Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

e, stvarno, kolega, ne seri, prvi album je fini blues rock i nemoj da seres da je losh album, najbolji jeste painkiller i to je vise nego ochigledno, a turbo je onako turbo lover je bash gAy disco Ima produkcijski neki takav zvuk....

Ima psihopato produkcijski najnapredniji i najbolji zvuk koji su Judas Priest ikada imali. To im je najbolje produciran album i jedan od najprodavanijih u njihovoj diskografiji.Sve u vezi tog albuma je bilo odlicno a pogotovo njihov najbolji zivi zapis ,,Priest live,, iz 1987.

Share this post


Link to post
Share on other sites

British Steel je kvlt, mada da bi se shvatila sva istinistost ovog izdanja, treba ga poslusati sa ploce i to jako pojacane. Taj album je definitivno promijenio lice metala kad je izasao. I Painkiller i Painkiller...

Pounding the world like a battering ram...

Opet ploce!

 

Ja i dalje ostajem pri Painkilleru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima psihopato produkcijski najnapredniji i najbolji zvuk koji su Judas Priest ikada imali. To im je najbolje produciran album i jedan od najprodavanijih u njihovoj diskografiji.Sve u vezi tog albuma je bilo odlicno a pogotovo njihov najbolji zivi zapis ,,Priest live,, iz 1987.

je's govna i veoma si neobjektivan leek....

zato necemo ulazit' u rasprave jerbo si mnogo tvrdokoran, crnji si od mene jedno 50 puta....psyachopatia rulz....

Share this post


Link to post
Share on other sites

veoma si neobjektivan leek....

Pa ja stvarno ne znam ko je rekao da Turbo Lover zvuci suvise Gay, pa posle koncerta u Sofiji se zalio na sve izvedene pesme koje nisu sa Painkillera i u usred punog autobusa postavio pitanje ,,zasto su morali da sviraju te pesmice u AC DC fazonu (mislio je konkretno na Living after midnight,you

gotta another thing coming,Heading out to the highwau,Breaking the law...) znaci najvece hitove benda.

Stvarno cudan lik.

Edited by VEPAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto da ne Helloween mi je jedna od njadrazih grupa, najavili su Keeper 3, ali cisto sumljam da ce nesto napraviti kako valja, isto i za Queensryche i Judase!

Ma opusteno...pazi QR je prso jos odavno sto se takodje moze reci i za Helloween...ali mi ovde govorimo o Priest-ima icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...