Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Khmmm... Pa, zao mi je shto cu vas razocharati, ali mnogo ste propustile... icon_smile.gif

 

Ovo je bio prvi put da sam ishla na KST-ov maskenbal, i ne mogu da verujem kako je to dobar dogadjaj! Prava feshta!

Ranije sam se neshto kao bunila oko cene, i bila skroz nezainteresovana, ali da sam znala da je ovako dobro ubedila bih josh ljudi da krene...

 

Cela zgrada je na raspolaganju, gomila stejdzeva, mnooogooo dobre muzike, barem neka svirka za svakoga, a ja sam bila makar malo na skoro svim... Odlichni nastupi!

 

Inache, organizacija i svirke su bile najmanje bitan deo... Maske, ljudi, zezanje, neshto u vazduhu... laugh.gif Ljudi su se fenomenalno maskirali! Vidi se da su neki iznajmljivali kostime i da su neki bash dobro napravili svoje, ali su ideje bile fenomenalne.

Najzanimljiviji su mi bili oni koji su odgovorili bash na temu-mitologija...

Bio je jedan lik zabac-imao je neki natpis u stilu-trazi se princeza za poljubac... icon_smile.gif Pa par likova-musketari-valjada ih je bilo chetvorica, pa Sundjer Bob, pa gomila nekih vitezova, vikinga, rimskih i grchkih filozofa, onda onih devojaka sa balskim haljinama, lik koji je imao sekiru u glavi! icon_smile.gif , jaaooo-gomila dobrih maski!

Trebalo je nositi digitalac i fotkati stalno!

Nadam se da ce neko okachiti slike, ili da ce biti na KST-ovom forumu...

 

Ove godine nisam bila sigurna do poslednjeg momenta da li idem, ali zato sledece idem sigurno i maskiram se pod obavezno!

 

Eto... icon_biggrin.gificon_smile.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

otvorena cela zgrada? kako da ne icon_smile.gif mozda figurativno biggrin.gif

a i ne bi bilo pametno, tamo se i trezan zagubis u skrivenim drvenim hodnicima pola metra x 2 metra x beskonacno icon_smile.gificon_smile.gif

Ma tako sam i mislila... Hocu reci-zanimljivo je kad se ovako neki dogadjaj odrzava i van "onog chuda" icon_smile.gif KST-a... laugh.gif

 

A slike koje su privatne shaljite jedni drugima...

Ovde bi bilo lepo da neko okachi linkove za one slike koje su dozvoljene za gledanje, kao i one na kojima su dobro maskirani ljudi-neki od onih koje sam pominjala i sl... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...