Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Ti kao nikad nisi slusao manowar?

Daaaaj molim te...pozeraj...to je njihova stvar kako se ponasaju, sto se briju i te stvari....imaju odlicnu muziku a pored toga kolicini heavy/power bendovima su uzori...

Em ako tako gledamo Judas Priest su najzasluzniji za stvaranje power scene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kume ne lupetaj, naravno da nisu...jedan od razloga zbog cega prezirem Menovor je to sto su imali najvise udela u stvaranju usranog Power Metal-a pukeface.gif

Pa gledaj to ovako, power su stvorili Helloween, ili Kai hansen, sta mislis cime je on bio inspirisan ( Priesti su mu omiljeni band ) a manowar su zasluzni za gluposti. Jebeni boy band.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro znam to ali u muzici Priest-a nikada nije bilo nekih power elemenata...dok sa druge Menovor stalno pominje maceve, bitke, itd. icon_smile.gif ...za sve je kriv jebeni Kai Hansen i njegov usrani Istocno-Nemacki mozak icon_smile.gif

Kai hansen nije usran i ti si ga cak slusao, ne moj pricati gluposti. I ja i ti znamo da si slusao razne gluposti koje ja nikada nisam, a koje su 3-4 puta gore Helloween-a.

 

Power elemenata nije bilo? Sta je onda one shot at glory?

 

I nisu samo glupi macevi i zmajevi power elementi, ja nesto nisam primetio maceve i zmajeve u Helloween-u. Dok u one shot at glory jesam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kai hansen nije usran i ti si ga cak slusao, ne moj pricati gluposti. I ja i ti znamo da si slusao razne gluposti koje ja nikada nisam, a koje su 3-4 puta gore Helloween-a.

 

Power elemenata nije bilo? Sta je onda one shot at glory?

 

I nisu samo glupi macevi i zmajevi power elementi, ja nesto nisam primetio maceve i zmajeve u Helloween-u. Dok u one shot at glory jesam.

Kljucna rec je "slusao" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Sto se tice One shot at Glory...ne znam za text ali u toj pesmi (sviracki) nema ni trunke powera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se Manowara tice, jedan veliki filozof je jednom rekao da je veliki minus svakoga metalca ako ne slusa Manowar. Podrzavam taj stav.

 

A sad da se vratimo na JP. Angel Of Retribution je dobar album, ispod ocekivanja ali i dalje dobar. Izdvojio bi tri pesme koje se isticu znatnije od ostalih, a to su: Judas Rising, Deal With The Devil i Lochness.

 

Cuo sam znatne kritike na pesmu Angel, kako je losa. Ne znam samo zbog cega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...