Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Guest OminousBloodvomit
Ja bih baš rado svirao neki viking metal :pivopije::)

 

konacno jos neko je Happy Little Boozer {Korpiklaani} :pivopije: nesto kao Amon Amarth samo sa malo vise Death-a hehe

 

 

Шарки: Im not gay, my boyfriend is.. :da::)

Edited by OminousBloodvomit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko voljan da se zajebava sa klavijaturama u jednom ekperimentalnom bendu...

Od instrumenata ima bas,gitara,bubanj,violina i zenski je vokal u pitanju...Neki su i skolovani za svoj instrument...Imamo svoj studio,tako da sto se tice proba,sve je jako elasticno,svi su studenti i tako...

 

Rade se stvari koje bi najblize mogle da se objasne kao papazjanija Dany Elfmana,Fantomasa,Mr.Bunglea i kojekave dekadencije,valcera i sl. Znaci jako,jako experimentalna zajebancija.

 

Svi ljudi imaju i druge bendove,a ovo nam je svima neki izduvni kreativni ventil i tako...

 

Bend je (vidi avatar),a imate neke textove na Snazi reci...Koga zanima da cuje sta se tu radi,imam ja par krsh snimaka biggrin.gif

 

Javite se na PM biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban bubnjar sa poznavanjem nepara i duple bas pedale. Svira se jedinstven spoj metala i balkanske etno muzike, dakle pun kurac nepara, ima vec par gotovih pesama, ako neko zeli da cuje na sta bi to otprilike licilo evo linka:

 

link

 

A da ako bi iko zeleo da peva ovako nesto, takodje bi mogao da se javi :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Не јављајте ми се више на пп, бенд ''Боду Бловвс'' је нашао bubnjara. Момак се зове Илија, '79.год. из Новог Сада.

Хвала на досадашњим јављањима и слању снимака, као и онима који су били на аудицији, ове суботе.

 

/Body Blows crew/

Edited by Razbijač-NAAĆI

Share this post


Link to post
Share on other sites

<span style='font-size:25pt;line-height:100%'>Potrebna osoba koja svira + poseduje akusticnu gitaru. Kompatibilnost sa slicnim (akusticnim) instrumentima je pozeljna (a ni posedovanje istih ne bi bilo lose...)Takodje, ako neko eventualno svira pikolo flautu (:D) ili makar obicnu (btw. blok-flauta nije opcija!) neka se slobodno javi! Takodje je pozitivno umece sviranja (relativno) slicnih instrumenata (recimo panove frule).Krajnje pozeljno poznavanje celtic i medieval-like melodija (<- pod ovim poslednjim mislim prevashodno na Blackmore's Night).Kontakt preko mejla (ima dole, al' evo i ovde [email protected])Inace, Beograd je u pitanju.</span>
Brate mrzi me da citam jel ti treba gitarista?
Ima li neko voljan da se zajebava sa klavijaturama u jednom ekperimentalnom bendu...Od instrumenata ima bas,gitara,bubanj,violina i zenski je vokal u pitanju...Neki su i skolovani za svoj instrument...Imamo svoj studio,tako da sto se tice proba,sve je jako elasticno,svi su studenti i tako...Rade se stvari koje bi najblize mogle da se objasne kao papazjanija Dany Elfmana,Fantomasa,Mr.Bunglea i kojekave dekadencije,valcera i sl. Znaci jako,jako experimentalna zajebancija.Svi ljudi imaju i druge bendove,a ovo nam je svima neki izduvni kreativni ventil i tako...Bend je (vidi avatar),a imate neke textove na Snazi reci...Koga zanima da cuje sta se tu radi,imam ja par krsh snimaka biggrin.gifJavite se na PM biggrin.gif
brate jel ti treba mozd jos jedan gitarista i jedan vokal sto se tice gitare mislim ono ritam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pevala bih u metal ili rock bendu. :D Clan sam profesionalnog hora, 8) tako da mi je glas skolovan, pa mogu da pevam i kao... :roll: , na primer, Tarja ili Amy... :da:
Pitao te moj cimer jel mozes neku sliku da mu posaljes, bukvalno si ispunjenje njegovih snova? pozze sad stvarno preteruje pita da li znas da kuvas? cao od mene i njegajel neko moze da procita ovo sto pisem jer nov sam ovde Edited by ladjaro e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban bubnjar sa poznavanjem nepara i duple bas pedale. Svira se jedinstven spoj metala i balkanske etno muzike, dakle pun kurac nepara, ima vec par gotovih pesama, ako neko zeli da cuje na sta bi to otprilike licilo evo linka:

 

link

 

A da ako bi iko zeleo da peva ovako nesto, takodje bi mogao da se javi :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...