Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Prvo-Najveci car na ovom sajtu je Dead man drinking.

 

A druga stvar koju hocu da kazem je da mrzim moje roditelje sto su se razveli pa ja moram za raspust kod caleta u Kalinovik(RS) i ne mogu na Fest da slusam judase. :confused::mrtav::udri::udri::udri::udri:

 

Jebi ga prijatelju takav je zivot a ti si iz Smedereva?

 

svirace ti Priest isperd kuce a ti neces moci da ih gledas pa ovo je vise nego zalosno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu propustiti ceo Castle Fest zbog jebenog letovanja...

 

Zar i ti sine Prowlere? :mrtav: Za mene lično uopšte nema dileme kad trebam da izaberem izmedju concerta i mora. Na more mogu ići i sledeće ili neke druge godine, a concert je sad/tad i ne ponavlja se- to je jedinstven i neponovljiv doživljaj. Ali, to je samo moj pogled na stvari. Ne osudjujem niti prozivam bilo koga, jer svako ima svoje razloge i okolnosti, već samo iznosim svoje mišljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je to album. Najviše mi se sviđa Worth fighting for. Fantastična stvar, Halford je pokazao kako ume da peva i u nekom nižem tonalitetu, što, mora se priznati, ne radi baš često. Druge dobre stvari: Wheels of fire, Hellrider, Revolution, Deal with the devil...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene lično uopšte nema dileme kad trebam da izaberem izmedju concerta i mora. Na more mogu ići i sledeće ili neke druge godine, a concert je sad/tad i ne ponavlja se- to je jedinstven i neponovljiv doživljaj.

 

 

Lepo recheno :pivopije:

 

Dobar je to album. Najviše mi se sviđa Worth fighting for. Fantastična stvar, Halford je pokazao kako ume da peva i u nekom nižem tonalitetu, što, mora se priznati, ne radi baš često. Druge dobre stvari: Wheels of fire, Hellrider, Revolution, Deal with the devil...

 

 

 

U pochetku mi se taj album nije uopshte toliko svidjao...dodushe uzeo sam ga na moru iste godine kad je izashao pa tako da sam ga posle i strashno zavoleo... al inache pesma Angel je jebeno savrshenstvo... kakva balada jbt.... a i da kazem da sam je odmah nakon povratka sa mora taj dan slushao...pa jedno 30-ak puta... jer neshto sam bio emotivno sjeban...strashno dobra pesma za takve trenutke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako god, ali If I Could Fly je za mene genijalna!

 

Ne znam kakav će biti novi Priest-ov album, ali stvarno iščekujem taj concert jer je ovo prvi put da imam priliku da ih čujem uživo otkad ih slušam.

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...