Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Maiden i Priest su ti kao BMW i Mercedes...neko vise voli Merdzu a neko Bembare...ali cinjenica je da su to dva najbolja proizvodjaca automobila na planeti...ali opet uvek ce da se nadje neki pacer koji ce da tvrdi da je Ford (Metallica) bolji icon_smile.gif

A ovaj, koliko ja znam ni JP ni IM nisu svabe. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maiden i Priest su ti kao BMW i Mercedes...neko vise voli Merdzu a neko Bembare...ali cinjenica je da su to dva najbolja proizvodjaca automobila na planeti...ali opet uvek ce da se nadje neki pacer koji ce da tvrdi da je Ford (Metallica) bolji icon_smile.gif

Ma bre TOYOTA!!! icon_rockdevil.gificon_mrgreen.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovanje!

 

Evo već nedelju dana vrtim novi album od Judas-a Angel Of Retribution pa da kažem koju.

Mislio sam da će album biti oproštajni pa se nisam nadao nečem preterano velikim prošlo je 15godina i računao sam da su se oformili da bi se oprostili od publike jednom velikom svetskom turnejom koja je najavljena i albumom koji bi eto bio izdat pride.

 

Naravno zeznuo sam se atmosfera albuma je odlična,svirka,Halford sve je isto kao da 15 god nije prošlo i da je ovaj album logični nastavak painkiller-a.

Pesme su odlične ima onih brzih,mid tempo varijanti i nekih polu balada.

Pošto sam dobio album u obliku promosa jedva čekam da se dokopam originala, čuo sam da će izaći i u DVD-Audio varijanti pa ću onda u ulici da pravim PAKAO, to preporučujem i vama, mislim da ste zaslužili posle 15god. čekanja sebi kupite ovakav original.

 

Sve Najbolje!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovanje!

 

Evo već nedelju dana vrtim novi album od Judas-a Angel Of Retribution pa da kažem koju.

Mislio sam da će album biti oproštajni pa se nisam nadao nečem preterano velikim prošlo je 15godina i računao sam da su se oformili da bi se oprostili od publike jednom velikom svetskom turnejom koja je najavljena i albumom koji bi eto bio izdat pride.

 

Naravno zeznuo sam se atmosfera albuma je odlična,svirka,Halford sve je isto kao da 15 god nije prošlo i da je ovaj album logični nastavak painkiller-a.

Pesme su odlične ima onih brzih,mid tempo varijanti i nekih polu balada.

Pošto sam dobio album u obliku promosa jedva čekam da se dokopam originala, čuo sam da će izaći i u DVD-Audio varijanti pa ću onda u ulici da pravim PAKAO, to preporučujem i vama, mislim da ste zaslužili posle 15god. čekanja sebi kupite ovakav original.

 

Sve Najbolje!!

Original kupujem, makar nemao hleba da jedem mesec dana kupicu original, neka bude i razocaravajuc, ali original uzimam. Preterao sam zar ne icon_mrgreen.gif . Samo da se dokopam tog albuma. evo preslusavam kompletan opus i jos uvek mi je drago kada cujem Love bites, isti osecaj kao i pre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci album je dojaja icon_rockdevil.gif ...znao sam...ja sam ga jos odavno preorder-ovao na Amazonu icon_biggrin.gif ...jos malo pa mi stize pivopije.gif

To Lave pivopije.gif

 

Ja čekam početak marta biće izbačena verzija dvoslojnog albuma tj. sa jedne strane će biti audio CD a sa druge DVD-Audio, pa kad počne da prangija ima pola Pančeva da me nabija na kolac. mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da nije chitav album produkcijski uradjen u onom industrijal stilu???

Slushao sam onu jedenu stvar "Revolution" jedno 200 puta i nesto me ne baca u trans.

Nadam se da grijesim

E ta stvar je najgora na albumu, kao da su je izvadili iz nekog naftalina i Rock Rolla perioda, ove ostale su prave Judas pesme a Halford kroz ceo album peva sa onim furioznim i besnim vokalom, ma Hell On Earth bre!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Original kupujem, makar nemao hleba da jedem mesec dana kupicu original, neka bude i razocaravajuc, ali original uzimam. Preterao sam zar ne icon_mrgreen.gif . Samo da se dokopam tog albuma. evo preslusavam kompletan opus i jos uvek mi je drago kada cujem Love bites, isti osecaj kao i pre.

Hehe i ja sam to rekao za Astral Doors album pa me je Solicitor ispljuvao kako preporučujem da ne jedu hleb zbog originala.

Jebemil ga valjda mnogo voli da jede leba. mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi gde ga kupis...kod nas ce verovatno kostati oko 1000 dinara...

Malo više, od 17eura pa na dalje, ipak je ovo JP a na ovakvim izdanjima se zgrće para. Koliko se sećam i novi Nightwish je na početku koštao 17e pa logično ni ovo neće biti različito.

Ma ja ću za te pare da uzmem ovu specijalnu verziju, nisam baš oduševljen našom distribucijom.

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maiden i Priest su ti kao BMW i Mercedes...neko vise voli Merdzu a neko Bembare...ali cinjenica je da su to dva najbolja proizvodjaca automobila na planeti...ali opet uvek ce da se nadje neki pacer koji ce da tvrdi da je Ford (Metallica) bolji icon_smile.gif

nisi iskren no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A short review novog albuma...Sve u svemu utisak mi je pozitivan.Ali redom:

 

JUDAS RISING - Ovo je odmah najjacha pesma na albumu! Krece solo i visokiiiim vriskom Halforda(valjda su hteli da se uverimo da se stvarno vratio icon_mrgreen.gif ), i onda,..josh uvek ostajem pri tome da je ovaj riff isti kao u KNIGHTS OF THE CROSS! Od Grave Diggera! Dobar je riff..ali jeb iga previshe me podseca. Tekst je sing-a-long samo tako, a za refren samo mozete da poludite icon_rockdevil.gif "ASCENDING ROM HELL, FOREVER DESPISING - JUDAS IS RISING!"

 

Deal With The Devil - E ovo je vec JP riff! Znaju da prave klasik riffove i posle 30 godina rada. Pesma kao da je izashla sa SCV. Fantazija.Halfordov glas je odlichan. A nice rocking mid-paced tune.

 

Revolution - SVi su ja mislim chuli ovo. "himnichna" pesma, ali nothing special to me, ali valjda ce uzivo biti dobra. Meni se ni "United" kao pesma ne svidja, ali uzivo does the trick.

 

Worth Fighting For - Polu-baladica, ne bash u vrhu Priestovih, ali na finom mestu na albumu, dobro za opushtanje pre oluju i sa odlichnim tekstom! Ovde Rob peva nekim obichnim vokalom. Like the bass icon_rockdevil.gif

 

Demonizer - Uh kakav riff! Najjachi na ovom albumu. Ovo kao da je ispalo sa Painkillera. Dodushe..chak i u tekstu kaze "The Painkiller rises again" icon_rockdevil.gif O da vratio se! Bubnjevi su ovde jednostavno 'show no mercy til the end' icon_rockdevil.gif Prava cepachina

 

Wheels Of Fire - Dok prethodna vishe podseca na Painkiller, ova kao i DWTD vishe podseca na Priest iz 80tih. Odlichan rocking riff, pevljiv refren, ovo ce fino raditi i uzivo. Znaju da pishu klasike josh uvek! Ovo je je'n od njih kazem vam.

 

Angel - Ovo je vec chista balada, i iskreno jedna od retkih pesama koju preskachem dok preslushavam album. Doesn't do the trick..nishta specijalno really, Ali opet..nice and calm before the storm icon_twisted.gif

 

Hellrider - Heavy do bola. Najmrachnija pesma na albumu, sadrzi takav neki jebeni naboj da..uh...u just want to headbang til the end. Takodje podseca na PK, bubnjevi i bas se istichu a preko njih mocni riffovi, a Rob peva stvarno fantastichno sa dosta varijacija icon_rockdevil.gif

 

Lochness - Ova pesma...je u sushtini dobra, ali je mnogo jebeno zamorna. Ima ok refren, dosta soliranja, ali moglo je to i krace od 12! minuta, ne bash najbolja pesma za zatvranje ovako dobrog albuma.

 

 

all in all...dao bih mu ocenu 8.5/10 mhihi.gif

 

JUDAS IS RISING!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...