Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Trazim tribut bend to iron maiden,gnr ili Kerber iz Lazarevca ili Beograda najvise bi mi odgovarao iron maiden.NEznam sve pesme ali nije problem veoma brzo ucim i lako bih se uklopio.Problem je sto sam pogubio diskove od maidena pa ako moze neko iz bemnda da mi nareze ili pozajmi da bih sve lepo skinuo kada su pauze i kada i koliko puta ide refren i tako to pisati na [email protected] u napred.Inace nemam iskustva tako da sam pravi pocetnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TRAZIM TRIBUT BAND TO IRON MAIDEN NEMAMA PEVACKOG ISKUSTVA ALI BIH VOLEO DA POKUSAM NEZNAM TEKSTOVEALI BI IH BRZO NAUCIO TO MI NIJE PROBLEM.BEND MORA BITI IZ BEOGRADA ILI LAZAREVCA.MOZETE ME NACI NA BROJ 064/2453006

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban bubnjar za autorski bend, za sada imamo 7 pesama...Svira se neki neo-thrash, death, poput Machine Head-a, Testament-a, Chimaire-e...radimo i obrade ovih bendova i jos nekih(Iced Earth, Pantera i ...).

Za sada imam jednu pesmu snimljenu u guitar pro pa mogu to da posaljem onome ko je zainteresovan.

kontakt

064 189 80 82, Milos

[email protected]

HITNO

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha, evo cisto inspirisan nekim prepucavanje gore... BUBNJAR trazi bend po mogucstvu ne previse metal orijentisan, dupla papa stop... :)) hahahaha... ne, ozbiljno ljudi, ja jesam bubnjar, i svirao bi sa nekom ekipom, sto da ne, ali stvarno nisam u fazonu da sviram stvari kao sto je npr. chimaira... moze da padne neki NU u principu ali nesto tako laganije... i nemoje da me cimate za White Snake/Iron Maiden/Whatever tribute bandove... to me ne zanima... pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

TRAZIM TRIBUT BAND TO IRON MAIDEN NEMAMA PEVACKOG ISKUSTVA ALI BIH VOLEO DA POKUSAM NEZNAM TEKSTOVEALI BI IH BRZO NAUCIO TO MI NIJE PROBLEM.BEND MORA BITI IZ BEOGRADA ILI LAZAREVCA.MOZETE ME NACI NA BROJ 064/2453006

Uf, sto volim ovo! :)

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, sto volim ovo! :)

Lepo rekoh da ne prozivate ljude što hoće da se bave metalom.

Ionako nas ima suviše malo u poređenju sa zeldijima i ostalom bagrom, i sad još treba da se međusobno prozivamo što neko hoće da >PROBA<, makar da >PROBA< da peva Dikinsona.

Šta mene, recimo, boli organ za njega, neću da sviram sa njim jer nije u mom rangu, al' bih mu pomogao samo tako...

 

BTW, tražim ozbiljnog bubnjara iz BGa i okoline za neku thrash-progresivu, komplikacije na nivou Deatha... Zainteresovani na PM. Hvala.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo rekoh da ne prozivate ljude što hoće da se bave metalom.

Ionako nas ima suviše malo u poređenju sa zeldijima i ostalom bagrom, i sad još treba da se međusobno prozivamo što neko hoće da >PROBA<, makar da >PROBA< da peva Dikinsona.

Šta mene, recimo, boli organ za njega, neću da sviram sa njim jer nije u mom rangu, al' bih mu pomogao samo tako...

 

BTW, tražim ozbiljnog bubnjara iz BGa i okoline za neku thrash-progresivu, komplikacije na nivou Deatha... Zainteresovani na PM. Hvala.

Batice nisam mislio na to, vec na gramaticke greske. Opusteno...

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha, evo cisto inspirisan nekim prepucavanje gore... BUBNJAR trazi bend po mogucstvu ne previse metal orijentisan, dupla papa stop... :)) hahahaha... ne, ozbiljno ljudi, ja jesam bubnjar, i svirao bi sa nekom ekipom, sto da ne, ali stvarno nisam u fazonu da sviram stvari kao sto je npr. chimaira... moze da padne neki NU u principu ali nesto tako laganije... i nemoje da me cimate za White Snake/Iron Maiden/Whatever tribute bandove... to me ne zanima... pozz

 

 

A thrash? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta nemaju ni gram mozga ... pa jebeni euro kremic je pametniji od njih.

 

Ono kao misle da su baje jer su uvek znojavi i mokri ... ne moraju toliko da razvezbavaju prste da bi nesto odsvirali ... ne moraju da se raspevavaju ... a kada im das neki death/thrash rafal da odsviraju kukaju kako im treba dupla bass papucica ... radi cucnjeve mali, razvijaj te noge i nece ti trebati ... ja ne volim Maiden, ali njihov bubnjar ne koristi duplu uopste ... i veoma je dobar.

Probaj pa pricaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...