Jump to content

Bruce Dickinson


Tyriel

Recommended Posts

Pa u poslednje vreme donekle... a i posteno nije bruce nista posebno bez maidena

Solo karijera B.Dickinsona je za nekoliko klasa bolja od svega sto su Maideni uradili od No Prayer for the Dying.

 

Accident of Birth i Chemical Wedding su jaci od svih tih albuma.

 

O tome kako pilotira i macuje, nema potrebe ovde pricati. Peva covek, ovo je muzicki forum, i to je to.

 

I definitivno bih podrzao raspad Maidena, i njegov odlazak/povratak u solo vode, jer ta karijera je otvorena za eksperimentisanje, dok se Maideni vrte u krug vec duze vreme...

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menisu iskreno...nemojte da me linchujete...njegovi solo albumi krajnje monotoni i nekako nemaju onaj smek koji imaju Maideni...ali to je samo moj ukus...uopste ne volim sta covek radi...peva svaka mu chast...al nekako nije to to bez onoga sto imaju Maideni...

Nisam znala da voliš Maiden-e. icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znala da voliš Maiden-e. icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Ma naravno..bez Maidena pola metalaca ne bi bili metalci i pola grupa ne bi postojalo...Steve Harris je legenda Bas gitare gde bas nije samo prateci instrument vec ima glavnu rec...uostalom svidja mi se kako se sva ta muzika uklapa u jednu fantasticnu celinu...doduse iskreno ne podnosim novi album...obozavam prva 2,Piece... i Powerslave, i naravno ove sa Blazeom...ali ovo je malo givemebeer.gif ...ovaj pardon...los smiley... offtopic.gif ...

Da icon_smile.gif

Enivej sto se tice Brusa cast coveku za glas ali ja stvarno mislim da nije rodjen da sam sebi bude vodja...cini mi se egoistican i kao da mu je slava Mnooogo udarila u glavu...jos iz perioda Samsona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

UH!!!

 

Kakav crni egoizam?

 

Ako je ko tu egoista, Steve Harris je!

 

Nemojte u Dickinsona dirati! Ekipa koju je skupio u solo karijeri (sve sa Adrian Smithom ili genijalnim Roy Z.-em) lepo je pokazala Maidenima neke stvari...

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte u Dickinsona dirati! Ekipa koju je skupio u solo karijeri (sve sa Adrian Smithom ili genijalnim Roy Z.-em) lepo je pokazala Maidenima neke stvari...

Hmmmm....samo u neq ruq mogu da se slozhim sa ovim....potpuno nikako.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da ali Bruce se stalno ponasa kao da je on glavni u bendu...on je tu samo zato sto je lep icon_smile.gif i naravno ima lep glas biggrin.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Pa,znaš šta,onda za svakog solistu u nekom bendu mozemo reći da je pomalo egoista,s obzirom da je pevač obično najistureniji član.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UH!!!

 

Kakav crni egoizam?

 

Ako je ko tu egoista, Steve Harris je!

 

Nemojte u Dickinsona dirati! Ekipa koju je skupio u solo karijeri (sve sa Adrian Smithom ili genijalnim Roy Z.-em) lepo je pokazala Maidenima neke stvari...

Potpisujem...Steva zna da jede govna samo tako...jebao ga Fear of The Dark...ne samo sto su smorili vise sa tim sranjem nego se Steva dosetio da na svakom sledecem albumu posle FOTD-a napravi "reizdanje" pomenute pesme pukeface.gif ...no, i pored toga cova zna da napravi pesmu i on je taj koji odrzava bend u zdravom stanju icon_da.gif

 

A sto se tice Bruce-ove solo karijere...ako izuzmemo prvenac i ovaj ogavni power metalski abortus od albuma (Tyranny of Souls) svaki album je malo remek delo icon_da.gif ...zao mi je samo sto nije angazovan Adrian za poslednji album...posto se primecuje njegov nedostatak samo tako...Bruce je od silnog letenja i smaranja sa radio emisijama malo preko kurca odradio album, a Roy Z je presusio i puko kreativno od rada sa raznim power metal sljamom iz evrope...znao sam da ce mu to doci glave...ali mislim da ce ga to vrlo brzo proci posto je rekao da ce da se skoncentrise na solo karijeru...suvise je on dobar gitaros da bi ga otpisao icon_da.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...