Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

upravo chitam "poslednje hitlerove dane" na koje sam sasvim sluchajno naleteo dok sam chekao u gradskoj biblioteci.

 

volim da chitam knjige o njemu, u svakom sluchaju chini mi se da je ova ponajvishe zasnovana na proverenim chinjenicama a ne na rekla - kazala prichama iz 58e ruke...

 

'el chitao neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzela sam "Izabrane pesme" Disa! Do sad sam imala priliku da procitam samo nekoliko njegovih pesama, ali sam odlucila da se mnogo bolje uputim u stvaralastvo svog omiljenog pesnika! Obozavam njegovu tematiku! Naravno, NIRVANA mi je omiljena pesma! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzela sam "Izabrane pesme" Disa! Do sad sam imala priliku da procitam samo nekoliko njegovih pesama, ali sam odlucila da se mnogo bolje uputim u stvaralastvo svog omiljenog pesnika! Obozavam njegovu tematiku! Naravno, NIRVANA mi je omiljena pesma! icon_da.gif

Meni je NIRVANA omiljen sladoled... icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam uzeo malu antologiju horora „Strah”... gomila kratkih prica ili odlomaka iz poznatih romana od kinga, poa, barkera, den simonsa, lavkrafta itd itd.... idealno za ubijanje vremena u busu na kratkim relacijama....

 

moze da se kupic u skcu... 486din....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...