Jump to content

Black Sabbath


Srki

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ko zna gde bi Ozzy-ju bio kraj da je Randy Rhoads ostao živ. Gitarska legenda. Možda bi Ozzy i dan danas pravio pesme poput Mr. Crowley, umesto što se zajebava na novim albumima. A onda mu Sabbath ne bi ni trebao. Ja odavno tvrdim (to je moje mišljenje, pa ga možete osporavati koliko hoćete) da jedan Blizzard of Ozz vredi više nego svi albumi koje je prethodno snimio u Sabbath-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna gde bi Ozzy-ju bio kraj da je Randy Rhoads ostao živ. Gitarska legenda. Možda bi Ozzy i dan danas pravio pesme poput Mr. Crowley, umesto što se zajebava na novim albumima. A onda mu Sabbath ne bi ni trebao. Ja odavno tvrdim (to je moje mišljenje, pa ga možete osporavati koliko hoćete) da jedan Blizzard of Ozz vredi više nego svi albumi koje je prethodno snimio u Sabbath-u.

 

Tvoje misljenje nije tacno. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

vecu glupost u svom zivotu nisam cuo. da je tema ozi ne ti bi odgovorio, ali je ovo tema sabbat, tako da je ozi naspram sabata goli kurac! npr. mr. crowley naspram war pigs, ...smesno.

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni barem Mr. Crowley smor...iskreno...Ali dobro....

 

Covek bas ne zna o cemu prica!!!!!!!!

Zna covek o cemu prica samo jbg ne volimo svi isto jebo jeza... Meni je npr. Killers album od Meiden-a jedan od losiji dok se drugi ljudi kunu u njega i sta sad sam ja debil i nemam pojma?

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako drka na Blizzard of Ozz..Nema veze...Ja drkam na Brave New world a ostali ga pljuju....I menjo bi ga za 2,3 Maiden albuma zajendo....

 

Ja koji sam ih preslusao 1000000000000000000000X kazem da si lud ako ti je killers sranje ali za brave new world se slazem sa tobom.

 

Nema nijednog njihovog albuma i pesme koja mi se ne svidja, valjda su mi zato omiljeni bend.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koji sam ih preslusao 1000000000000000000000X kazem da si lud ako ti je killers sranje ali za brave new world se slazem sa tobom.

 

Nema nijednog njihovog albuma i pesme koja mi se ne svidja, valjda su mi zato omiljeni bend.:D

Pojescu TVOJA govna ako nadjes recenicu gde sam rekao da je Killers sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...