Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Momo Kapor - Una

icon_da.gif Tako treba icon_da.gif

 

Ja evo danas kupila u Domu Sindikata,knjige su jeftinije iz za buqalno 200 kinti...

Djavo i gospodjica Prim-KOeljo.

U potpalublju-Vladimir Arsenijevic(on lichno mi je prodao knjigu,samo nisam htela da mi se potpisuje,vec iamm njegov potpis na "Ishmailu" icon_mrgreen.gif )

Besede-Stanislavski

Hajdi putuje icon_mrgreen.gif

Hajdi na imanju icon_mrgreen.gif

prodavachica me je chudno gledala,tj kad je moj cale rekao"Za moju malu cerku" icon_smile.gif

 

sad ne znam koju cu pre da krenem.

 

a josh razvlachim sa Ekom.

Edited by VeronikaJeOdluchilaDaUmre

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_da.gif Tako treba icon_da.gif

 

Ja evo danas kupila u Domu Sindikata,knjige su jeftinije iz za buqalno 200 kinti...

Djavo i gospodjica Prim-KOeljo.

U potpalublju-Vladimir Arsenijevic(on lichno mi je prodao knjigu,samo nisam htela da mi se potpisuje,vec iamm njegov potpis na "Ishmailu" icon_mrgreen.gif )

Besede-Stanislavski

Hajdi putuje icon_mrgreen.gif

Hajdi na imanju icon_mrgreen.gif

prodavachica me je chudno gledala,tj kad je moj cale rekao"Za moju malu cerku" icon_smile.gif

 

sad ne znam koju cu pre da krenem.

 

a josh razvlachim sa Ekom.

ooo maaaaajo... bi li bila dobra pa mi dala ishmaila? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo maaaaajo... bi li bila dobra pa mi dala ishmaila? icon_mrgreen.gif

Oh,da Tea...bial bih,samo ne ochekuj pre pochetka shkole...jer sam je dala nekom ...pa ochekujem da ce mi je taj neko vratiti.

icon_da.gif Tako da ....tek kad pochne agrh shkola[ icon_mad.gif ] pivopije.gif

 

btw...prochitala sam obe slikovnice Hajdi....

ovo su dve najbrzhe prochitane "knjige"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klajv Barker - Utkani svet

 

550 stranica nemogucih tripova icon_cool.gif

Nisam neki ljubitelj fantastike ali Barker je BOG! musik19.gif

Je l' citao neko Igru Prokletstva??? Najjaca horrorcina ever!

 

edit: Moram samo da se nadovezem na diskusiju o Limunadi Koelju... Dakle, preterano i precenjeno! Ako nesto mrzim, to su pisci koji ocigledno ne pisu opusteno vec se trude da im svaka recenica bude neka ne znam ni ja kakva misao koja ce se generacijama i generacijama prenositi kao divna i alegoricna definicija ljubavi/zivota/srece/nebitno... a na kraju svaka zvuci kao "Zivot je reka koja tece neprekidno i neprestano..." Give me a break! Mrzim totalno providne metafore icon_mad.gif kakve on koristi. I necu da smaram vise icon_redface.gif

Edited by bestia

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw...jel' chitao neko "Andjeli I Demoni"...samo me zanima kakva je?Jel' vredno da kupujem??!

mozda je i bolja od davincijevog koda..

jel neko citao "davincijev kod - dekodiran". to je nesto kao odgovor crkve, reakcija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Harder_they_fall

procitala sam,, da vincijev kod',sad citam ,,andjeli i demoni'',

mogu za sad raci da mi se da vincijev kod cini zanimljiviji...ne znam,mada sam cula da je ex papa na tu knjigu bacio prokletstvo..hehehe

a dekodirani da vincijev kod je gomila gluposti neke tamo ejmi velborn koja se niodQd pojavila i pocela da kenja,kad samo pomislim na mojih bacenih 300kinti no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...