Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Ja sam bila 8. razred, i ostala sam do pola 1. Nije bilo srecnije osobe od mene. Ja izlazim tamo 5 godina, znaci.

Bio je april, godisnjica smrti Kurta Kobejna, i ja sam mesec dana unapred molila moje da me puste.

:)

 

Uf, isto. Bio sam ekstatichan kao Portorikanac na ekstaziju, i secam se da je prva stvar koju sam chuo kada sam ushao unutra bila Slayer - Dead Skin Mask.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad u duhu nostalgije - kad ste prvi put bili u kstu i sa kim ?

2000 ili 2001....ili s Pedjom na Kraljevskom apartmanu ili s Andrejom na Ramones tributu.....nisam siguran koji mi je bio prvi put :)

 

ali drag mi je taj trOO period u gimnaziji

mene i Pedju su zajebavali da smo ko Beavis i Butthead.....ja nisam izbijao iz majce Ac/Dc on iz Metallice jedan plav jedan crn i stalno smo sedeli u zadnjoj klupi i kikotali se nesto :):)

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ramones tribute - definitivno I godina gimnazije.....secam se samo da je bilo do yaya i da je padala ledena kisa....znaci zima 2000/2001......

 

jebote koliko sam se ja primao na Ramonse tada......koliko je vremena proslo osecam se nekako matoro :)

 

najzaludjeniji za kst sam bio - leto/jesen 2004......secam se onih redova za petak u kucici ispred......svaki night flajka vodke to je bila vodka faza.... :) .....koji smo alkosi bili to je strasno....

 

 

btw sinoc bili u festu neki fazon domacica 80's......bolja 'zika nego u kst-u definitivno.......

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad u duhu nostalgije - kad ste prvi put bili u kstu i sa kim ?

Najstarije čega se sećam je veče EKV-a 1995. ili 1996, bio sam sa sestrom. E sad, čini mi se da sam išao i neke 1994. ali me pamćenje baš ne služi toliko dobro... EKV-a se, naravno, sećam bez problema. :) I to vreme se išlo na Radijaciju u SKC, u Prostor i KST. Da, i Akademija je bila vrlo aktuelna.

 

Šmrc. Vreme leti. :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bas dosta visila na demiji u srednjoj. vise nego u ksty u II godini i pola III npr...

a pocela sam da pijem kasno... u IV godini ... do tad mozda neko pivo jednom u 2 meseca i to jedva popijem...

a onda okidac i caooooo. stvari se menjaju. najvise sam u IV izlazila u kst. svaki dan skoro sa mojom jelenom :)

mada moram da priznam da sam emotivno vezana za skc i demiju mnogo vise ...

Edited by miss Penny Lane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je u mom slucaju bila " Come as you are ". Bila sam presrecna i zbunjena. Secam se cak i sta sam obukla :)

Interesantno da se i ja tachno secam shta sam obukla dok na primer uopshte ne mogu se setim s kim sam bila :ph34r: ... s nekom ortakinjom sigurno al ne mogu se setim kojom tachno...a nosila crvene starke crvene farmerke i majicu s engleskom zastavom :) a obezbedjenje nas dochekalo uz komentar :"evo josh engleza"... :) btw drugi srednje...petak...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demonic Alliance je shampion u nashem drushtvu - going there since 1995.

Tako da... Nekako smo svi mi prvi put izashli jako davno... I svako je jednom pauzirao sa odlascima u KST... A onda shvatismo da smo institucionalizovani na njega! Ko nije, nije nam prijatelj :P:D

Samo mi krivo shto vishe nema starog chetvrtka i Goxy-jevog black/death/thrash najta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ja sam prvi put bila u , ja mislim, 5om razredu kad su me starije koleginice sa glume odvukle, a ja, mala, pogubljena, nemam pojma gde sam, bio je petak, i svi zli u crnom, a ja koja djuskam u nekom klinackom fensi izdanju , strasno :)

 

Ah, ne mogu da verujem da cu sutra da idem na muvanje :) Moni? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantno da se i ja tachno secam shta sam obukla dok na primer uopshte ne mogu se setim s kim sam bila :ph34r: ... s nekom ortakinjom sigurno al ne mogu se setim kojom tachno...a nosila crvene starke crvene farmerke i majicu s engleskom zastavom :) a obezbedjenje nas dochekalo uz komentar :"evo josh engleza"... :) btw drugi srednje...petak...

ja :

iscepane pantalone, crvene starke, kurt cobain majica, karirana kosulja, naocare za vid :lol: i iscepana texas jakna.

isto je izgledao i moj najbolji drug :)

kao blizanci jbt :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene smorilo muvanje sinoc .... :/

 

a prvi put u kstu ... isla sam na neki gothic fest cini mi se hihiihih i to je bilo ono - goticarska majica, crna suknja do poda, i mracenje ... ihiihihiihihi joj joj koliko to nije bilo za mene :) tad mi je nick ovde cini mi se bio beauty in darkness ... :) :) :) :) :) joj :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

®evolucija? ;)

 

Bez brige. Ima nas (ih? :mhihi:) i gorih.

 

Nemam sentimentalnu vezu s KST-om (:mhihi:). Alkohol smo delili u Wastelandu, (i vise tu bili nego u KST), banatski rizling koji se koristi u proizvodnji domacih kolacha i poneko pivo. Skolska godina 2002/2003. bila presudna.

 

Recju, dosadno. :spava:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...