Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Sa sajta:u subotu 29. decembra...

nastupaju: Električni Orgazam, So Sabi, Thousand Miles, Rooster Blues, Band X (AC/DC Tribute), Irish Stew, Trula Koalicija, Ska Ringišpil, Black Ark Crew ali i brojna DJ ekipa (Lapac, Mouse, Goran-Che, Kuzma, SaleRokada, Brit, Dooshan, Riđi i drugi).

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kad će bre da zađe u tu rupetinu neko zgodno muško, BRE? :violent: I još jednom: BRE! :violent:

 

Visoko, i ćelavo. A da nije izbacivač Mika-Pera-Laza-Žika s' ulaza. ( :) jašta. nesm ja preverznja.)

 

I sa tetovažom na potiljku. I dobro zategnuto i glatko i mirišljavo, tamnih veđa, oštrog pogleda, u crnoj koži. I HIV negativno. I STD negativno. Sa afinitetom prema modernoj književnosti i filosofiji. :wub:

 

Nagledah se naočitog ženskinja, počeh preispitivati, u svoje pozne dane, jesam li pogrešila neki hromozom?

Jesu li me u porodilištu zamenili?

Edited by Yggdrasil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo odgovora za sve:

 

1. LTBR sledeci je prvi chetvrtak posle nove godine. Trebalo je da bude 29.12., al' tad je glupi maskenbal...

2. Dizel je 05.01.2007., kada ce se oficiri rezervisti nacrtati tamo, zapravo, nas chetvorica. :pivopije:

3. Opisu koji dade sveta norveshka hrast(ica) :D:P odgovara par skinsa koje poznajem, pa mogu da te upoznam sa njima. Dodushe, i par radovaca, ali tu mozhesh slobodno da otpishesh modernu knjizhevnost i filozofiju :D

 

P.S.: Ivana, ne dodje ti u subotu, c, c, c... Danashnja omladina :P

P.P.S.: Yggdrasil, imash dve greshke u potpisu (prof. deformacija, prim. aut.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo odgovora za sve:

 

1. LTBR sledeci je prvi chetvrtak posle nove godine. Trebalo je da bude 29.12., al' tad je glupi maskenbal...

2. Dizel je 05.01.2007., kada ce se oficiri rezervisti nacrtati tamo, zapravo, nas chetvorica. :pivopije:

3. Opisu koji dade sveta norveshka hrast(ica) :D:P odgovara par skinsa koje poznajem, pa mogu da te upoznam sa njima. Dodushe, i par radovaca, ali tu mozhesh slobodno da otpishesh modernu knjizhevnost i filozofiju :D

 

P.S.: Ivana, ne dodje ti u subotu, c, c, c... Danashnja omladina :P

P.P.S.: Yggdrasil, imash dve greshke u potpisu (prof. deformacija, prim. aut.)

 

Čiko, čiko, ja sam uvek znala da sam promašeni student nordijskih jezika, zalutao na Biološki fakultet (moja profesionalna deformacija je što naziv fakulteta pišem velikim slovom, a osećam veliki prezir prema njegovoj organizaciji, koncepciji, ali ne i ideji)...molim, rediguj transkript! Ili, da pišem Kampfaru preko majspejsa? :mhihi:

 

Ono prethodno je bio seksistički uzvratni udarac na seksističke provokacije o izgledu ženskinja u našem podneblju. Prošle nedelje se na osamdesetim nagledah lepog harema, majku mu. I grudatog, i bokatog, i vitkog, i visokog, milina! Uh!

 

Uostalom, takvi muškarci ne postoje... :cry:

 

Where have all the flowers gone...

 

Inače, šta je LTBR? I inače, gde mi odoše ona dva stidljiva smajlija malopre? E, oči...oči...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daklem, rezime (nisam imao net par dana...):

 

1. U petak bilo SKORO sjajno. Muzika extra, drustvo extra, samo shto... Par pijanih degena zapochelo shutku na sred velikog kluba. Pet devojaka bilo na sredini. Tri se izvukoshe odmah, ali ostale dve dve nisu imale gde da shmugnu. Ja iz sazhaljenja uletim, izvuchem obe sa strane, samo shto sam i ja stao, neka pederchina me s' ledja pochisti po desnom kolenu (vec vishe puta povredjivano ranije) i ja padnem kao pochetnik... Besneo sam oko sat ipo. Jebiga, tako mi i treba kada hocu da budem gentleman. A ni hvala nisam dobio.

 

2. U subotu (domace '80te) sam se skucao u busic i nisam izlazio iz istog. Bila je daleko manja guzhva nego u velikom klubu. Svaka chast DJ-u za ono shto sam mu trazhio, a najvishe za Osvajache - Maska.

 

3. Ja za maskenbal (chak i kada bih u trenutku ludila zapravo i otishao na isti) ne bih imao puno da se muchim oko maske. Samo bih morao da ispeglam koshulju.

 

4. U sredu sam konachno video u KSTu lepo zhensko. JEDNO. Ali i toliko je dosta za pochetak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...