Jump to content

HeterA


eretron

Recommended Posts

Steta sto nastup nije duze trajao i sto ovaj bend ne svira cesce, jer zaista imaju sta da kazu i pokazu.

 

Pa kako da nemaju shta da pokazhu kad je nash Zekan za bubnjem ;) pozdrav ekipi... bash me interesuje ovaj novi materijal.. svraticu do andreja da mi pusti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Hmmmm, e ovo je moj prvi kontakt sa netom posle jedno metar i neshto dana. Imao sam dosta stvari da radim i i dalje imam. Ali sam malo pomeren nekim pricama. Mrzim shto moram ovako preko neta ali sam jednostavno zbog gomilu toga shto imam da radim ne mogu da stignem da sidjem u grad da se vidim sa vama drugari.

Molim vas, sta god da ste culi da sam pricao ili neshto slicno. Molim vas da ne uzmate to za istinu ili ozbiljno. Nisam dobro shvacen. Svi koji me jako dobro poznaju znaju da drugarima iz terranostre zelim sve nabolje, i da sam uvek hvalio njihov rad i zalaganje na domacoj sceni. Cak mislim da je WOP neshto nabolje shto sam u poslednje vreme doziveo od organizacije. Ne zelim da zli jezici uticu na bilo kakve odnose koje smo napravili koji su pre svega prijateljski, mislim. Svi iz RD a najpre ja vas veoma postujemo , i zato zelim da vam se izvinim ako ste stekli pogresan utisak i ili culi neshto drugacije, jer nije tako.

Mrsko mi je sto idem ovako preko neta volim sve ljudima lepo da kazem dok ih gledam u oci, ali stvarno ne znam kad cu do grada a ne zelim da cekam da se stvar ohladi jer sam duboko pomeren i zelim da se sve sto pre izgladi i da jednostavno nastavimo da budemo ekipa kakvu niko nema drugi. Moje jos jedno duboko izvinjenje i izrazavam nade da ce sve biti ne samo oprosteno nego i zaboravljeno. pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW novu pesmu mozete cuti na:

 

http://www.mtvadria.com/media/frequency/ba...0-%20Issues.mp3

 

A mozete i da glasate za Heteru tako sto cete poslati SMS na 5643 u kojoj ce pisati MTV F2

 

Pozdrav

Jel to ona pesma sto ste mi dali ranije? Da ne skidam bespotrebno :meshuggah:

 

Mnogo dobra pesma, bas onako catchy, i sa stilom :da: Neke sitnice vezano za produkciju smo raspravili ranije, ali generalno gledano, sve je OK.

 

Poz :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...