se vidi da se malo radilo da se poprave minusi sa prethodnika. Naravno nije to ni blizu prvih pet albuma, ima tri bonus rerecorda starih hitova na kraju albuma pa se to jos bolje shvati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...