Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Razlozi zbog koih nema ljudi u kst-u su ti sto se blizi Nova Godina, zavrsni kolokviumi iz prvog semestra, kraj polugodista...

U kst-u je uvek bila losa mjuza, tako da ne verujem da je to razlog. Sve ce doci na svoje mesto posle Nove Godine.

Edited by Wlad

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne pricam za kst generalno nego za ltbr.....u subotu je bilo prepuno.....prosle godine iste okolnosti par dana pred novu godinu ltbr barem duplo vise ljudi....ja ne pricam napamet.....ako sam negde u gradu redovan zadnjih par godina to je let there be rock....znam manje-vise vecinu ekipa koje su blejale na tom nightu i dosta tih ljudi uopste ne dolazi vise......neki dolaze iz navike i nisu zadovoljni muzikom.....

 

mozes bukvalno da pogadjas pesme poimenice unapred jer vec znas kako radi DJ-ev mozak.....neoriginalnost probija plafon....ja dolazim - ide Livin' On a Prayer pa Final Countdown pa Sweet Child O Mine pa Still Of The Night....pa Wasted Years pa Love Machine pa Edge Of Thorns pa 18 & Life...sve po 608083080 put..to sve bendovi covece mozes da pustis sta hoces da svi znaju.....

 

sve su to ljudi koji slusaju tu ziku retko ko zaluta tu.....ljudi slusaju te bendove znaju pesme jebote......mozes da naparavis rotaciju pesama da bude puno uvek da osvezavas svaki night sa drugim stvarima da nikad ne bude dosadno....ja se recimo odusevim kad cujem neku pesmu koju ne znam odmah pitam nekog sta/ko s tim sto se to vise ne desava.....

 

jebem ti kst DJeve ko da su u sekti nekoj pa im isprali mozak onako grupno jebote...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne pricam za kst generalno nego za ltbr.....u subotu je bilo prepuno.....prosle godine iste okolnosti par dana pred novu godinu ltbr barem duplo vise ljudi....ja ne pricam napamet.....ako sam negde u gradu redovan zadnjih par godina to je let there be rock....znam manje-vise vecinu ekipa koje su blejale na tom nightu i dosta tih ljudi uopste ne dolazi vise......neki dolaze iz navike i nisu zadovoljni muzikom.....

 

mozes bukvalno da pogadjas pesme poimenice unapred jer vec znas kako radi DJ-ev mozak.....neoriginalnost probija plafon....ja dolazim - ide Livin' On a Prayer pa Final Countdown pa Sweet Child O Mine pa Still Of The Night....pa Wasted Years pa Love Machine pa Edge Of Thorns pa 18 & Life...sve po 608083080 put..to sve bendovi covece mozes da pustis sta hoces da svi znaju.....

 

sve su to ljudi koji slusaju tu ziku retko ko zaluta tu.....ljudi slusaju te bendove znaju pesme jebote......mozes da naparavis rotaciju pesama da bude puno uvek da osvezavas svaki night sa drugim stvarima da nikad ne bude dosadno....ja se recimo odusevim kad cujem neku pesmu koju ne znam odmah pitam nekog sta/ko s tim sto se to vise ne desava.....

 

jebem ti kst DJeve ko da su u sekti nekoj pa im isprali mozak onako grupno jebote...

 

U potpunosti se slazem, ali ja ti kazem da je tako u poslednjih 5-6 godina i opet je bilo ljudi i uvek ce ih biti. Neki se smore, pa ne dolaze nekih 3-4 meseca, pa ih opet

redovno vidjas i tako se sve vrti u krug. Jbg, ja bih voleo da se nesto promeni, ali trebamo biti zahvalni sto kst uopste i postoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Yggdrasil: Rasprodate su skroz, imash samo dve opcije da udjesh:

 

1. Ako znash Ljupcheta iz KSTa, cimaj ga, mozhe da ti sredi a chovek je dobar kao 'lebac, uchinice.

2. Ako poznajesh nekoga od DJeva koji rade, cimaj da te stavi na spisak.

 

U suprotnom... Nadam se da nisi kupila te lazhne brke :D

 

Lazni brci uvek mogu biti utilizovani :lol:

 

Cekam fotografije... :veseli: Nadam se da se pojavila dama iz doba Charlestona... :cool: i Amazonka :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je manje-vise bilo sranje. Prevelika guzva i previse hladno.

Zene su stoka :da:

Kostimi su bili fenomenalni :veseli: Izdvojicu mikser, papu, djavola (lik u koznim lonama, ofarban do pola u clveno), Moldera i Skali :wub: , dabra, cveeeece, mog klosara :wub: aaaaaaa ne mogu da se setim vise :(

Atmosfera i muzika su bile super :wink2: pogotovo na Jet Set stejdzu :rockdevil::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Било је генијалних костима, заиста! :lol: Ја бих додала још девојку-кактус, ЛЕТЕЋИ ЋИЛИМ

 

Било је генијалних костима, заиста! :lol: Ја бих додала још девојку-кактус, ЛЕТЕЋИ ЋИЛИМ (јави се легендо :) ) и ко зна шта још...

 

Све је било дивно осмишљено, баш сам се одушевила, али НИКАКО нису смели да пусте онолико људи... Гурали смо се као у превозу... :no: И да, опет ме ниједан дечко није пипнуо, а девојке су ме поломиле и изгурале као стока... Наравно да је било и нормалних, финих :wub:

 

Ипак сам била Индијка :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje društvo "ušli i izašli", s tim da ja i ortakinja nismo ni ušle iz raznoraznih glupavih razloga.

PREVELIKA gužva i smor.

 

Ono na ulazu za žene nije bila gužva već bezobrazluk.

 

 

Fride Kalo su bile vrlo interesantne.

I shemale-ovi.

I ALIENI...ha koji carevi.

I jedan labud :wub:

 

i Starbak i Hello Agaton hahahaha....od glave do pete

carski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pola od ovih maski sto se pobrojali nisam videla. :)

 

Meni je najjaci bio Azis. :rockdevil: I tipovi su uopste bili mnogo originalniji od devojaka. :da:

 

Na 80im bila neopisiva guzva. Blejalo se na britsima, na ska stageu i pod satorom. Veselje! :veseli: Vodila sam kolo. :D

 

Sledece godine samo na ska i u bastu. Da se skace do kraja. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Satan iz Bataje: Znam da su gadni, demolirali su me poslednji put 2003. Dve nedelje NEhodanja. Majko moja. Ali sada znam da nas ne bi ni takli, sve i da se neko nash pobije unutra. Jednostavno, otkako su nashi postali mladji dezhurni/tehnichka sluzhba/predstavnici u savetu KSTa, zashticeni smo k'o beli medvedi. :D Nashli su se njih dva posle. Nisam 'teo da pitam shta je bilo, vec samo koliko ga je urnisao. Eh, Mare, strvino nasha... :D

 

@Yggdrasil: Jesam li ja lepo rekao da nishta bitno nece biti sem guzhve? Jebesh ti to kada moram da pregazim njih 56435416 da bih doshao do shanka.

 

@Ostali: Vidimo se vecheras u KSTu, ko dolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na msknbl_u bilo predobroooooooooooo :)))

Ne pamtim kada je bilo toliko ljudi poslednjih par godina :]

 

@miss Penny Lane : na kojeg ALexa tachno mislish? Ja sam ih videla bar petoricu :D

 

I, koja je fora sa Jack Sparrow_om?

Svaki drugi lik Jack :S

Mislim, cool, svi zhele da budu Johnny, ali, preterashe ga :>

 

Meni je kaktus bio vrh :D

I, onaj djavo :wub: :wub:

 

Mada, meni Jonathan uzeo srce :D

klikni <3

 

 

@All_D: lepo se provedi tunajt (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...