Jump to content

World of WarCraft


Old Smuggler

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Screen od večeras, samo za našeg skandinavskog prijatelja.

 

Šta radi Vitamin K na Thaddiusu?

 

Prebija 7k DPS-a (znaće da cene oni koji igraju WoW).

 

th_WoWScrnShot_013109_003342.jpg

 

 

Armory od ovog mog druida ubice.

 

Brate mili ... koje droge vi koristite jbt?Odakle 7k dps ?oO

Znachi ja sam uvek u vrhu dps-a u Naxx 25,iako su nerf hantera,ali brate ja ubijam po 3,5 -4 k,ostali dosta manje...ne kapiram uopshte ...

 

Elem armory od trenutnog lika ARMORY

Ovo je reroll od letos,poshto su mi stari acc maznuli :( Imao priesta koji je prozhiveo sve lepe dane stare vanile :(

Ovoj je osudjen na WoTLK i sva sranja oko njega...

Inache smuchilo mi se vishe ovo smaranje od raidova ... ok,ochekujem da sa 3.1 krene malko bolje,ali HCs i Naxx 25 je smeshan...

Brate svaki nub sada ima full t7 i kurchi se svud redom...

Reroll sam priesta ponovo,i krecjem da ga dizhem na 60ti,a probacju kasnije da idem na pre TBC ili eventualno pre WoTLK server i ne pomeram se odatle...

Nedostaje mi epic AQ,nedostaje mi nenormalni C`tun koga je nemogucje bili pobediti,nedostaje mi ona stara dobra pricha...pa ok,nedostaje malko i Kil Jaden i mojih 2 meseca provedenih uz komp dok nije pao ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče DPS-a, dobri enčantovi, gemovi, dobro usklađen gear + buffovi čine čuda. Meni je na šamanki (koju toliko nisam koristila da ne može da je nađe na armory-u xD) heal bio 8K, a crit heal oko 12K ako se dobro sećam. U pitanju je Thunderyne na Daggerspine-u, horda.

 

Kako su ti maznuli account?

 

Poznajem par ljudi koji su Kinezima ustupali svoje account-e, ovi im grindovali levele i zlato i kojima se to desilo. Ili su kupovali zlato preko onih spamera u general chat-u :) Ne kažem da je i sa tobom slučaj ali mi nije jasno kako ljudima neko ishakuje acc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče DPS-a, dobri enčantovi, gemovi, dobro usklađen gear + buffovi čine čuda. Meni je na šamanki (koju toliko nisam koristila da ne može da je nađe na armory-u xD) heal bio 8K, a crit heal oko 12K ako se dobro sećam. U pitanju je Thunderyne na Daggerspine-u, horda.

 

Kako su ti maznuli account?

 

Poznajem par ljudi koji su Kinezima ustupali svoje account-e, ovi im grindovali levele i zlato i kojima se to desilo. Ili su kupovali zlato preko onih spamera u general chat-u :) Ne kažem da je i sa tobom slučaj ali mi nije jasno kako ljudima neko ishakuje acc.

 

Haha

Ma da,ustupao sam acc kinezima da mi grindaju zlato :D

To sa hakovanjem nije nishta chudno,keylogeri,spyware-i i slichne pichke materine ... Nego sve sam mislio necje to mene :/

 

Jbg,iako sam sa ovim Hanterom vecj ochistio ceo WoTLK sadrzhaj,ipak levelujem i priesta ponovo...a ovoga puta idem na otvaranje AQ gates-a kako znam i umem,jer ono je neshto shto retko ko dozhivi!Dovoljno cje biti josh jednom da prodjem ono i mogu da gasim sve acc koje imam :D

 

I opet onaj dps...juche prvi na Maly 25,ali brate...3500 ... i to je to ... nema shanse onaj tvoj bolesni dps nikako da stignem ... uopshte mi nije jasno nishta ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, Thaddius nije običan fight - ljudi oko tebe koji imaju isti charge ti buffuju damage. Gledaj svoj DPS na tom bossu samo. Ja imam 4-5k DPS obično, al na Thaddiusu si video koliko izvlačim. To je na neki način cheat fight, kao Loatheb (50% povećan crit rating), Instructor (ima neki debuff pa svi udaraju jače). Nikad nisam DPSovao na Patchwerku do sada jer imamo lenje DK-ove pa moram da tenkujem svaki put, a baš bih voleo jedan sustained DPS race da ispucam tu. To je jedini boss koji je pravo merilo: samo stojiš i nukuješ.

 

Večeras idemo Sartharion 3 zmaja. U najavi sati i sati vajpovanja. Ja ću biti MT tu, imam oko 50K Hp raid buffovan sa polar setom. Javiću rezultate verovatno posle ponoći (ne očekujem da ga ubijemo prvo veče tako).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, Thaddius nije običan fight - ljudi oko tebe koji imaju isti charge ti buffuju damage. Gledaj svoj DPS na tom bossu samo. Ja imam 4-5k DPS obično, al na Thaddiusu si video koliko izvlačim. To je na neki način cheat fight, kao Loatheb (50% povećan crit rating), Instructor (ima neki debuff pa svi udaraju jače). Nikad nisam DPSovao na Patchwerku do sada jer imamo lenje DK-ove pa moram da tenkujem svaki put, a baš bih voleo jedan sustained DPS race da ispucam tu. To je jedini boss koji je pravo merilo: samo stojiš i nukuješ.

 

Večeras idemo Sartharion 3 zmaja. U najavi sati i sati vajpovanja. Ja ću biti MT tu, imam oko 50K Hp raid buffovan sa polar setom. Javiću rezultate verovatno posle ponoći (ne očekujem da ga ubijemo prvo veče tako).

 

Ma dobro,nisam mislio na elektronca,nego average na bosovima...Haha,kako je do jaja kada vidish rogove po mojoj gildi kako skachu od srecje zbog dmg mtr-a na Gluth-u npr i na josh nekim bosovima ... bez uvrede bilo kome ovde ko ima roga,ali brateee,takvo odushevljenje time shto si prestigao hantera ( koji je btw 95% posto vremena kitovao addove ) je tako tipichno rogovski :D

 

Eh,da,trebao bih i ja na Sarth-a vecheras,ali me mrzi...lvl cju prista :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se za PvP server. Koja je poenta da zaglaviš na mestu gde ćeš da bereš cveće i radiš kvestove bez bojazni da te zaskoči neko iz suprotne frakcije? Ubija čar MMORPG-a. :)

 

Usput, igra tek počinje kad dođete do levela 80. :) Ti ćeš provesti dva meseca dizajući level od 1 do 80 radeći neke šablonske kvestove, samo u različitim delovima mape. Istina, imaju oni pozadinsku priču, ali neće ti padati na pamet da proveravaš background story za svaku vrstu mobova koju budeš ubijao.

 

Na levelu 80 krećeš da radiš ozbiljne instance i raidove, cilj će ti biti ubijanje teških bossova sa 24 drugara. Ili da imaš što bolju opremu igrajući PvP i dizajući sebi rejting u areni.

 

haha

:da:

 

ne igram ali igraju moja dva ortaka bas su zaludjenici, imaju po par likova sve visoki lvl i bar po jednog 70-80 lvl

 

ali ne mogu da se setim nickova, mada mislim da je ovo jedan

Trandza

satanmanijak

Satankurac

ovo im je jedsan od jednokratnih, cisto da podrze kult

Iguman

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne. :)

Super je knjiga odradjena, od pocetka do kraja. Od sibice do lokomotive, sto bi se reklo. :)

Crtezi su mnogo dobri, listao sam je par puta.

 

Al je skupa jbg.. provericu kad dodjem sledeci put u bg, nadam se ove godine :)

 

Ja bih voleo da mogu da igram ulogu Arthasa tj. Lich King-a pa da jebem vas smrtnike na WoW-u.. :twisted::pivopije:

ili Sargerasa..oh omg, svrs.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...