Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Dobio sam TITM-oriDJinal, limited, digi pack...i mogu vam recji da izgleda JEBACHKIIIIII!!!!

 

Za'valjujem se LadyCorspe na tom predivnom poklonu i to pred Kamelot....umro sam.xD

:da: Odličan zaista, ja ga kupih na prvom koncertu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, tako ti je sa svakim njihovim albumom. Primjetićeš da se razlikuje svaki od svakog, i da su fanovi isto ovako kao mi danas govorili u smislu "ovo nije Guardian", "muzika drugačija",... itd. I sa ovog stanovišta mi govorimo "sve je Guardian, samo ne zadnji album" (posebno zaboravih pretposljednji, jer on je zbilja drugačiji).

Ja sam prezadovoljna njihovim dosadašnjim radom, Guardian-i su mi i dalje bend broj 1, upravo zbog toga što su svaki put drugačiji, i što svaki put znaju strpat priče i to spojit sa muzikom, ali baš spojit, znaju ubost brzinu muzike sa određenim tekstom, zbilja rijetkost i plus što mi jednostavno odgovaraju i kao muzičari, i tekstopisci, stilom, i tim nekim odnosom prema muzici, a da ne govorim o koncertima. Hansi je tako statičan na sceni a muzika tako puna energije, neke Hansijeve moći nad publikom iako te on ni sa čim ne poziva na skakanje... Stoji a mi ko tigrovi u kavezima, dok se neki muzičari ubiše, ne pjesmom-nego skakanjem, maltene moljakanjem da se pokreneš.

Koja muzika, koja energija, to treba doživjet'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, tako ti je sa svakim njihovim albumom. Primjetićeš da se razlikuje svaki od svakog, i da su fanovi isto ovako kao mi danas govorili u smislu "ovo nije Guardian", "muzika drugačija",... itd. I sa ovog stanovišta mi govorimo "sve je Guardian, samo ne zadnji album" (posebno zaboravih pretposljednji, jer on je zbilja drugačiji).

Ja sam prezadovoljna njihovim dosadašnjim radom, Guardian-i su mi i dalje bend broj 1, upravo zbog toga što su svaki put drugačiji, i što svaki put znaju strpat priče i to spojit sa muzikom, ali baš spojit, znaju ubost brzinu muzike sa određenim tekstom, zbilja rijetkost i plus što mi jednostavno odgovaraju i kao muzičari, i tekstopisci, stilom, i tim nekim odnosom prema muzici, a da ne govorim o koncertima. Hansi je tako statičan na sceni a muzika tako puna energije, neke Hansijeve moći nad publikom iako te on ni sa čim ne poziva na skakanje... Stoji a mi ko tigrovi u kavezima, dok se neki muzičari ubiše, ne pjesmom-nego skakanjem, maltene moljakanjem da se pokreneš.

Koja muzika, koja energija, to treba doživjet'.

 

 

Slazem se...meni su Gardijani inache bend broj 2 na listi omiljenih bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, najezih se kada sam procitala ovo o Hansiju. Istinu zboris :meshuggah:

Obozavam kad kazes ono sto ja o nekom bendu/muzicaru mislim :pivopije:

Zadovoljstvo mi je :):pivopije:

 

Slazem se...meni su Gardijani inache bend broj 2 na listi omiljenih bendova.

Lijepo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako...

Pozz svima

Evo jos neka novost iz Blind Guardian sveta

... DAkle dragi ljubitelji ovog benda ako vas interesuej kako nasi guardiani trenutno zvuce

iako se EP za sacred jos nije poajvio evo iznenadjenja

http://www.gametrailers.com/player/33309.html?type=SD

ov je trailer za sacred2 u cijoj pozadini se cuje sta ?...

da pogodili ste nova pesma guardiana

Uzivajte ....

C ya in a while ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako...

Pozz svima

Evo jos neka novost iz Blind Guardian sveta

... DAkle dragi ljubitelji ovog benda ako vas interesuej kako nasi guardiani trenutno zvuce

iako se EP za sacred jos nije poajvio evo iznenadjenja

http://www.gametrailers.com/player/33309.html?type=SD

ov je trailer za sacred2 u cijoj pozadini se cuje sta ?...

da pogodili ste nova pesma guardiana

Uzivajte ....

C ya in a while ....

 

Malo zastarela informacija, ali dobro...lepo sto obavestavas raju. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa brate njegov glas se konstantno menjao tokom citavog postajanja benda

pa je sad doso do tog nekog stila ... al ono jeste malo twistovski al je do jaja :)

a i godine cine svoje culi ste ako ste bili na koncertu da i starije pesme peva malo

malkice meksim glasom ... menja se covek :)

Hansi je bog njemu je sve dozvoljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...