Jump to content

Bethor


Nesquik

Recommended Posts

Bethor-Demogorgon

01 Demogorgon (intro)

02 Warriors of hell

03 Equinox

04 Ispod kišnih oblaka

05 Prophercy

06 Materialistic insanity

07 Zaklinjem verovanje u večni život (outro)

08 Bonus Mass of holy sacker (live 1997)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Mikice odakle ti ona slika sto si mi poslao? Ne mogu da stavim sliku sa mail-a, reci odakle da je skinem, pa da je okacim. pivopije.gif

user posted image

Pa to sam dobio od Pesttod-a.A sluzi za reklamu.

Jebes ga nema nigde na sajtu tog flyera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mikice,alias Bethor-e,tvoja muzika je ok,interview koji je sa tobom uradio Marko u Hornburg-u je odlican,tekst iz "Warriors of Hell" na kraju je bas leg'o,da ne kazem k'o kurac u picku.Ali,u nekim stvarima se ne slazem sa tobom.

 

Prvo,kako mozes vikati Bethor-ova Black Metal vlada Srbijom?Ko to cini tu mafiju?To sto ti to vices je cisto parolasenje.Ali,na stranu to.Na stranu i to sto na pitanje kad si postao Satanista ti odgovaras :"od rodjenja".Mislim,to je mnogo neozbiljno za coveka koji ima 26-27 godina,zvuci tako prokleto pozerski.Nemas ti vise 15 godina.ali dobro,ako ti mislis da treba tako,to je tvoja stvar.Onda,na pitanje sta mislis o ovdasnjoj BM sceni ti kazes:"ha,ha,ha',i na tome tesko da bih ti mogao zameriti.Cak stavise-u tome se slazem sa tobom.

 

Ali takodje mi zapade za oci i jedna druga stvar.Dobio si priliku u Demo Express-u da pustis svoje snimke.I-sta ti radis?Od 2 pesme koje su pustene jedna je sprdnja na Interfector.Cepao sam se od smeha,ali nije to poenta.Trebao si putem radija da promovises sebe i svoj rad,a ne da nipodastavas tudji.Ti se sprdas Interfector-u i May Result-u i tu se vracamo na ono pitanje o nasoj BM sceni.

 

Sta ti mislis Bethor-e===>da li bi norveski Black postao svetski fenomen da Euronymous nije ujedinio sve bendove u Crni Krug?Kurac bi!Da su se tako svadjali i pljuvali medjusobno kao sto ti ovde pljujes na tudji rad danas svet ne bi znao za Mayhem,Immortal,Darkthrone...

 

To tvoje pljuvanje je vrlo neopravdano,koliko god se tebi nesvidja muzika 2 pomenuta benda.Trebao bi da,ako ih ne volis,da ih podrzis.Ako ne ni to onda bar da cutis i ne pravis razne sprdacine na njihove pesme.To se zove kolegijalnost a to ti ocigledno nije jaca strana.Ja njihove clanove ne poznajem i nemam nameru da budem njihov advokat,ali ti nipodastavanjem tudjeg rada rusis svaki pokusaj da se napravi scena ovde,a to me bas vredja.

 

Naravno,sad ces ti poceti i mene da prozivas,ali time ces samo dokazati ljudima ovde na yumetalu koliko si detinjast.Ovo ti je bio prijateljski savet.Niko te nikad nece ozbiljno shvatati ako svoj rad zasnivas na pljuvanju drugih.Muzika ti jeste ok,pa i tekst pesme koji sam procitao,ali skocentrisi se na sebe i svoju muziku.Budi ozbiljniji,ponasaj se primereno svojim godinama

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mikice,alias Bethor-e,tvoja muzika je ok,interview koji je sa tobom uradio Marko u Hornburg-u je odlican,tekst iz "Warriors of Hell" na kraju je bas leg'o,da ne kazem k'o kurac u picku.Ali,u nekim stvarima se ne slazem sa tobom.

 

Prvo,kako mozes vikati Bethor-ova Black Metal vlada Srbijom?Ko to cini tu mafiju?To sto ti to vices je cisto parolasenje.Ali,na stranu to.Na stranu i to sto na pitanje kad si postao Satanista ti odgovaras :"od rodjenja".Mislim,to je mnogo neozbiljno za coveka koji ima 26-27 godina,zvuci tako prokleto pozerski.Nemas ti vise 15 godina.ali dobro,ako ti mislis da treba tako,to je tvoja stvar.Onda,na pitanje sta mislis o ovdasnjoj BM sceni ti kazes:"ha,ha,ha',i na tome tesko da bih ti mogao zameriti.Cak stavise-u tome se slazem sa tobom.

 

Ali takodje mi zapade za oci i jedna druga stvar.Dobio si priliku u Demo Express-u da pustis svoje snimke.I-sta ti radis?Od 2 pesme koje su pustene jedna je sprdnja na Interfector.Cepao sam se od smeha,ali nije to poenta.Trebao si putem radija da promovises sebe i svoj rad,a ne da nipodastavas tudji.Ti se sprdas Interfector-u i May Result-u i tu se vracamo na ono pitanje o nasoj BM sceni.

 

Sta ti mislis Bethor-e===>da li bi norveski Black postao svetski fenomen da Euronymous nije ujedinio sve bendove u Crni Krug?Kurac bi!Da su se tako svadjali i pljuvali medjusobno kao sto ti ovde pljujes na tudji rad danas svet ne bi znao za Mayhem,Immortal,Darkthrone...

 

To tvoje pljuvanje je vrlo neopravdano,koliko god se tebi nesvidja muzika 2 pomenuta benda.Trebao bi da,ako ih ne volis,da ih podrzis.Ako ne ni to onda bar da cutis i ne pravis razne sprdacine na njihove pesme.To se zove kolegijalnost a to ti ocigledno nije jaca strana.Ja njihove clanove ne poznajem i nemam nameru da budem njihov advokat,ali ti nipodastavanjem tudjeg rada rusis svaki pokusaj da se napravi scena ovde,a to me bas vredja.

 

Naravno,sad ces ti poceti i mene da prozivas,ali time ces samo dokazati ljudima ovde na yumetalu koliko si detinjast.Ovo ti je bio prijateljski savet.Niko te nikad nece ozbiljno shvatati ako svoj rad zasnivas na pljuvanju drugih.Muzika ti jeste ok,pa i tekst pesme koji sam procitao,ali skocentrisi se na sebe i svoju muziku.Budi ozbiljniji,ponasaj se primereno svojim godinama

Drago mi je da ti se Bethor muzika svidja.Bethorova Black Metal Mafia su svi ljudi koji podrzavaju moj rad,a takvih ima dosta.

Zasto Black Metal Mafia?Pa u intervjuu Mike iz Impaled Nazarene-a on kaze da mu preti Norveska Black Metal Mafia,pa stoga zasto je ne bi mogao da napravim Srpsku Black Metal Mafiu?Lepo zvuci.

E vidis,kada radis intervju za neki fanzin a jos ako je urednik tvoj ortak onda mozes da se zajebavas pa da kazes recimo "satanista sam od rodjenja" i jos mnogo drugih stvari, a da se ne bojis da ce urednik da te kritikuje ili isece intervju.he,he..Znaci mozes da se zajebavas koliko hoces.

Tacnije ja imam 29 godina.

Ja sam puno puta rekao sta mislim o srpskoj sceni i uvek cu to reci.

Na demo expressu nije da sam dobio priliku da gostujem vec Marko Hornburg je tamo stalno pa nikakav roblem nije bio otici na 202.A sama Olga je trazila da pusti obradu Interfectora Na krilima dana.To je zajebancija koju su Interfector prihvatili.Pre nego sto sam napravio njima tribut ja sam Laky-a pitao za to kada je rekao moze,ja sam to uradio.A ako Interfector ne zamera na tome zasto bi nekome drugome smetalo?

Invictus je rekao da ce napraviti zajebanciju na moju muziku,ja to jedva cekam da cujem.

Na 202 su me prekinuli zato sto sam rekao "scene u srbiji nema" a ako ti odes na radio pa moras da pricas ono sto se njima svidja onda je to uz kurac.Svako ima svoje misljenje.

Ja muziku iskljucivo pravim radi sebe.Ako se to nekome svidja Ok,ako ne neka slusa nesto drugo.

Moj novi projekat koji ce isto izaci za Austriskog izdavaca najverovatnije ce biti limitiran na 66 kaseta i 66 diskova,nece se prodavati u srbiji i insistiracu da izdavac ne posalje nikome ko iz srbije bude to narucio.Toliko o tome koliko je meni bitna promocija u srbiji i uopste promocija onoga sto radim.

Bitna stvar mi je da sam upoznao kljucne ljude iz Austriskog i Nemackog undergrounda,sve ostalo mi nije bitno.

Navedi mi jedan primer da sam direktno ja ismejavao May Result?Ja nisam njima pravio ni omote,ni textove (za korak parku blize,jaja moja crna....) niti me oni uopste zanimaju.Dosta ljudi zajebava njih a kriju se iza mene sto je meni vec pocelo da ide na kurac.Ja sam od njih cuo 2-3 pesme i to je sve.Ja domace bendove ne slusam.

Neznam stvarno ko vise pljuje na bendove ja ili May Result?Po njihovim intervjuima mozes procitati samo mi pa mi...a to je ljudima dosadilo.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...