Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

amy_mccoy Posted on 16. 4. 2005, 13:20

  QUOTE (Autumn_harmony @ 16. 4. 2005, 13:13)

Ranko Bugarski - Jezici 

 

 

  iskreno mi je zao 

 

 

Joca Posted on 16. 4. 2005, 15:11

  QUOTE (Autumn_harmony @ 16. 4. 2005, 13:13)

Ranko Bugarski - Jezici 

 

 

e kakva je knjiga? jedna devojka u autobusu sedela pored mene i citala to, i bas me je nekako zainteresovalo

 

 

E evo upravo sam je zavrshila biggrin.gif ...

Pa ja to chitala zbog faxa ... shta ja znam ... meni je Ok, ima nekih zanimljivih stvari, prochitaj ... icon_biggrin.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

E evo upravo sam je zavrshila  biggrin.gif ...

Pa ja to chitala zbog faxa ... shta ja znam ... meni je  Ok, ima nekih zanimljivih stvari, prochitaj ...  icon_biggrin.gif

...aaa, zato je ta devojka citala u autobusu - inace mi nije izgledala bas previse vezana za knjige ifyouknowwhatimean (predrasude, predrasude...)

 

ok mozda i iscitam ako naletim negde na Jezike icon_cool.gif

 

 

 

btw sad citam 'Andric i Milica' - koji je taj covek bio lik... moj idol icon_rockdevil.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

amy_mccoy Posted on 17. 4. 2005, 10:56

QUOTE (Autumn_harmony @ 17. 4. 2005, 00:56)

 

 

Skandinavistika 

 

 

ja sam na japanskom

 

poznajes Aleksandru Vucurevic? sa njom sam isla u srednju, a znam da je sad na toj katedri

 

Pa verovatno je znam, ali mi ime ne znachi bash puno sad ... icon_sad.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam na japanskom icon_da.gif

Japanski....... wub.gif ! Sta bih dala da imam bolje pamcenje pa da mi jos po nesto udje u glavu osim ohaio-hozaimas!!! (naravno, tako se izgovara, otkud znam kako se pise... icon_confused.gif ). Da nemas mozda neki kontakt sa nekim ko bi mozda imao njihove crtace? Mangice unsure.gifwub.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Japanski....... wub.gif ! Sta bih dala da imam bolje pamcenje pa da mi jos po nesto udje u glavu osim ohaio-hozaimas!!! (naravno, tako se izgovara, otkud znam kako se pise... icon_confused.gif ). Da nemas mozda neki kontakt sa nekim ko bi mozda imao njihove crtace? Mangice unsure.gifwub.gif ...

ohajo gozaimas (tacnije) ili dobro jutro

hmm...Mange, pa Bane bibliotekar prodaje Mange, a mogu i ja da ti nabavim ponesto

 

@the_sex_pistol aham musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...