Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

A bubnjar treba da ga gadja palicama s vremena na vreme ... mnogo bolje izgleda kada pogodis pevaca u glavu nego kada je vrtis prstima :da:, i plus on vezba kako brzo da ih izvuce iz onog sranja u kom ih drzi :da: ... i vezba tricepse u isto vreme. A pevac postaje imun na konzerve koje ce da popije na svirci :da:. Kao one igrice za konzolu "Terminator 2", 3 in 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim metal i tako tu muziku, trazim ritam i solo gitaristu, basistu i eventualno bubnjara. ako neko pise textove, takodje je dobro dosao, dacu mu da mi se upise u spomenar!

 

 

hell fuckin yeah :)

 

Nego je l' ima neki omladinac sa svojim setom bubnjeva da je raspolozen za autorske stvari? Dupla bass pedalica pozeljna, ne i neophodna. Probe na teritoriji bg-a, pre toga audicija u nekoj svrsishodnoj kafani, da proverimo kapacitete buduceg clana benda :)

 

cheers!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima! jedan od razloga shto sam na forumu je ochajnichka potrazhnja za kvalitetnim bubnjarem. Sviram u (zvucacu prepotentno) u odlicnom hard rock bendu. Pre mesec dana nas je napustio bubnjar koji je bio genije,ali personalni odnosi u bendu su bili poremetjeni pa je izbilo njesra. Imamo u bendu devojku koja je solista,dve gitare i bas,klasika... Repertoar nam je otprilike sledeci: ACDC,Whitesnake,Cult,Guns'N'Roses,Iron Maiden,Lenny Kravitz,Skunk Anansie,Billy Idol,ZZ Top itd.

Svirali smo na dosta mesta (KST,Danguba,Atom itd)

Bio bih zahvalan svakome ko bi mi se ponudio ili nekoga preporuchio.

Unapred hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Allen Woody

Trazim bubnjara za hard n heavy band...uvezbano je 35 pesama (25% repertoara su Guns n Roses) i jos petnestak je na putu...pri tom se rade i autorske stvari.S tim sto moze da se obezbedi prostor za svirku u kratkom roku sa razglasom i to za DzABE...u Kuglasu. zainteresovani nek se jave na 064/3055322.

P.S. Ni pevac ne bi bio visak...tako da se i vi javite... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Allen Woody

e da zaboravih repertoar-guns n roses,megadeth,metallica,zz top,rage against the machine,audioslave,velvet revolver,iron maiden,skid row,the cult,ac dc,free,kinks,anthrax,motorhead,pantera,van halen i jos toga...naravno moze nesto da se oduzme i doda ako ustreba. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozemo mi da postujemo ovde koliko ocemo bubnjara nema pa nema. Evo i ja da udarim crtu iako je krchulj vec dao oglas. CounterIgnition trazi bubnjara neuspesno vec duze vreme. Da treba da otvorimo javnu kucu odmah bi nasli radnice a ovako uhvatili smo se za svirku i to metalsku! Kuku! :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest AmateurDrummer

Shta htedoh.....hmmmm... a DA....ovako bubnjeve kao sviram 6 meseci do sad sam radio samo tehniku pocheo da uchim Nirvana-Smells like teen spirit ( kao nauchio )....e SAD....imam i gitaristu i vokala (rek'o mi da zna da svira a ja ga josh nisam video u akciji tako da super )....i ko shto rekoh...E SAD....treba nam:

 

Gitarista: solo

Basista: basista (what else)

 

 

Dodatne informacije:

trenutno imamo bubnjara (86to),gitaristu (91)....malo iskustva sviranja i bez "bendovskog" iskustva...

trebaju nam ova dvojca oko ovih godishta...kolko god iskustva al shto vishe iskustva to vishe strpljenja zato shto smo novi u "prichi" (koji hop izraz OOO BOZHE ).....

 

svirali bi:

za pochetak:

Chorbu, Nirvanu, Van Gogh, guns i tako to....sve u svemu lakshe pesmice chisto da se uklopimo posle cemo da se muchimo...

 

 

za vishe informacija PP ili 064/6165922

 

znachi sinopsis:

 

basista i gitarista (solo) izmedju 86tog i 91vog....sa puno stpljenja i delimichno slobodnim rasporedom...naravno da imaju svoju opremu i da su voljni da idu u studio 1-2 puta nedeljno....

sviramo nirvanu, van gogh, chorbu....a posle cemo videti shta....

 

 

unapred HVALA!!! :D

 

a da p.s. imamo probu u nedelju tako da il idemo samo ja i gitarista da rushimo i krshimo studio il da nam se pridruzhi drushtvance za opushtenu zajebanciju uz sviranje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kovinski (neo/progressive/death/core/NWOAHM/old school/new school/no school/dodaj po zelji)thrash metal bend Counter-Ignition trazi bubnjara. Demo sa tri pesme mozete skinuti na music.download.com/counterignition

Imamo svoj studio (i za probe i za snimanje). Imamo kompletnu binsku, miksetu, mikrofone, ficja kombi i sve shto je potrebno za turneju. Plan je da se odradi 20-ak svirki po celoj Srbiji (sa lokalnim bendovima iz svakog grada u kojem sviramo) + festivali, dvesatadvojka isl., pa da tek onda snimamo album. Imamo i neke kontakte za Rumuniju i mozda Austriju i Nemachku, ali o tom potom... Posle te mini turneje bi snimili album, vecj imamo gomilu gotovih pesama (12 su za sada ushle u uzi izbor), treba samo da se dorade detalji, + gomilu rifova, delova isl.

Ako je neko spreman da nam se pridruzi nek se javi na [email protected]

Nada umire zadnja! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje se traze gitarista i bubnjar za rock bend.

Svi koji su voljni da vrse tribute za KISS,a nakon toga da se bace u ozbiljno ostvarenje autorskih stvari neka se javi na ovaj topic ili na [email protected].

Za sada imamo 3 stalna clana (bas,gitara,klavijature),od kojih su i 2 vokala(ipak se mora malo vise zrtvovati).

Svi smo iz Novog Beograda,i imamo probe svake subote ili petka u sedmici.

Svi zainteresovano ili koji nemaju gde da sviraju neka se jave.

Rock now,rock the night....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Allen Woody

Ovako...videh,procitah,svide mi se...ja i ortak...slucajno sviramo...ja bass on solo gitaru...i jos slucajnije ludi smo za gnr-om i znamo dosta njihovih stvari.A nama treba ono sto ti nudis...i zestoko nam treba.

 

Pa mogli bi smo se dogovoriti...obojica smo 86. i plus uvezbani smo za oko tridesetak pesama raznih grupa,npr. gnr(naravno) ,metallic-a,iron maiden,motorhead,acdc,the cult,megadeth i drugi slicnih pravaca...

 

moj mejl je [email protected] ili [email protected] i mob 064/3055-322...pa ako te zanima okreni ili kuckaj.

p.s.iz bg-a smo i ako te jos zanima...mozemo da dobije termin za svirku u kuglasu...i to u brzom vremenskom periodu...

 

Pozzz

 

 

za ametrdrumera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fin i obrazovan maldic trazi stariju.......ne bre....pogresna strana.......

 

Nego, svira li neko ovde samo thrash/death....bez onih "devica" i ostalog..........znaci ako ima ljudi koji bi da sviraju cisto onako, kao izgovor da se pije pre i posle probe, i da nas napaljene klinke gledaju kao "whao, vidi face ! ! !".....daj da napravimo nesto tako.....i onda ih polomimo sve sa bassem......kazem to zato sto ne sviram bass :smoke:

ali ozbiljno svira mi se ali svi su u nekom heavy....rokic fazonu.....i don't like that one bit !...i ne...nisam bubnjar...ta rasa je izumire....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi ti to konkretno pa svirao?

 

Fin i obrazovan maldic trazi stariju.......ne bre....pogresna strana.......

 

Nego, svira li neko ovde samo thrash/death....bez onih "devica" i ostalog..........znaci ako ima ljudi koji bi da sviraju cisto onako, kao izgovor da se pije pre i posle probe, i da nas napaljene klinke gledaju kao "whao, vidi face ! ! !".....daj da napravimo nesto tako.....i onda ih polomimo sve sa bassem......kazem to zato sto ne sviram bass :smoke:

ali ozbiljno svira mi se ali svi su u nekom heavy....rokic fazonu.....i don't like that one bit !...i ne...nisam bubnjar...ta rasa je izumire....

 

A sta bi to konkretno svirao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest AmateurDrummer

/me has just realized it's too damn early....

 

danas sam upravo doshao do zakljuchka da sam stvarno amater i da treba se manem tjorava posla i da uchim josh bubnjeve pre nego shto krenem da trazhim bend....e saaaad....to znachi da necu svirati u bendu a ni na probama u skorije vreme dok ne nauchim neshto.....a ako ima neki lik da me poduchi bilo bi super....(vec imam chasove nego bi bilo lepo uz gitaru il neshto slichno da nauchim pesme poshto bubnjeve u gajbi NEMAM a sviram 2 puta nedeljno i uglavnom radim tehniku )

 

tako da: sorry woody....hope u find what ur looking for.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fin i obrazovan maldic trazi stariju.......ne bre....pogresna strana.......

 

Nego, svira li neko ovde samo thrash/death....bez onih "devica" i ostalog..........znaci ako ima ljudi koji bi da sviraju cisto onako, kao izgovor da se pije pre i posle probe, i da nas napaljene klinke gledaju kao "whao, vidi face ! ! !".....daj da napravimo nesto tako.....i onda ih polomimo sve sa bassem......kazem to zato sto ne sviram bass :smoke:

ali ozbiljno svira mi se ali svi su u nekom heavy....rokic fazonu.....i don't like that one bit !...i ne...nisam bubnjar...ta rasa je izumire....

E ozbiljno sta bi ti svirao? I gde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...