Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Potreban bubnjar za autorski bend, za sada imamo 7 pesama...Svira se neki neo-thrash, death, poput Machine Head-a, Testament-a, Chimaire-e...radimo i obrade ovih bendova i jos nekih(Iced Earth, Pantera i ...).

Za sada imam jednu pesmu snimljenu u guitar pro pa mogu to da posaljem onome ko je zainteresovan.

kontakt

064 189 80 82, Milos

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traži se pevač za TESTAMENT TRIBUTE. Znači da može i da peva clean a i da ima growl ko chuck. treba nam ozbiljan pevač koji ima iskustva. Mi već imamo osam pesama na repertoaru.

 

Možete nas kontaktirati na ove brojeve:

Boba - 0642228056 (na ovaj broj zovite bilo kad posle 14h);

[email protected]

Gvozden - 0642149486

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bubnjar se trazi za sviranje Heavy Metal muzike ( King Diamond,Helloween,Iron Maiden...). Rad i na autorskim stvarima. Kontakt Tel. 064/298-27-36 Ivan

p.s. Po mogucstvu da je bubnjar iz Beograda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALTER BRIDGE!!! Potreban bubnjar za autorski bend (ali se svira i par tribute pesama). Najvise sviramo pod uticajem Alter Bridge-a i Creed-a (sviramo i par njihovih pesama). Ali opet imamo i dosta uticaja drugacijih bendova (svirali smo i poneku pesmu machine head-a, killswitch engage-a, slipknot-a, pantera-e). Pevac nam je odlican, kao i ostatak benda, extra ekipa(moze da peva svasta, skida panteru u originalu, i sa druge strane skida alter bridge u originalu). Sve u svemu tezimo tome da sviramo muziku kao Alter Bridge (svoje pesme, i u pocetku ce da upadne i poneka njihova). Javite se na PP, ili na [email protected] Edited by machine head

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Alter Bridge je BAND! Kakvo je to pitanje?! Salim se. Sad cu da ti objasnim. Jel si cuo nekad za CREED? Ako jesi, to ti je ista postava benda,samo sto su izbacili pevaca, uzeli novog i sada se zovu Alter Bridge, i imaju mnogo dobar fazon. Sviraju nesto na Granici izmedju Hard Rocka i Metala, apsolutno su fantasticni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traži se pevač za TESTAMENT TRIBUTE. Znači da može i da peva clean a i da ima growl ko chuck. treba nam ozbiljan pevač koji ima iskustva. Mi već imamo osam pesama na repertoaru.

Au covece sta je ovo,navala Testament tribute bendova??? Do jaja :pivopije:

jel ste vi trazili bubnjara pre koju stranicu???

Inace mi smo vam kolege(ima par ljudi sa foruma i ja),imali smo nekih problema sa bubnjarima ali sad smo se izgleda skupili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Alter Bridge je BAND!

 

Ma da, i tako vam ja kazem, trenutno sam u jednom BANDU i imamo obrade mnogo poznatih BANDOVA, ali opet sviramo i ponesto od nepoznatih BANDOVA. Opet, mislim da bi mi bili mnogo bolji BAND, kada bi vise vladala sloga u BANDU... :bigblue::bigblue::bigblue: haha BAND

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban bubnjar za autorski bend, za sada imamo 7 pesama...Svira se neki neo-thrash, death, poput Machine Head-a, Testament-a, Chimaire-e...radimo i obrade ovih bendova i jos nekih(Iced Earth, Pantera i ...).

Za sada imam jednu pesmu snimljenu u guitar pro pa mogu to da posaljem onome ko je zainteresovan.

kontakt

064 189 80 82, Milos

[email protected]

HITNO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kovinski (neo/progressive/death/core/NWOAHM/old school/new school/no school/dodaj po zelji)thrash metal bend Counter-Ignition trazi bubnjara. Demo sa tri pesme mozete skinuti na music.download.com/counterignition

Imamo svoj studio (i za probe i za snimanje). Imamo kompletnu binsku, miksetu, mikrofone, ficja kombi i sve shto je potrebno za turneju. Plan je da se odradi 20-ak svirki po celoj Srbiji (sa lokalnim bendovima iz svakog grada u kojem sviramo) + festivali, dvesatadvojka isl., pa da tek onda snimamo album. Imamo i neke kontakte za Rumuniju i mozda Austriju i Nemachku, ali o tom potom... Posle te mini turneje bi snimili album, vecj imamo gomilu gotovih pesama (12 su za sada ushle u uzi izbor), treba samo da se dorade detalji, + gomilu rifova, delova isl.

Ako je neko spreman da nam se pridruzi nek se javi na [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta nemaju ni gram mozga ... pa jebeni euro kremic je pametniji od njih.

 

Ono kao misle da su baje jer su uvek znojavi i mokri ... ne moraju toliko da razvezbavaju prste da bi nesto odsvirali ... ne moraju da se raspevavaju ... a kada im das neki death/thrash rafal da odsviraju kukaju kako im treba dupla bass papucica ... radi cucnjeve mali, razvijaj te noge i nece ti trebati ... ja ne volim Maiden, ali njihov bubnjar ne koristi duplu uopste ... i veoma je dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...