Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

imam ibaney roadstar II sa floydom i topom, aktivnom elektronikom, 24 prada, japanac i tako. Ubrzo kupujem Marshall 50w i to je to. a da imao sam neku ibanezovu pedalu zvanu powerlead ali je pordadoh da bihj uzeo neki digitech

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doduse ja sam mislio na basseve ...jedini ibanezov model koji se meni svidja sto vizuelno sto zvucno je GWB1 , sto je i logicno kada se uzme u obzir koliko kosta... icon_smile.gif

i mozda zato sto ga sviri Sean Malone - BOG icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti prestani da podjebavas da ja ne bih uzeo tebe da podjebavam... mad.gif

Btw. Sto si promenio potpis....onaj prosli skinut sa sajta JEDNOG OD BOGOVA je bio mnogo lepsi.... laugh.gif

pa sta fali ako se malko podjebava nisi valjda od secera (basista si dodjavola), ako oces podjebavaj(sta god te cini srecnim icon_smile.gif ), a sto se tice potpisa valja promena, dobra je to stvar u zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa mare zar ne vidis sliku????!!!! icon_evil.gificon_smile.gif

evo ti i specifikacija:

 

user posted image

 

Basswood body

1pc. Maple neck

Rosewood fingerboard

Edge Pro bridge

IBZ INF1 (H) neck pu

IBZ INFS1 (S) mid pu

IBZ INF2 (H) bridge pu

Cosmo Black hardware

 

 

eto to nudi Ibanezov sajt... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa iskreno to je najbitniji razlog... icon_smile.gif

A ti prestani da podjebavas da ja ne bih uzeo tebe da podjebavam... mad.gif

Btw. Sto si promenio potpis....onaj prosli skinut sa sajta JEDNOG OD BOGOVA je bio mnogo lepsi.... laugh.gif

jesi probao ti taj bas ili ti se svidja kako zvuci na snimcima koje si cuo od sean malone-te i gary willis-a ? Inace i ja bih da se upisem u listu 'ljubitelja' icon_razz.gif tog basa, al bih dodao jos par ibanez baseva koji po meni lepo izgledaju:

sr300*E , sr905 a i k5 moze eventualno da prodje icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvinite momci kad sam rekao ESP prestige mislio sam na custom seriu

mr je majkl romeo model

a rekao sam da nema kod nas da me ne bi pitali de sam je nashao i te fore kupujem je u nemackoj po ceni od 1100 eur

sliku mozete naci na sajti ESP-a

jos jednom sorry za gresku!!!! musik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi probao ti taj bas ili ti se svidja kako zvuci na snimcima koje si cuo od sean malone-te i gary willis-a ? Inace i ja bih da se upisem u listu 'ljubitelja' icon_razz.gif tog basa, al bih dodao jos par ibanez baseva koji po meni lepo izgledaju:

sr300*E , sr905 a i k5 moze eventualno da prodje icon_wink.gif

Naravno da ga nisam probao brate...gde bre da ga probam....cimao sam morone iz Sky-a da mi jave da li mogu da preko njih narucim GWB35 i kolika bi bila cena ....jebote za dva meseca niko nije nasao za shodno da mi kaze...

Jedan lik koga znam je svirao taj bass i kaze da bas nije TOLIKO dobar kao bassevi koje sviraju Malone i Willis...(tako je to uvek sa signature modelima..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a taj lik je svirao njihove primerke licno ili samo predpostavlja?! icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

mislim da sky ne narucuje al pitaj recimo marty f-a, on ima nekog lika koji njemu dovlaci svu opremu i koliko sam razumeo spreman je na saradnju icon_smile.gif a i cinimi se da mega music uvoze po narudzbini...

 

 

a sto se tice ovog romea, nisam ga video ni na zvanicnom ni na japanskom sajtu icon_smile.gif jesi siguran da je to romeo? icon_smile.gif) pise na headstocku symphony x?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj lik zna vise o bass gitarama vise nego svi bassisti sa ovog foruma zajedno... icon_wink.gificon_mrgreen.gif

sve je to lepo al ono sto sam ja hteo da kazem je da mozda i sean svira na gitari koju je kupio na musiciansfriend.com (nisam siguran da imaju taj model, lupio sam icon_wink.gif a samo za willisa izgradjen poseban primerak njihovog dobrog graditelja icon_smile.gif Kada bi pravili sean malone-u poseban primerak, verovatno to ne bi bio gwb vise icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora da znaci...

ipak Ibanezu znaci da im taj model svira/reklamira takav muzicar kao Sean , ne vidim zasto mu ne bi napravili isti takav bass....

pogotovo sto se Willis i Malone znaju...mozda ih je Garry iscimao da naprave isti model Sean-u laugh.gif

ne mora da znaci pre ce biti da ga je kupio negde u nekoj prodavnici a ne da je posebno pravljen za njega, Sean jesto "ok" icon_biggrin.gif , ali nije komercijala pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA naravno da je Sean O.K. i vise od toga (da ne kazen BOG laugh.gif) ali i sam znas ko je on i koliko je cenjen u muzicarskim krugovima , ne verujem da je on otisao u prodavnicu i kupio bass... mislim brate kad Myung ili Hamm moze da ima signature bass zasto da faci kao sto je Sean ne naprave bass, ako nista ,bar je toliko zasluzio ...

...Btw. ni onaj njegov prosli bass nije maciji kasalj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...