Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

da se nadodam na martijevu poruku:

 

Zašto ljubičasti squier???

pa ako vam kazem da imam kosulju u tom dezenu.Caletova je i mnogo je jeziva i tako kad izadjem na scenu delujem neobicno nacisto laugh.gif Ne znam svidja mi se kako se presijava na svetlu pogotovu pod raznim svetlima.Nije kao sve druge vec je ...ljubicasta!!!

 

Iskreno sta joj fali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako vam kazem da imam kosulju u tom dezenu.Caletova je i mnogo je jeziva i tako kad izadjem na scenu delujem neobicno nacisto laugh.gif Ne znam svidja mi se kako se presijava na svetlu pogotovu pod raznim svetlima.Nije kao sve druge vec je ...ljubicasta!!!

 

Iskreno sta joj fali?

ma pusti ti njih, i boja je na mestu! icon_da.gif

lepsi je nego oni ciganski zrveni! icon_smile.gif

 

svi ti cigansi su fuj do bljak! 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mustaine uvek si bio iskren...i uvek ces biti! biggrin.gif

taj rad... icon_smile.gif mozda nisam dovoljno inteligentan da lazem icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

mada za mene u mom "drustvu iz skole" (citaj gomili idijota) i ne vazi to da sam iskren... verovatno jer su mi se dogadjale neke stvari koje su veoma cudne i retke! Drugim recima, ja sam "lazov" wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

brate jednostavno ako se tebi nesto svidja onda nemoj brigati za ostale...

evo ja sam bio spreman da uzmem ovu gitaru, bez obzira na tudje misljenje i zamisli sta bi mi tek neki idijot tek tada rekao, da sam je uzeo npr.

 

user posted image

 

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj zar to nije Dushanova bivsa dzitra icon_smile.gif ...i da, ako je u pitanju JEM onda zaista nema veze koje je boje icon_smile.gif ...zar ne

da i zao mi je sto je nisam pazario, sta da se radi... cisto da mi cale ne bi posle skako po lobanji! icon_smile.gif

kada je jem nije bitna boja to je tacno... ali prvo sam se uplasio za to sta bi drugi rekli kada bih je kupio, ali sam uspesno presao preko toga, jelte jer se meni bash svidjaju te na fazon slobodnije boje da ne kazem kich!

 

Jem rules! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj rad... icon_smile.gif mozda nisam dovoljno inteligentan da lazem icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

mada za mene u mom "drustvu iz skole" (citaj gomili idijota) i ne vazi to da sam iskren... verovatno jer su mi se dogadjale neke stvari koje su veoma cudne i retke! Drugim recima, ja sam "lazov" wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

brate jednostavno ako se tebi nesto svidja onda nemoj brigati za ostale...

evo ja sam bio spreman da uzmem ovu gitaru, bez obzira na tudje misljenje i zamisli sta bi mi tek neki idijot tek tada rekao, da sam je uzeo npr.

 

user posted image

 

poz!

ovo je prava show gitara i baš je dobra, evo, sad da imam para i da mi treba dzitra odma' bi je kupio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm da moj drug je imao tu gitaru s'tim sto ju je platio neke grdne pare posto je iz neke jebeno retke serije,i sta je uradio sa njom?Dok je podesavao vrat i federe sjebo je sve i morao je da je baci na kraju!!!Toliko o idijotima Mustaine! mhihi.gif

Ma ko im *ebe mater! icon_da.gif

 

Ne znam da li smem da napisem cenu Dusanove LochNessice... neka je bolje on napise icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...