Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Nja. To seremo mi, kojima su prekurcile sve one pesme koje slusa svako ko "slusa sve (sem narodnjaka)". Uvek ce biti ljudi koji ce da dolaze i da se sa nesmanjenim entuzijazmom zajebavaju uz doticnu 'ziku. I KST ce biti pun.

Edited by Powerslayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krajnje je vreme da ovo mesto konacno umre...

 

To je sve sto ogu da kazem posle vecerasnjeg rodjendana... 54 godina je sasvim dovoljno.

ako ti se ne svidja zaobidji ga i ne seri

 

 

pretpostavio sam da ce juce biti njesra......i na zadnjem moovanju smo blejali ceo night u hodniku....

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ti se ne svidja zaobidji ga i ne seri

pretpostavio sam da ce juce biti njesra......i na zadnjem moovanju smo blejali ceo night u hodniku....

Nije fora u tome da samo kazes super je nego je onde definitivno potrebno kritike, jer ljudi ono mesto propada totalno i ja kao student etfa se brinem sta ce da se desi sa njim jer mi je to prirodno staniste i uopste mi ne prija kad vidim da propada i kad vidim da je vrhunac slavlja i desavanja obelezavanja godisnjice to sto su stavili nesto u wc pa ne smrdi toliko....

 

Nja. To seremo mi, kojima su prekurcile sve one pesme koje slusa svako ko "slusa sve (sem narodnjaka)". Uvek ce biti ljudi koji ce da dolaze i da se sa nesmanjenim entuzijazmom zajebavaju uz doticnu 'ziku. I KST ce biti pun.

 

Ljudi ce uvek dolaziti zato sto je kst ime. Uvek ce imati ljudi koji ce da dodju da vide kako je i da ne dodju nikad vise kad vide u kakvom je stanju. U sredu je bilo mnooogo novih ljudi. Zasto bi neko ostao tu? Vise bre i nije klub alternativne muzike i uslovno receno roka... Sad je klub matore muzike, klub proslosti u kojoj ce uvek da ostane. Sto bih sad ja sad pricao kako je super i da to mora tako da bude i da sam zadovoljan i sve tako kad to nije tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije fora u tome da samo kazes super je nego je onde definitivno potrebno kritike, jer ljudi ono mesto propada

 

nije kritika reci - "Krajnje je vreme da ovo mesto konacno umre..."

 

i ja nisam rekao da je super.......ja prvi pricam vec duze vreme da neke stvari MORAJU da se promene ali to u kst-u nikako ne ide tako da necu ni da se trudim ni da se nerviram......

 

petak kao potencijalno strava night jer DJ moze da pusti sta hoce je apsolutna katastrofa i smor i Dj-u treba dati Oscara za debilnost sta je uspeo da napravi od petka.......nekad nisam propustao nijedan sad mi ne pada napamet da odem......metal su upropastili skroz sad ga ni nema....na vecini nightova pesme idu u krug....WC je uzas zivi.........toliki klub mogli bi da odvoje neku kintu da srede klonju malo pogotovo zenski mene i zabole u principu........dobro si rekao konacno su stavili nesto u jebene pisoare da ne smrdi toliko........investicija - 200 kinti......

 

ipak sve u svemu ima tu dobrih nightova domacice/LTBR/80's/90's koji bi svakako mogli bolje da se odrade ali u svakom slucaju i pored svega i dalje je to dobro mesto za izlazak za zajebavanje i blejanje s ortacima........pogotovo kad radi basta.......tako da nikada ne bih rekao u fazonu nek konacno umre boli me qrac......

 

 

btw......svratili smo u kst posle prorocka oko 3...................ukupno 20 ljudi max......ocaj

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja volim taj duh proslosti, ali se slazem za petak, petkom bi moglo da bude super, a vec 5 godina su iste pesme. ne znam... ja volim kst... izlazim tu 100 godina, znam dosta ljudi, i nekako uvek mozes da dodjes bzv raspolozen a da te neko oraspolozi...

petkom bi trebala da bude domacica :wub:

ja zamalo da ne odem juce na rokanje :) nisam bila 4 godine na tom najty :)

 

ali sutraaaaaaaaaaaaaaa :veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

veceras je rokanje :) :) :)

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa :udri:

E sad sam se smorila

 

 

irA hoces sa nama u subotu? wub.gif domacica je wub.gif

 

Hocu :mrgreen: Samo sto sam ja na svirci u Domu, pa kad zavrse dva benda koja sam htela da cujem mogu da produzim posle toga. Kad planirate da idete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...