Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

uzas apsolutni :) haha to je jos i bilo na preporuku boce - gothic angela :) :) :) jebote bas smo se juce setile onog okupa kod moskve 2003e... i na adi :):mhihi:

 

Hah, pa to okupljanje kod Moskve je bilo haos...

Ja stigao sa Mortmain-om (davno-bivshi chlan yumetala). To je bilo onda kada smo Gothic Angel i ja ishli po pivo, pa nisu hteli da nam daju na lichnjaka (dva visoka & dugokosa, obuchenih u stilu sachuvaj-me-bozhe, pa ne bih nam ni ja dao :D :D :D), pa smo uzeli plastikanere Zoffmane od kilo ipo... Demonic koji nije hteo da loche plastiku, nego je ishao posle sa Solijem po limenke... Mislim da je sa nama po vops ishao i lik pod nickom, ako se dobro secam, Soulforge ili tako neshto...

 

Znam samo da sam za prvi put u KST otishao kako i inache idem - crna majica*, crne patike**, crne farmerke***.

 

*Majicu sada zamenjujem ili sa jarko-crvenom, ili sa Dissection majicom, crnom koshuljom ili sa formacijskom maskirnom (zavisi od vecheri)

**zimi uglavnom nosim martinke

***umesto farmerki mozhe ili crna trenerka, ili univerzalne maskirne pantalone M-93

 

Nadam se da je jasno da se primam na crnu boju, al' to nema veze sa metalom, primao sam se na crno i kada sam bio treci osnovne, a tad nisam znao da l' se metal mazhe na 'lebac il' se pije posle vechere :D

 

Jedva chekam vecheras. Ako bude lepe srece, opet cu da naletim na onu preslatku cicu, pa ima da je startujem makar znao da posle toga idem dve nedelje na strazhu u KZB ako je startujem!!! :D

I necu da se napijem pre toga, kao u proshli petak. :da: Napicu se posle :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah taj petak :) Kako te nije smorio tolikih godina? :D

:) ....to je moja teorija zvana ekvivalencija kst-a i alkohola :D

 

ja sam dolazio godinama manje-vise pijan na iste nightove over and over again i uvek sam se pitao kako me ne smore....e onda kad sam batalio alkohol shvatio sam.....sad apsolutno sanse nema da dodjem u kst trezan i da se ne smorim :) osim na one varijante "posle 3" u povratku od negde drugde....a to pogotovo vazi za domacice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah taj petak :) Kako te nije smorio tolikih godina? :D

ako si pijan, ne moze da te smori :) :) :)

ja odem petkom u kst jednom u poal godine i uvek je ista muzika i do bola dosadno.

ljudi se jedino menjaju.

sad kad gledam, ja idem samo na britse zbog muzike, i na ltbr ponekad.

ostalo kad se zadesim, jer nema nista drugo, jer mi je najblize kuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, bre, nisam hteo da kazhem da se napijem pa onda udjem unutra...

Dobro staro drushtvo - eto zashto se NIKADA necu smoriti. Zajebavamo se do bola, uzhivamo koliko mozhemo, i napijemo se u procesu.

Kao, npr., sinoc. Zato sam jutros zakasnio 40 minuta na posao :D

A inache, Krle i ja, kada smo se smorili do bola od Rammstein-a, pustili smo u hodniku jedan narodnjak, ala su nas ljudi chudno gledali... :D :D :D

Inache, upoznao sam Pufnicu sinoc.

I ala bih ja trebalo da prestanem da mesham domacu radzhu sa pivom... :D

 

P.S. Na moju OGROMNU zhalost, nisam naleteo na onu preslatku cicu... Jebiga...

Edited by All_Destroyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

-_-

 

E pa prvi put sam ove 'dine svrnula u KST, kao malo da ubije se vreme pre prvog jutarnjeg i iskreno najiskrenije, ayao boze ispolivali su me pivom, po satenu ahahaha,

Veselo, tako nešto mi je i trebalo KST je KST, BG se po tome i treba pamtiti.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma na Discu bilo ok, malo bilo smor u pochetku, ali...

NEVEROVATNO ALI ISTINITO, Sale DJ pushtao sjajnu mjuzu, iako je kao lik smarach za 3 medalje. Ochekujte neochekivano. :D

Pufnice, TI si MENI prishla da se upoznash. Omladino, shto pijete kada vam shkodi? :P:D

Inache, u subotu je bila dotichna i cica i dadoh se u jurish. Rezultat - kompletna propast. E moj matori Destroyeru, sa sve kosom ode ti i sharm... Oh, well, pass the beer here, please :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreda, 23.01.2008.

veče grupe Azra

dj SaleRokada

 

Četvrtak, 24.01.2008.

Prodigy Night

 

Petak, 25.01.2008.

Can't Stop The Rock

dj Mouse J

 

Subota, 26.01.2008.

Domaćica 80-tih

 

Sreda, 30.01.2008.

Brits & Brit(s) in The Beats

dj’s C.H.I.P.I., Goran-Che & Brit

 

Četvrtak, 31.01.2008.

Gotic & Electro

dj's Bogy & Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...