Jump to content

Pegazus


Katahazah

Recommended Posts

Wings Of Steel je dobra pesma samo nesto nisu preterano originalni

 

Pa i nisu, ali meni se svjedno svidjaju, bar su iskreni s onim sto rade.

Nema neke trule foliraze... Isti fazon, iste pjesme, bas Manowar politika, ALI MENI SVEJEDNO ZVUCI DO JAJA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lep intervju Tanja, samo pogrešan bend! Ipak, svaka čast!

 

Hvala. I srecna ti nova godina.

I jos nesto... Novinar koji hoce nesto od svog posla ne moze da pravi intervjue samo s onim bendovima koje gotivi. Gdje je tu izazov? Objektivnost? Zelja za napredovanjem?

Ne volim Mansona ali dupe bi dala da uradim intervju s njim.

Pogresan bend, to je krajnje subjektivna konstatacija i ne bi trebala da ima veze s dobijenim intervjuom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Goce, poljubiš me u bulju!
-

-S TVOJIM GABARITNIM POZADINSKIM HEMISFERAMA ,OVAJ CIN LJUBLJENJA BI SE NEPOVRATNO OTEGAO....NADjI NESTO LAKSE,MISLIM UZE(uzanije,mrsavije,nemasnije,posnije prirodnije,normalnije ljudskije homosapijenskije,ne-slon-skije,manje burasto,___da se ne preliva,ne toliko vrechasto,manje pihtijasto,definisanije,__geostacionarnije(?),manje glomazno,bez naslaga,bubuljica gnojeva chireva,sireva,majoneza,slanine,___palacinki,neprovarenih ostataka hamburgera,shpageta,___opale kose,zakrzljalih-na-pogresnom-mestu-malja,KOMADA FEDERA IZ MADRACA

:? nesto estetskije,manje uzasno i strijasto,nesto zategnutije i okostalije,nesto ne-cvarkasto,ne-nabubrelo,neraskuvano,neubudjalo,nesto sto moze da stane u sleper iz jedne ture,__nesto sto bager moze da pomeri sa jednim punjenjem goriva,nesto sto nema posebnu adresu odvojeno od vlasnika(znate-ovo je Bosko,a ono tamo mu je dupe!! smile.gifsmile.gif )nesto sto primaju u vojsku,nesto sto ne spava potrbuske,nesto zaobilazivo biggrin.gifa: za sta ti ne treba mapa ili plan,...- biggrin.giflaugh.gif:mrgreen:biggrin.gifa: -

--

-----prvo skoci pa reci NJAM!!!!-

-NIJE HRANA SVE STO SIJA- :ne: :ne: :ne: -

----KO RANO RANI BOLJE SE NAHRANI---

------NEMA LEKA APOTEKA,ALI- IMA PEKARA BUREKA..(Bosko je pharmaceut)-

---DVA LOKVANJA OKO PANJA!!!! tongue.gifsmile.giflaugh.gif -Jedan leti drugi sanja 8O-

---

--bilo bi toga jos,ali...spava mi se vec...dosta besmislica za danas-

-

-priznajem da je RNA jedan od NAJVECIH (bukvalno )LIKOVA sadasnjice

---dusu(dupe) dao za prozivke,ali ko ga poznaje zna da se ispod njegove ,nsalagama skrivene spoljasnosti krije meko toplo ljudsko metalno S R C E!! biggrin.gifa: :uhoh:biggrin.gifa: ZAR NIJE SMESAN OVAJ SMAJLI U SREDINI HA HA HA-

---

-----HAIL ____ B O S K O !!!!(il si musko il' si Bosko (s'pinka)_)opaa!__dve zagrade!!

------------ a jos vise H A I L BL;ACK KNIGHT!!!!!! :mrgreen:-------

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep intervju Tanja, samo pogrešan bend! Ipak, svaka čast!

 

Hvala. I srecna ti nova godina.

I jos nesto... Novinar koji hoce nesto od svog posla ne moze da pravi intervjue samo s onim bendovima koje gotivi. Gdje je tu izazov? Objektivnost? Zelja za napredovanjem?

Ne volim Mansona ali DUPE BIH DALA da uradim intervju s njim.

Pogresan bend, to je krajnje subjektivna konstatacija i ne bi trebala da ima veze s dobijenim intervjuom.

--

---ZA POLA TVOGA DUPETA,DACU TI INTERVIJU SAMNOM I MOJOM BAKOM PRIDE-JA KAD DAJEM,JA DAJEM... biggrin.gifa: :wink::mrgreen:tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš si velikodušan, nema šta.

Nego, šta bi sa prvm demom tvog benda Earthquake? Hoću li ja to čuti ikad? Za neupućene: Goce i bratija su obradili 3 pesme od Pegazus. Cenim da je to period "Wings Of Destiny".

Intervju svakako cenim i sviđa mi se sa novinarske (čuj mene, ja kao neki novinar) tačke gledišta, ali bend je trulež. LIČNI STAV, ne tražim odgovor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep intervju Tanja, samo pogrešan bend! Ipak, svaka čast!

 

Hvala. I srecna ti nova godina.

I jos nesto... Novinar koji hoce nesto od svog posla ne moze da pravi intervjue samo s onim bendovima koje gotivi. Gdje je tu izazov? Objektivnost? Zelja za napredovanjem?

Ne volim Mansona ali DUPE BIH DALA da uradim intervju s njim.

Pogresan bend, to je krajnje subjektivna konstatacija i ne bi trebala da ima veze s dobijenim intervjuom.

--

---ZA POLA TVOGA DUPETA,DACU TI INTERVIJU SAMNOM I MOJOM BAKOM PRIDE-JA KAD DAJEM,JA DAJEM... biggrin.gifa: :wink::mrgreen:tongue.gif

 

e s bakom moze... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš si velikodušan, nema šta.

Nego, šta bi sa prvm demom tvog benda Earthquake? Hoću li ja to čuti ikad? Za neupućene: Goce i bratija su obradili 3 pesme od Pegazus. Cenim da je to period "Wings Of Destiny".

Intervju svakako cenim i sviđa mi se sa novinarske (čuj mene, ja kao neki novinar) tačke gledišta, ali bend je trulež. LIČNI STAV, ne tražim odgovor!

 

bend nije trulez nego je trulez tvoj licni stav... i ako jos jednu kazes na gotzea imaces probelma sa mnom... amigo... tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne diram ja Gocea (jel' se kaže Gocea ili Goceta?). Ono za obrade Pegazusa je živa istrina, ali kad god sam ga pitao, nije hteo da mi odgovori. Ima intervju, nije sa Goceom, u fanzinu 'Lost Land'. Ako neko hoće da se uveri u istinitost tvrdnje, mogu da mu pokažem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne diram ja Gocea (jel' se kaže Gocea ili Goceta?). Ono za obrade Pegazusa je živa istrina, ali kad god sam ga pitao, nije hteo da mi odgovori. Ima intervju, nije sa Goceom, u fanzinu 'Lost Land'. Ako neko hoće da se uveri u istinitost tvrdnje, mogu da mu pokažem.

 

kad ces prestati s tim tvojim tvrdnjama, podacima, lafo-argumentima, pametovanjima i sl.? za ne mislis da je bezveze soliti drugima pamet?

 

i to sto ti pricas nema veze s ovom temom. ko je pomen`o gotzeov bend? ti? zasto? nemamo pojma,ne interesuje nas.

 

ps.imam onu tvoju sliku s dachazovog rodjen. kad ces da ti je dam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...