Jump to content

Obituary


Breberina

Recommended Posts

Ovako stoje stvari sto se tice koncerta, nasao sam koncertni prostor koji se zove VIZURA . To je kosarkska sala u kojoj je igrao Atlas dok je postoja, danas sam bio hala je veoma dobra i veoma funkcionalna za odrzavanje koncerta ,moze stati 1000ljudi sigurno bez tribina. Problem je sto se jako tesko dolazi do nje, ustvari ona je 200m iza studenjaka , i ovako ide par linija autobuskih.

Recite mi sta mislite da li vredi da pravimo docek nove godine u toj hali ili da zaboravimo sr.nov godinu i da radimo 14og u SKC-u ?!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako stoje stvari sto se tice koncerta, nasao sam koncertni prostor koji se zove VIZURA . To je kosarkska sala u kojoj je igrao Atlas dok je postoja, danas sam bio hala je veoma dobra i veoma funkcionalna za odrzavanje koncerta ,moze stati 1000ljudi sigurno bez tribina. Problem je sto se jako tesko dolazi do nje, ustvari ona je 200m iza studenjaka , i ovako ide par linija autobuskih.

Recite mi sta mislite da li vredi da pravimo docek nove godine u toj hali ili da zaboravimo sr.nov godinu i da radimo 14og u SKC-u ?!

 

 

Obituary 14..............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, jedina sansa da ih vidimo 14.og ali koliko ljudi tu moze da bude ?! Meni se nece tek tako isplatiti koncert, trebace preko 600prodatih karata u tom periodu... a po dosadasnjim uzorcima tesko da ce to moci da se napuni u tom periodu, da je 14.marta bilo bi do jaja. Ovako nove godine+bozic+srpske nove godine+ slave + preslave .... ?

 

Realno pobozni metalci su pickice.Ko ih jebe ni ne moraju da dodju.Ali ako dovedes Amon Din SIGURNO ce doci svi HRISCANI...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo mater : 14 je nemoguce odraditi .... ma jbg. izgleda nece ni da bude koncerta ... kada vas mrzi da idete dalje od skc-a.

znaci manager ceka samo na moje da ili ne :

Legendary Florida death metallers OBITUARY will team up with long-running German thrashers HOLY MOSES for a European tour in January 2008. Also appearing on the bill are Swedish metallers AVATAR. Confirmed dates are as follows:

 

Jan. 03 - Holland Zwolle - Hedon

Jan. 04 - Holland Tilburg - O 13

Jan. 05 - Germany Osnabrueck - Hyde Park

Jan. 06 - Germany Hamburg - Markthalle

Jan. 08 - Poland Warsaw - Proxima

Jan. 09 - Poland - Krakow - Studio

Jan. 11 - Austria - Vienna - Planet Music

Jan. 15 - Italy - Milan - Alcatraz

Jan. 16 - France - Lyon - CCO

Jan. 17 - Spain - Barcelona - Razzmatazz 2

Jan. 18 - Spain - Bergara - Sala Jam

Jan. 19 - Spain - Madrid - Heineken

Jan. 21 - France - Rennes - Antipode

Jan. 22 - France - Paris - La Locomotive

Jan. 23 - Germany - Bochum - Zeche

Jan. 24 - Germany - Frankfurt - Batschkapp

Jan. 25 - Germany - Schweinfurt - Stattbahnhof

Jan. 26 - Germany - Glauchau - Alte Spinnerei

Jan. 27 - Czech Rep. - Prague - Abaton

Jan. 29 - Hungary - Budapest - A 38

Jan. 30 - Germany - Munich - Backstage

Jan. 31 - Swiss - Pratteln - Z7

Feb. 01 - France - Strasbourg - La Laiterie

Feb. 02 - Belgium - Antwerpen - Hof Ter Loo

Feb. 03 - England - London - The Fridge\

 

s'tim da je 11.ljubljana, 12.zagreb, 13-beograd? koga nece biti izgleda...

 

a s'obzirom da sam ja gledao vec obi prosle godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi, javljaj da ce da bude,neces valjda zbog glupog yu metala i par komentara da treba da bude u SKC da otkazes koncert? Ko hoce da dodje, taj ce doci u bilo koji prostor. Pogotovo sto ce reklama da ide mnogo pre koncerta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaooo ljudi ziv nisam , nemam pojma sta da radim ,nisu male pare u pitanju... pa da se tek tako zajebavam i da zakazujem koncert u tako nezgodnom i neproverenom trenutnku :(.

Videcu sutra sta je sa Poseydonom, pa cu videti ako daju pristojnu cenu i ako je slobodan da ga tu radimo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кога бре мрзи да се цима? Па, није у Панчеву, па да их мрзи, него на Новом Београду. Има после и ноћних до центра града, никакав проблем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...