Jump to content

Bruce Dickinson


Tyriel

Recommended Posts

  • 1 month later...

Sećam se da sam jednom negde videla website Brusove sestre, ali ne sećem se ni njenog imena, ni linka, apsolutno ničega! Koliko me sećenje služi, imalo je nekakve veze sa jahanjem konja, ali bolje ne verujte mome pamćenju, nego ako neko zna koji je to sajt neka baci link. Mislim da je u Galeriji bila Brusova slika...to je sve što znam. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruce je iz godine u godinu sve bolji, što se mene tiče. Kada uporedim kako sada peva refren u Run to the hills identično vokalnoj melodiji sa studijskog albuma, u odnosu na to kako ju je promenio tokom 80-tih da ne bi morao da pogodi visoke tonove u ''for your lives'' delu.

 

A turneja verujem da će biti sledeće godine, a ne za dve...

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bolje bi mu bilo da radi na novom albumu, nego sto trosi vreme na snimanje filmova i slicnih stvari. Podrzavam ja njegovu svestranost, i radujem se tom filmu, ali ipak bih vise voleo nov album nego film... I turneju :D mozda

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 

Bruce spasio putnike

 

Bruce Dickinson koji avionom na turneji razvozi članove benda uskočio je i pomogao vratiti u Englesku turiste koji su zaglavili u ljetovalištima

 

Pjevač grupe Iron Maiden, Bruce Dickinson u subotu je spasio 221 britanskog turista koji su zaglavili u egipatskom ljetovalištu Šarm el Šeiku. Heavy metal zvijezda ima pilotsku dozvolu i uskočio je u svoju ulogu kapetana kompanije Astraeus na poziv da se spase turisti posrnulog tour operatora XL Leisure Groupa. Nakon što se vratio u zračnu luku Gatwick, Bruce je otišao kući kako bi se odmorio jer ga čeka novi zadatak. Morao je opet otići na grčki otok Kos, kako bi u zemlju vratili još neke turiste.

- Samo sam radio svoj posao. Pozvali su me da pomognem kao i mnoge druge pilote i naravno da mi je bilo drago što mogu pomoći. Neki su bili frustrirani situacijom, ali nitko nije radio neke probleme - rekao je pjevač za Daily Mail i dodao kako mu je život u biti izvrstan jer je plaćen da radi dvije stvari koje voli. Pjevač je pilot britanskog Astraeusa već devet godina.

- Prepoznao sam ga, ali mislim da sam ja bio jedini na avionu - rekao je Marc Cryer koji je znao da je pjevač i pilot, ali je bio iznenađen što ga vidi na letu. Pilot je postao nakon što je napustio grupu 1993. iako su se opet ujedinili šest godina kasnije. Naučio je upravljati komercijalnim letovima i sada uzima neplaćeni odmor kada nastupa s grupom, koju također razvozi avionom.

 

izvor: www.24sata.hr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo.. i nasi portali pustaju slicnu vest...:)

Izvor: mtsmondo.com

 

Govori vam vaš pilot... Brus Dikinson

Ponedeljak, 15. septembar 2008. 10:03

 

Pevač benda Iron Maiden pritekao je u pomoć Britancima ostalim u Evropi.

 

Nakon što je turistička agencija "XL Leisure" bankrotirala, hiljade Engleza koji su se nalazili na odmoru ostali su bez načina za povratak kući. Više od 20 aviona, koji je trebalo da ih prevezu u Britaniju, nije poletelo.

 

Srećom, rokenrol ikona Brus Dikinson je i pilot sa dozvolom, pa se bacio na posao! Dikinson (50) u subotu preko dana je prevezao 221 putnika iz egipatskog letovališta Šarm el Šeik, a uveče je odleteo na grčko ostrvo Kos i tamo pokupio još Britanaca.

 

"Moj život je fantastičan, plaćen sam da se bavim svojim omiljenim hobijima, muzikom i letenjem", rekao je Dikinson.

 

Pevač inače radi kao pilot u aviokompaniji "Astraeus", a često najvernije fanove u svom avionu vodi na sopstvene koncerte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...