Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

Samo da kazem ko nije vsinoc bio u Sofiji , ne zna sta je propustio icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Bilo je fenomenalno , samo da je duze trajalo ( svega 1h i 20min).

Jedan od najboljih certa koje sam gledao (a gledao sam ih dosta) pivopije.gif

Hej, veliki pozdrav za drustvo koje je islo u Sofiju!

 

Lep i zanimljiv koncert, vredelo je videti, zali Boze sto nije bio kod nas, jer mi imamo i po najzabacenijim gradovima sportske hale koje su vece od one u kojoj su WASP svirali sinoc.

 

Trebalo je videti i bugarske predgrupe, totalni frikovi!

 

Sto se ostalog tice, najzanimljiviji deo putesestvija bio je kako pre povratka kuci potrositi bugarski novac. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

Sve u svemu, dogadjaj vredan paznje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za ovo da nismo znali na sta da potrosimo kintu koja nam je ostala icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif , a slazem se i za to da imamo u svakom gradu u Srbiji bolju halu za svirke nego ova gde su sinoc svirali Wasp-ovci, ali da ne tupim mnogo koncert odlican pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam se vratio iz Zagreba sa W.A.S.P.-a. Sta je reci? Organizacija je bila katastrofalna. Do pressa se nije moglo doci ni uz boziju pomoc. Koncert je kasnio i poceo je u 23:40 (zasto me ovo podsjeca na KST?!) Predgrupa nije bilo. Prvi bis je nastupio za manje od sat vremena, svirka ukupno nije trajala ni sat i po. Pirotehnike i efekata nije bilo.

E, sad sto se tice same svirke, ona je bila odlicna. Udarci sa starim hitovima: On Your Knees, Inside the Electric Circus, L.O.V.E. Machine, Animal, Whild Child, I wanna be Somebody, THE IDOL (e ova je bas bolila), Headless Children, The Real me, Blind in Texas, Raging Storm + dve sa novoga.

Bilo je odlicno, ali je moglo mnogo bolje. Ili sam mozda ja kao dugogodisnji fan mnogo vise ocekivao.

 

I wanna live in fame and die in flame

Never to get old!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam se vratio iz Zagreba sa W.A.S.P.-a. Sta je reci? Organizacija je bila katastrofalna. Do pressa se nije moglo doci ni uz boziju pomoc. Koncert je kasnio i poceo je u 23:40 (zasto me ovo podsjeca na KST?!) Predgrupa nije bilo. Prvi bis je nastupio za manje od sat vremena, svirka ukupno nije trajala ni sat i po. Pirotehnike i efekata nije bilo.

E, sad sto se tice same svirke, ona je bila odlicna. Udarci sa starim hitovima: On Your Knees, Inside the Electric Circus, L.O.V.E. Machine, Animal, Whild Child, I wanna be Somebody, THE IDOL (e ova je bas bolila), Headless Children, The Real me, Blind in Texas, Raging Storm + dve sa novoga.

Bilo je odlicno, ali je moglo mnogo bolje. Ili sam mozda ja kao dugogodisnji fan mnogo vise ocekivao.

 

I wanna live in fame and die in flame

Never to get old!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u potpunisti se slazem, ja sam ispizdeo zbog kasnjenja jer sam ispusio zadni voz za BG, pa sam vilenio po gradu do 6 ujutro(druga zaredom noc bez sna sad kad zaspim nece me probuditi ni....), sama svirka odlicna, atmosfera do yaya icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ces kad bi svi isli, kako bi se onda znalo ko je musko, a ko nejach i ko kosi, a ko vodu nosi. icon_wink.gificon_cool.gificon_razz.gificon_smile.gificon_rockdevil.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

...ili ko drzi visak ako muti malter - mali je pun narodnih umotvorina i doskochica...

 

W.A.S.P. u Zagrebu nisu svirali ni sat i po ?

Cuj stari kaj ti mogu rec...na promo turneji u Svabiji za Neon...Part I svirali su 3 koncerta a 2 su otkazali bez razloga,od ta 3 koncerta svi su bili sranje jer su gospari iz W.A.S.P. svirali krajnje bijedno i neraspolozeno i binu napustili posle 45-50 minuta a karta kostala 35€...bezobrazluk

Kuzis?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

fino sto su svirali uzivo.... jer koliko znam u Grckoj su na leto svirali na plejbeku sad.gif

 

svejedno i da su na plejbeku rado bih ih video uzivo biggrin.gif valjda ce biti jos neka prilika u zivotu....

Ne verujem..takve stvari za Heavy Metal bendove su jednostavno nedopustive..ajde na tv-u kada gostuju pa OK,ali uzivo na plejbeku...je jednostavno nemoguce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem..takve stvari za Heavy Metal bendove su jednostavno nedopustive..ajde na tv-u kada gostuju pa OK,ali uzivo na plejbeku...je jednostavno nemoguce...

pa i ja tako mislim.... ali znam osobu koja je bila u backstage-u na tom festivalu i on se takodje veoma razocarao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...