Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Nemoj da pricas no.gif , sta sad, oni koji slusaju npr Suffocation treba da se obese jer to NIKADA nece pustiti u glupom kstu. Poenta i jeste da se tamo pusta SVE sto podrazumeva i extremnu muziku (ne mislim na COF). Sad smo mi budale sto slusamo tu vrstu a vi ste pametni sto slusate komercijalu. Ma daj molim te... Ma kome ja ovo pricam uopste kad neki nikada nece shvatiti no.gif

Kao sto su i ostali rekli: nije poenta da se od svih prisutnih u klubu samo dvoje gube uz odredjene pesme, jer to isto mozete i kuci. icon_da.gif

Bilo bi interesantno da se organizuje, recimo, jedno death metal veche. Onda bi bilo ok na playlistu ubaciti sve moguce bednove tog pravca.

Neko je spomenuo Katatoniu, Anathemu, Saturnus... Zar vi stvarno mislite da je ok to pustati u KST-u? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Zamislite te zbunjene i smorene face posle jedne spooore desetominutne stvari... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je spomenuo Katatoniu, Anathemu, Saturnus... Zar vi stvarno mislite da je ok to pustati u KST-u? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Zamislite te zbunjene i smorene face posle jedne spooore desetominutne stvari... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ja sam spomenula icon_biggrin.gif btw ja se uvek veselo pogubim kada mi ih puste... Pustili su Christ Goodbye od Saturnusa neki tamo petak bilo nas je nekoliko koji su se gubili, ALI niko nije bio smoren... nijedna muzika koja je tako lepa ne moze da smara sem eventualno glupih ljudi... ljudi smaraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nosili su majice CC, a ne Monstrosity. Sto onda moraju da prepoznaju Monstrosity? "Sramota" bi bilo da nisu CC prepoznali.

Pa npr zato sto Corpsegrinder ima veze i sa jednim i drugim bendom a i jako su slicni bendovi. A CC nisu ni prepoznali ako si primetio. Samo je mozda 2-3 znalo o kom se bendu radi. no.gif Najgore je sto je bio neki debil sa CC majcom a kad je bio Dead human collection lik je stajao. Cak se videlo da nema pojma. Meni je stvarno vise neprijatno da nosim CC majcu kad vidim ko je sve nosi, majke mi. no.gifno.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djekic... gde mu je bio Nesha icon_smile.gificon_biggrin.gif Njega (Djekica) sto godina nisam videla... a pretpostavljam da znam ko si ti icon_wink.gif al ajd' nevermind...

Sta su btw pustili od Hypnosa mozda Burn the Angels...? Ne znam nisam bila dugo zaista...

Poz

Đekić ti radi u igraonici kod mene na Karaburmi svaki dan. A bio je u petak i Hugo tj Nesha.

Bila je Sacrilegious od Hypnosa i nema potrebe da donosis disk jer ga ja vucem stalno icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je to vise žalosno!!! wallbash.gificon_cry.gifph34r.gif

Ma pusti to... Svako slusa ono sto mu se dopada... Danas svako ima majicu Opeth-a... npr neka riba iz kst-a koja je 100%- na Hc-orovka takodje je nosi... jel' treba da je ubijem... pa rado ali boli me uvo...

Meni se cesto desava da se ne gubim uz pesme koje volim, sve to zavisi od raspolozenja... Tako da ne moras da gledas na taj nacin.... Cak sta vise cesto mi se desava da se gubim uz neko sranje koje ne znam ni kako se zove da bih ubila smor icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da su Christ Goodbye (cini mi se i Empty-handed) vrteli na gothic night-ovima... Ali, ja sam ciljala na reakciju ljudi koji petkom/nedeljom vise u KST-u. 233.gif

 

I dalje su vesele osamdesete vrhunac - to je jedna od retkih prilika kada mozete videti pozitivne ljude koji celo vece pevaju i djuskaju...A ne gomilu mrshtavaca (koji su dosli da cuju Monstrosity icon_razz.gificon_smile.gif )... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poruka za metal night nedeljom:

 

JEBOTE stvarno mi nije jasno da toliko malo dobrih albuma imate.

NEznam mozda sam ja lud ali nije mi jasno zasto pustate samo jedno te istu presmu od Kreatora Phobia, mislim pored toliko dobirh stvari (ceo extreme album) ovi samo to drndaju, (nebi me cudilo da posle puste endoramu kao novitet biggrin.gif ) od slayera/pantere/sepulture sve totalno isto.

Od Sodoma,Exodusa,Overkilla,Game Over itd.. takodje nista.

 

Evo ako treba ja cu da vas castim jednom thrash kompilacijom (al da mi vratite pare uz mesecnu kamatu icon_mrgreen.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poruka za metal night nedeljom:

 

JEBOTE stvarno mi nije jasno da toliko malo dobrih albuma imate.

NEznam mozda sam ja lud ali nije mi jasno zasto pustate samo jedno te istu presmu od Kreatora Phobia, mislim pored toliko dobirh stvari (ceo extreme album) ovi samo to drndaju, (nebi me cudilo da posle puste endoramu kao novitet biggrin.gif ) od slayera/pantere/sepulture sve totalno isto.

Od Sodoma,Exodusa,Overkilla,Game Over itd.. takodje nista.

 

Evo ako treba ja cu da vas castim jednom thrash kompilacijom (al da mi vratite pare uz mesecnu kamatu icon_mrgreen.gif )

Kome se ti obracash sinak? icon_confused.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas svako ima majicu Opeth-a... npr neka riba iz kst-a koja je 100%- na Hc-orovka takodje je nosi... jel' treba da je ubijem...

Pa sta , od kada je nosenje majica dokaz da neko voli nesto...sada gomila klinaca nosi majice bendova da bi izgledali zli ili kako vec...

Uostalom sto se tice Opeth-a i klinaca koji nose njihove majice ,to je postalo uobicajeno...iskreno pre cetiri,pet godina niko nije ni znao za njih , a sada sve vrvi od likova koji su culi za njih tek kada su izbacili Blackwater....pa kada to ljudima koji taj bend stvarno vole godinama ne smeta ,zasto bi smetalo bilo kome...

Slicno je sa Saturnusom i na primer Katatoniom,Anathemom i Lacrimas Profundere,da par ljudi nije pre par godina stalno cimalo Stevu na gothic nightovima da pusta Empty Handed i slicno vecina ljudi ne bi na znalo za vecinu tih bendova...Secam se kada je Steva pustao prvih par puta Saturnus u KST-u da je troje(ali stvarno troje) ljudi znalo sta je to.....mesec dana kasnije je ceo gothic night djuskao(ali bukvalno djuskao) uz Christ Goodbye....a da ne pricamo da su kasnije tu pesmu pustali i ponedeljkom....tragedija icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta , od kada je nosenje majica dokaz da neko voli nesto...sada gomila klinaca nosi majice bendova da bi izgledali zli ili kako vec...

Uostalom sto se tice Opeth-a i klinaca koji nose njihove majice ,to je postalo uobicajeno...iskreno pre cetiri,pet godina niko nije ni znao za njih , a sada sve vrvi od likova koji su culi za njih tek kada su izbacili Blackwater....pa kada to ljudima koji taj bend stvarno vole godinama ne smeta ,zasto bi smetalo bilo kome...

Slicno je sa Saturnusom i na primer Katatoniom,Anathemom i Lacrimas Profundere,da par ljudi nije pre par godina stalno cimalo Stevu na gothic nightovima da pusta Empty Handed i slicno vecina ljudi ne bi na znalo za vecinu tih bendova...Secam se kada je Steva pustao prvih par puta Saturnus u KST-u da je troje(ali stvarno troje) ljudi znalo sta je to.....mesec dana kasnije je ceo gothic night djuskao(ali bukvalno djuskao) uz Christ Goodbye....a da ne pricamo da su kasnije tu pesmu pustali i ponedeljkom....tragedija icon_da.gif

Ma ja dadoh primer da ce se uvek pustati ono sto vecina hoce a ne manjina... stoga posto ja nemam nameru da jurim po ulici ljude sa majicama Opeth-a sa nozem, smatram da se takve situacije tipa "gubilo se nas troje i mi smo trOO" iskuliraju, zato sto je to jednostavno glupo. I tu se slazemo.

Poz icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...