Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif pravi izraz...FIJASKO...i ja se nadam da ce mozda nekad,pod nekim cudnim okolnostima opet biti neki Irish night ali se plasim da ce opet biti onako lose icon_sad.gif

Па сад је право време,јер је "мали" клуб довољно "мали" за тако што,а не кад ради башта па и кад је у клубу два`ес` људи изгледа празно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedva cekam subotu,nisam izasla 100 godina a ove iz odeljenja tek nisam videla...

Ja vise ne mogu da docekam tu subotu! Micha potvrdio dolazak cele ekipe shakala! biggreens.gif Mozda dodju i moje dve koleginice! icon_da.gif

Bice spoj nespojivog! Gomila ljudi, extra zika! biggrin.gif Najjace vece! icon_rockdevil.gif

Jos samo da smislimo sta cemo da alkos.gif

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

zna li neko kako se zove i ko peva predzadnju pesmu sinoc iz kst-a?

 

zadnja je bila Extreme - More Than Words znaci ona pre nje......

 

treba mi ta pesma ph34r.gif .......pitao sam DJ-a i nisam ga lepo cuo icon_smile.gif

Tek sad videh poruku...

 

Ako se dobro sećam (ipak je prošlo skoro nedelju dana), pre More Than Words je bila What A Feeling, ali ne original iz filma Flashdance, nego neka brža obrada/remix. A možda je What A Feeling bila pre te koju tražiš... hm. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sad videh poruku...

 

Ako se dobro sećam (ipak je prošlo skoro nedelju dana), pre More Than Words je bila What A Feeling, ali ne original iz filma Flashdance, nego neka brža obrada/remix. A možda je What A Feeling bila pre te koju tražiš... hm. icon_smile.gif

ne,ne nasao sam ja ipak tu pesmu nakon visenedeljne potrage

 

pesma je Fire inc. - Nowhere Fast soundtrack iz nekog filma Streets Of Fire iz '84......kakva pesma icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je TAAAAAAAAAAAAAAAAKO dobro!!!!!!!!!!!! definitivno najbolje vece u kstu! divna muzika, bila je i 'marina' koju obozavam, i 'sve jos mirise na nju' i 'srce' i 'esma' i icon_rockdevil.gif PRELEPO!!!!!!!!!! volela bih kad bi ovo vece ostalo jednom mesecno. mozda i bude s obzirom koliko je ljudi bilo. onoliku guzvu i vrelinu nikako nisam ocekivala. a na ulazu 'ladno... no.gif ali dobri ljudi zatvarase vrata icon_mrgreen.gif

uglavnom, ja sam se nikad bolje provela, ostali do fajronta, jedva cekam opet icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne,ne nasao sam ja ipak tu pesmu nakon visenedeljne potrage

 

pesma je Fire inc. - Nowhere Fast soundtrack iz nekog filma Streets Of Fire iz '84......kakva pesma icon_rockdevil.gif

Jao da! Nowhere Fast! icon_smile.gif Znao sam da je bila neka mnogo dobra pesma...

 

Godspeed! Godsped! Godspeed! Speed us away!

Share this post


Link to post
Share on other sites

smorila sam se u subotu icon_mrtav.gif ni vodka nije pomogla icon_mrtav.gif

ne znam bilo je toliko ljudi,da ne mozhe da s eigra normalno...

Ja sam se smorio samo zato što te nisam video tamo... a ti nisi videla moju novu Milan-majicu. sad.gif

A bilo je sasvim dovoljno mesta za igranje, u okviru one dve kockice koliko je svaka prisutna osoba otprilike imala... icon_biggrin.gif

 

Inače, najlepše je bilo na Novkoviću: "Mnogi tebe guze Tamaraaaa..." icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je savrseno i zaista moje omiljeno i najlepse vece u KST-u. icon_da.gif

Steta sto se gotovo niceg ne secam! icon_smile.gif Celo vece mi je izgledalo kao da sam tamo bila maximum 15 minuta. icon_smile.gif Unisti me alkohol! no.gif

Kako covek ne moze da kontrolise svoje emocije! no.gif

Sta je sve bilo od EKV-a? Ja se secam - par godina za nas, krug, srce (ili je to bilo sinhro? icon_smile.gif ) i budi sam na ulici na kraju! A od Sarla, ona se budi i niko kao ja!

Ubicu ih sto su mi voli te tvoja zwer prekinuli na pola! violent.gif

To mi je jedna od omiljenih pesama! icon_rockdevil.gif

Profa je bio zlatan! biggrin.gif A nova majica... wub.gif Meni najlepsa do sad! icon_da.gif Milan je divan i

raste kao nada, kao more, kao govor

kao pokret, kao zora, kao dete, kao krv

kao zelja medu nama

raste kao bol

i grize sve pred nasim ocima icon_rockdevil.gif

Ti stihovi mi stoje u sobi! biggrin.gif

 

Jedva cekam sledecu domacicu 80ih! icon_da.gificon_rockdevil.gif233.giforangelistening.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvanicni program KST-a:

 

Sreda 23. novembar: SUETF zurka + Back 2 Back Party

dj team: b2b dj Krew

 

Četvrtak 24. novembar: Rock'n'Roll 60ih & 70ih

dj Ciomi

 

Petak 25. novembar: Da li ti znaš za neki drugi ritam?

veče alternativne muzike

dj Mouse J

 

Subota 26. novembar: Devedesete

dj's Mouse & Duca

 

Sreda 30. novembar: Domaćica

veče domaće muzike

dj's Goran-Che & Luc Selecta

 

Četvrtak 1. decembar: Let There Be Rock biggreens.gif

veče hard rock & heavy metal muzike 80ih

dj's Mancha & Goxy

 

Petak 2. decembar: Da Li Ti Znaš Za Neki Drugi Ritam?

veče alternativne muzike

dj Mouse J

 

Subota 3. decembar: D.I.S.C.O.

veče plesne muzike

dj team: b2b dj Krew

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...