Jump to content

Bruce Dickinson


Tyriel

Recommended Posts

dd84febcas3fm2zq5.jpg

1155407610foc6.jpg

28550926pa6xk4.jpg

21esvgzdj5.jpg

 

 

To je, koliko ja znam, iz nekog filma/serije...

 

HVALA PUNO! :pivopije:

 

Jeste gledali onu staru tv-emisiju gde Dickinson uci voditelja macevanju, ne zna se koji je ludji od njih dvojice, pravi musketari :)

 

Jao, to jesam, car, ludak, ali to sam video pre 100 godina, ne znam ni gde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste gledali onu staru tv-emisiju gde Dickinson uci voditelja macevanju, ne zna se koji je ludji od njih dvojice, pravi musketari :)
Da, to je ono MTV most wanted valjda, kad Bruce i Aleks promovišu ''Balls To Picasso'' sviraju unplugged ''Hell no'' i ''Tears of the dragon'', a na pocetku Bruce pokazuje onom voditelju neke poteze i kako se drži mač, pa se onda mačuju i jure po studiju :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to je ono MTV most wanted valjda, kad Bruce i Aleks promovišu ''Balls To Picasso'' sviraju unplugged ''Hell no'' i ''Tears of the dragon'', a na pocetku Bruce pokazuje onom voditelju neke poteze i kako se drži mač, pa se onda mačuju i jure po studiju :) :)

 

 

Imam ovaj snimak :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je, koliko ja znam, iz nekog filma/serije...

malo pretrage i istrazivanja mi je donelo sledece informacije:

Brus je glumeo u filmu "The Incubus" (1981) sporednu ulogu, a bio je u ulozi pevaca neke grupe

ne znam da li je to taj film ali sudeci po losem kvalitetu slike i cinjenici da nosi dugu kosu,

moze se reci da je iz osamdesetih.

 

Interesantno je da je Brus radio i jedan deo filmske muzike za film Mr. Bean...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brus je glumeo u filmu "The Incubus" (1981) sporednu ulogu, a bio je u ulozi pevaca neke grupe

ne znam da li je to taj film ali sudeci po losem kvalitetu slike i cinjenici da nosi dugu kosu,

moze se reci da je iz osamdesetih.

1981? Ko bi rekao!? Na ovim slikama deluje starije ,ko što neko reče, kao da je iz '90ih. Meni liči na period '93./'94. tad nije imao šiške :)

 

Interesantno je da je Brus radio i jedan deo filmske muzike za film Mr. Bean...

Da čuo sam to, pesma se zove ''I Want to be elected'' i nije baš nešto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam skinuo ovaj film 'The Incubus' sa Bruce-om! Nisam bio lenj, he he! Nego dockan je da ga sad gledam pa javljam utiske sutra! :pivopije:

 

P.S. Nisam mogao da izdrzim a da ne bacim pogled malo! :bigblue:

Snimak je solidan (s' obzirom da je iz '81) a Bruce je tolko mladjan da ne mozes da poverujes! :D I da, izgleda da to nije iz filma, serije sta god sa onih gore fotki sto znaci da ima jos negde gde Bruce glumi! Ijao!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...