Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

nisu oni strasni oni su smesni. i pun mi je vise onog Derissa i fanova koji sebe ubedjuju da je on dobar pevac i dostojna zamena za Kiskea cijem glasu duguju uspeh koji su postigli krajem osamdesetih.

Prvo Kisketa niko ne moze zamjeniti!

A o Derisu i Helloween, mislim da je Dark Ride velicanstven album, a Deris je stvarno odlican pjevac, gledao sam Helloween ljetos i stvarno je odlican uzivo, bolji je nego na albumu tri puta!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da te ja malo ucim pravopisu i gramatici (nemoj da bi se neko nasmej'o violent.gif )!

 

Kaze se Kiske-a !!!!!!!!!!!!!!!!

 

@ MArty - MA da vidish kako decko vozi , tri put nam je ugasio auto a nismo preshli 100m wallbash.gif i tebe je zajeb'o

 

@BSVD U zivotu nisam pomislio da cu ovo reci , ali 1. i jedini put se slazem sa tobom wallbash.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da te ja malo ucim pravopisu i gramatici (nemoj da bi se neko nasmej'o violent.gif )!

 

Kaze se Kiske-a !!!!!!!!!!!!!!!!

 

@ MArty - MA da vidish kako decko vozi , tri put nam je ugasio auto a nismo preshli 100m wallbash.gif i tebe je zajeb'o

 

@BSVD U zivotu nisam pomislio da cu ovo reci , ali 1. i jedini put se slazem sa tobom wallbash.gif

Jebiga moja greska!

icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_wink.gif a sad sam pogledao oni se sastali ponovo!jebote jesam obavesten dobro o priestima

Hoce to tako kad si mlad, a nemoj samo da te Invictus vidi, odmah ces dobiti ban!

 

I mene je prozivao zbog nekih pjesama Maidena koje nisam znao, pa sam za zadacu morao sve to nauciti!

 

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce to tako kad si mlad, a nemoj samo da te Invictus vidi, odmah ces dobiti ban!

 

I mene je prozivao zbog nekih pjesama Maidena koje nisam znao, pa sam za zadacu morao sve to nauciti!

 

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

jebiga ima mozda tri meseca kako sam poceo da slusam priest a inace znam 99% pesmi od maidena mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maiden i Priest su ti kao BMW i Mercedes...neko vise voli Merdzu a neko Bembare...ali cinjenica je da su to dva najbolja proizvodjaca automobila na planeti...ali opet uvek ce da se nadje neki pacer koji ce da tvrdi da je Ford (Metallica) bolji icon_smile.gif

Svaka cast na objasnjenju!

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...