Jump to content

Bethor


Nesquik

Recommended Posts

Navedi mi jedan primer da sam direktno ja ismejavao May Result?Ja nisam njima pravio ni omote,ni textove (za korak parku blize,jaja moja crna....) niti me oni uopste zanimaju.Dosta ljudi zajebava njih a kriju se iza mene sto je meni vec pocelo da ide na kurac.Ja sam od njih cuo 2-3 pesme i to je sve.Ja domace bendove ne slusam.

Neznam stvarno ko vise pljuje na bendove ja ili May Result?Po njihovim intervjuima mozes procitati samo mi pa mi...a to je ljudima dosadilo.

A cemu to? Mislim, cemu tolika aj da kazem mrznja izmedju vas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam puno puta rekao sta mislim o srpskoj sceni i uvek cu to reci...

....Ja domace bendove ne slusam.

Neznam stvarno ko vise pljuje na bendove ja ili May Result?Po njihovim intervjuima mozes procitati samo mi pa mi...a to je ljudima dosadilo.

Ovo nije vazilo samo za tebe vec i za sve druge,pa i May Result!Tacno je to sto si rekao za njih,samo velicaju sebe.Kolegijalnost i uopste podrska mora biti na mnogo vecem nivou nego sto je trenutno da bi mi ovde dosli do bilo kakve scene.Iako ne slusas domace snage,zar ne bi bilo lepo da se za nas i nasu scenu cuje u svetu??

Samim tim i mnogo bi vise koncerata bilo,ne bi strani bendovi zaobilazili nasu zemlju u siroookom luku.Pa sta ako ti je autor zine-a ortak(to je i shvatio svako ko je procitao interview)???To ti ne daje pravo da se zajebavas.Neki nepoznati UG bendovi prosto vape za promocijom,a ti taj prostor tracis detinjarijama koje sam vec spomenuo u prethodnom postu.Ne mozes gledati samo sebe,bez obzira sto to cine ovi iz May Result-a.Jos gore po tebe ako imas 29 a ponasas se kao da si tek izasao iz pelena.Mnogo lepsi i bolji izraz od Bethor BM Mafije je npr. Bethor BM zajednica ili neki slican izraz.

P.S.ako je i postojala Norveska BM Mafija ona se drzala zajedno a ne ratovala izmedju sebe.

Lepo neko ovde rece:"kao da je Srbima potreban razlog za svadju".

Kazem ja-srpska posla...

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo nije vazilo samo za tebe vec i za sve druge,pa i May Result!Tacno je to sto si rekao za njih,samo velicaju sebe.Kolegijalnost i uopste podrska mora biti na mnogo vecem nivou nego sto je trenutno da bi mi ovde dosli do bilo kakve scene.Iako ne slusas domace snage,zar ne bi bilo lepo da se za nas i nasu scenu cuje u svetu??

Samim tim i mnogo bi vise koncerata bilo,ne bi strani bendovi zaobilazili nasu zemlju u siroookom luku.Pa sta ako ti je autor zine-a ortak(to je i shvatio svako ko je procitao interview)???To ti ne daje pravo da se zajebavas.Neki nepoznati UG bendovi prosto vape za promocijom,a ti taj prostor tracis detinjarijama koje sam vec spomenuo u prethodnom postu.Ne mozes gledati samo sebe,bez obzira sto to cine ovi iz May Result-a.Jos gore po tebe ako imas 29 a ponasas se kao da si tek izasao iz pelena.Mnogo lepsi i bolji izraz od Bethor BM Mafije je npr. Bethor BM zajednica ili neki slican izraz.

P.S.ako je i postojala Norveska BM Mafija ona se drzala zajedno a ne ratovala izmedju sebe.

Lepo neko ovde rece:"kao da je Srbima potreban razlog za svadju".

Kazem ja-srpska posla...

U BM zajednicu ili mafiju spadaju All My Sins,In Cold Silence,Kolac (iako ne svira BM) Acroholia takodje.I mnogi ljudi jos koji ne sviraju ni u jednom bendu,a koji su uz Bethora.

A mi se drzimo zajedno,ipak ima nas dosta.

A ja cu u intervjuima i dalje pricati sve sta mi padne na pamet,ne zanima mene nikakva promocija niti scena,mnogo me briga da li ce neki stranac znati za srpsku scenu.Ako nekome nesto smeta u intervjuu ne mora da ga cita.

Bethor se dokazuje muzikom i albumom za Pesttod Records.

 

Zivela Skandinavija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gif

Edited by Mikica

Share this post


Link to post
Share on other sites

----- Original Message -----

From: Tristessa-Astarte

To: Bethor

Sent: Monday, June 07, 2004 10:16 PM

Subject: Re: Thanx Astarte

 

 

Great Bethor,

Nice to hear that you are back and strong.

I send you all my best wishes for a good and long Metal future

Black is the way

Helliest regards

Tristessa

Astarte salutes you

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

----- Original Message -----

From: Tristessa-Astarte

To: Bethor

Sent: Monday, June 07, 2004 10:16 PM

Subject: Re: Thanx Astarte

 

 

Great Bethor,

Nice to hear that you are back and strong.

I send you all my best wishes for a good and long Metal future

Black is the way

Helliest regards

Tristessa

Astarte salutes you

Paa......el si je kresnuo vec jednom? icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

----- Original Message -----

From: Tristessa-Astarte

To: Bethor

Sent: Monday, June 07, 2004 10:16 PM

Subject: Re: Thanx Astarte

 

 

Great Bethor,

Nice to hear that you are back and strong.

I send you all my best wishes for a good and long Metal future

Black is the way

Helliest regards

Tristessa

Astarte salutes you

Zaboravi ti na to Srbine, ja sam je već obezbijedio, pa se ti hvali na forumu koliko hoćeš. icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

 

Kasno Bethor na Kosovo stiže icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Inače Deucalion je osnivač Dukljanske Black Metal Mafie koja sarađuje sa ovim mrcinama iz Serbie a cilj nam je da se dokopamo fotelja, a ko hoće može i krevet da uzme. icon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Great Bethor

Oh, veliki snazni betore.... icon_smile.gif

 

---- Original Message -----

From : Kozeljnik

To : Darken

Sent : Tuesday, June 08, 2004 12:54 AM

Subject : Ti Si Car Darkene

 

Great Darken, Because you became the

most important man in Serbian Black

Metal Mafia, i decided to kill myself,

leaving you all my property.

Gay Result salutes you! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

---- Original Message -----

From : Euronymous

To : Nagash

Sent : Tuesday, June 08, 2004 14:14 AM

Subject : To All Mighty Nagash

 

 

Yo man!You are a motherfucking

great dude!Yeah,not shit like

gay Bethor,or,or biches from

Astarte.No man,you are the King.

And i that really mean.This Bethor

and Astarte sluts,yeah,not like this

motherfucking cock suckers.Yeah...

Ok man,one more thing.Your are

my God.Thats all,i must go now.

Mayhem salutes you! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bethore kad ćemo da odamo počast tvom omiljenom bendu BATHORY,pošto je Quorthon mrtav sad.gifsad.gifsad.gif

Napravicemo jedan koncert gde cemo svirati obrade od Bathory.

Okupicemo bendove i pozvati sve ljude koji vole Bathory.To moramo uraditi za velikana Quorthona!

Ja sam nocas poslao mail Black Mark-u i Bathory.Se da li je vest o Quorthonovoj smrti istina ili dezinformacija,cim dobijem odgovor postavicu ga.(ako ga uopste i dobijem)

Na Bathory sajtu nema nikakvih informacija o tome,sto me navodi da je informacija netacna.A na onom sajtu sam negde video da Road Runner ne odgovara za tacnost informacija (tako nekako).

Isto tako mislim da Quorthonu prezime nije Forsberg.Pre se nagadjalo da se zove Peter Forsberg,pa Pught Rodenfild.....ja i dalje mislim da vest nije tacna.

Niko mi do sada od ljudi iz inostranstva koje znam nije potvrdio tu informaciju,a svi me pitaju odakle mi ta ideja da je Quorthon umro?

Nista cekamo pa cemo videti sta ce biti.Ako za par dana na Black mark i Bathory sajtu ne pise nista onda je ono bila obicna izmisljotina.

Hail Quorthon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravicemo jedan koncert gde cemo svirati obrade od Bathory.

Okupicemo bendove i pozvati sve ljude koji vole Bathory.To moramo uraditi za velikana Quorthona!

Ja sam nocas poslao mail Black Mark-u i Bathory.Se da li je vest o Quorthonovoj smrti istina ili dezinformacija,cim dobijem odgovor postavicu ga.(ako ga uopste i dobijem)

Na Bathory sajtu nema nikakvih informacija o tome,sto me navodi da je informacija netacna.A na onom sajtu sam negde video da Road Runner ne odgovara za tacnost informacija (tako nekako).

Isto tako mislim da Quorthonu prezime nije Forsberg.Pre se nagadjalo da se zove Peter Forsberg,pa Pught Rodenfild.....ja i dalje mislim da vest nije tacna.

Niko mi do sada od ljudi iz inostranstva koje znam nije potvrdio tu informaciju,a svi me pitaju odakle mi ta ideja da je Quorthon umro?

Nista cekamo pa cemo videti sta ce biti.Ako za par dana na Black mark i Bathory sajtu ne pise nista onda je ono bila obicna izmisljotina.

Hail Quorthon

Ovo su za sad vrlo ne potvrdjene informacije, mada nije nemoguce. doduse ja jesam iz tri razlicita izvora doznao za ovo, ali su svi ti izvori poreklom iz Srbije. Uglavnom iz inostranstva niko nista ne javlja. Ostaje da se vidi sta je istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hvala na podrsci!!!

Upravo radim na tributu interfectoru,mislim red je da im uradim tribut na nemackom posto sam izdao album za Austrijance he,he..laky ce ovaj put da svisne biggrin.gif

icon_rockdevil.gif

 

Edited by Mikica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...