Jump to content

Pegazus


Katahazah

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

quote:

Prvi poslao Svantevid:

Da odlicni su, iz mog grada su, Melbourne. Znam Johnny-a licno, dobar covek. Pazi te pesmu 'The Patriot' kad izadje novi album, cuo sam promo i bio sam u njin rehearsal. Inace Johnny i Rob su Makedonci.

 

icon_wink.gificon_razz.gificon_biggrin.gif

 

cek cek zar nisu oni iz portugalije???

inace odlican bend i pomeni mozda malo vise poewr nego heavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pegazus dobar bend? To je jedno tesko sranje!!!!!

Ja sam se bio odusevio kada sam cuo "Wings Of Steel" pre tri godine i bio sam se polomio da nadjem ceo album, a kada sam ga cuo sledio sam se od strave. Ono je nesto najgluplje i najneoriginalnije sto sam cuo u zivotu. Ceo album od koga valjaju samo dve prve pesme, a ostale su em dosadne, pa jos pride i spore. Uzas!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Heh kad sam vido spot Wings Of Steel...polomio sam se od smeha...onaj image, pa oni macevi...jako smesno. Ali ta pesma mi se svidja. Za ostatak ne garantujem. To sto su himnoviti i sto nisu originalni meni ne smeta ako su pesme dobre, a da li su dobre, ne znam jer osim jedne nista nisam cuo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

quote:

Prvi poslao Svantevid:

Da odlicni su, iz mog grada su, Melbourne. Znam Johnny-a licno, dobar covek. Pazi te pesmu 'The Patriot' kad izadje novi album, cuo sam promo i bio sam u njin rehearsal. Inace Johnny i Rob su Makedonci.

 

icon_wink.gificon_razz.gificon_biggrin.gif

 

ako ti nije problem da mi prebacis njihovu email adresu, htio bih da uradim interview sa njima za moj e-zine

stay in FULL METAL CONTACT! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Da odlicni su, iz mog grada su, Melbourne.  Znam Johnny-a licno, dobar covek. Pazi te pesmu 'The Patriot' kad izadje novi album, cuo sam promo i bio sam u njin rehearsal.  Inace Johnny i Rob su Makedonci.

 

 user posted image   user posted image   user posted image

Al to oni Johny i Rob Stoj odnosno Stojkovski,pustaju ih na radio 202 mlogo su dobri samo nigde ne mogu da najdjem njihov cd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Feanor je napisao:

Dobih ja Breaking The Chains i Wings of Destiny. Dobri su, samo kao sto rece king, vise su power nego heavy

 

Oces da ti dam i The Headless Horseman.Tu ces da vidis da su definitivno power.

 

 

 

Willy ovo su ti tri albuma za koje ja znam,mislim da su to i jedina tri albuma jer nigde nisam nasao informacije o jos nekom albumu da postoji.Pa ti sad vidi sta ti je lakse da nadjes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Feanor je napisao:
Dobih ja Breaking The Chains i Wings of Destiny. Dobri su, samo kao sto rece king, vise su power nego heavy

 

Oces da ti dam i The Headless Horseman.Tu ces da vidis da su definitivno power.

 

Apsolutno biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...