Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

e' date='25. 11. 2004, 20:06'] Ono sto mi je mustaine procitao iz neke svoje knjige od kombinaciji mog znaka i podznaka je neverovatno icon_da.gif

 

blizanac + devica mhihi.gif

mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

znaci poklopilo se a? mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

 

a koji je Dusan podznak?

 

ja sam blizanac - lav valjda...

 

i da znash, da se samo zato dobro slazemo Marty! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

- ERNIE BALL MUSIC MAN John Petrucci - signature model.

ooo, cestitamo na prinovi (pretpostavljam da si je skoro kupio?). da je dugo sviras i da te verno sluzi! icon_da.gif jel ima piezo "magnet"?

 

pozdrav! pivopije.gif

 

Edited by Gargamel

Share this post


Link to post
Share on other sites

1500 EUR, sam platio gitaru i puk`o sam josh 50 EUR jer sam castio sve okolo i naokolo ... biggrin.gif Jednom se ovako neshto pazari.

 

 

Mada, mozda, ali mozda cu da je prodam. Zap`o mi je za oko jedan Gibson Les Paul.

 

Ako slucajno ima nekih interesenata........ cena ce biti 1500 EUR.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opasna je to djitra... i ja sam mog JS toliko otprilike platio...samo me cudi sto su stavili onako los tremolo na djitru takvog "kalibra"...

zapravo, sto su ga uopste i stavljali....

 

dobro, mozda cisto radi reda... zato je i tremolo, ali nije losh, cak je daleko od loseg, e sada sto smo ti i ja navikli na edge pro bridge... to je druga stvar! pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matori....... ima ona lock..... ali LOCKING chivije icon_smile.gif Shaller MI-6.....

a tremolo........ je bruka, koliko je dobar. mrred.gif

 

E da...... nema shanse da je rastimujesh. icon_wink.gif

 

+ meni treba daleko manje vremena da zamenim zicu na njoj nego nekome ko ima floyd, josh double locking system...... wallbash.gif

 

 

Znam ja da je floyd, floyd i da vi cvrsto verujete u to..... ali ovaj tremolo.....

tek kada biste probali znali biste o cemu Vam pricam. musik19.gif

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matori....... ima ona lock..... ali LOCKING chivije icon_smile.gif  Shaller MI-6.....

a tremolo........ je bruka, koliko je dobar.  mrred.gif

 

E da...... nema shanse da je rastimujesh.  icon_wink.gif

 

+ meni treba daleko manje vremena da zamenim zicu na njoj nego nekome ko ima floyd, josh double locking system......  wallbash.gif

 

 

Znam ja da je floyd, floyd i da vi cvrsto verujete u to..... ali ovaj tremolo.....

tek kada biste probali znali biste o cemu Vam pricam.  musik19.gif

 

pozz

bez ikakve uvrede...ali mislim da si za 1500 evrica mogao nesto bolje da pazaris...cuo sam te uzivo...dzadza sviras...i sam si rekao nesto oko les paul-a...za te pare si mogao da uzmes polovnog les-a kakvog si hteo...pa cak i onog za kog si bio spreman da das zdrav bubreg...(ako se dobro secam posta)... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gif

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Non taken......

 

Onaj Les Paul kog sam jurio je bio Gibson Les Paul Elegant Custom Shop i koshtao je 2700 EUR.

 

Sada sam trenutno bacio oko na jednog jeftinijeg, ali opet, Les Paul je Les Paul.

 

MusicMan je** kevu i izuzetno je lak za sviranje, dok za Les Paula.... morash da se namucish dok se ne naviknesh, ali kada se naviknesh......

 

NEMA BOLJEG TONA.

 

E da......

 

Evo kako ja kategorizujem gitare :

 

1. Gibson Les Paul

 

2. VEEEEEEEELIIIIIIIIIKAAA pauza

 

3. MusicMan

 

4. Fender Stratocaster

 

dalje nema...... izvinjavam se svima koji vole gitare drugih proizvodjaca, ali

ovo je opet samo jedno malo subjektivno mishljenje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Non taken......

 

Onaj Les Paul kog sam jurio je bio Gibson Les Paul Elegant Custom Shop i koshtao je 2700 EUR.

 

Sada sam trenutno bacio oko na jednog jeftinijeg, ali opet, Les Paul je Les Paul.

 

MusicMan je** kevu i izuzetno je lak za sviranje, dok za Les Paula.... morash da se namucish dok se ne naviknesh, ali kada se naviknesh......

 

NEMA BOLJEG TONA.

 

 

 

 

 

jel on bese bio nov ili polovan...???mrzi me da kopam sad po starim stranicama...

 

ne sumnjam da je lak za svirku...

 

kada sam prvi put uhvatio onog marty-jevog JS-a pao sam u iskusenje da batalim les paula... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...ali proslo me... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

jel si kopao po ebay-ju...???

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...