Jump to content

Ministry


Recommended Posts

Snimio sam ja rts2...samo moram da proverim snimak da vidim koliko traje i to poshto je samo okinut record...dvd recorder i ta sranja...koncert meni bio vrh...cekam previshe na ovaj koncert da bih sada mogao da izrazim neko vece nezadovoljstvo...meni je bilo najbitnije videti ih...vrhunac certa poslednje 3 pesme logicno kada su udarili po starudijama ali za divno cudo ni ove pesme sa last suckera ne zvuce loshe uzivo koliko su tanke na albumu...kontakt sa publikom premrtav...tommy izgleda ko debil realno a volim tog coveka ko brata...al je al sta znam sa vinom izashao na scenu odmah se setio sphinctour-a u glavi carina...semplovi iza prenadrkani....koncert 8.5/10 od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend se razilazi ove godine, a juce sam ih gledao sam prvi put live, besmisleno mi je da trazim dlaku u jajetu, valjalo je skroz. ovi zlotvori iz exita se opasno ugradjuju u cenu majica, izbise mi 2000 din iz dzepa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traje 60 minuta snimak...sve je pro naravno samo zvuk malo krchi jebiga...nije do mene...fali 2 minuta prve pesme ostalo sve standardno sa nazivima pesama na tv-u...vrh bash..

 

 

Ajd postavi plizzzzz,imam ja neki snimak ali cini mi se da je tvoj mnogo bolji (snimak)!

:D

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih dok prebacim sa recordera na komp,pa kompresija,pa dizanje svega toga potrajace :da:

 

MIN-setlist.jpg

 

Sofija setlista...exit je bio isto sve ovo samo bez ove tri obrade sa cover up-a (zashta sam im zahvalan stvarno)...nije bilo so what-a,khyber pass,wrong i mislim jedna sa last suckera samo ne znam koja poshto mi sve isto zvuce haha

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ministry je sinoc objasnio kako se pravi pravi zurka pred Apokalipsu.

Zvuk jeste na trenutke bio krdza, i nije bilo toliko starudija (zao mi je sto su totalno preskocili neke stvari sa Filth Pig-a i Dark Side Of The Spoon), ali ako cemo iskreno, ono je bio the real thing, koncert za pamcenje, cepanje da poslednjeg atoma, publika koja pravi ogromnu sutku, sing alongovanje dok glas ne ode, dok Cica Jourgensen i ekipa cepaju rafale sa bine u nase usi.

Kao sto je darthmaul reako pesme sa The Last Sucker zvuce mnogo tvrdje uzivo, i dopada mi se sto su dobro razmislili i uzeli 3 najjagresivnije pesme sa njega. (Lets Go, Watch Yourself i The Last Sucker)

Malo sam se smorio jer sam jedva cekao da opice neku stariju stvar, i posle TLS-a, Al se obraca publici: "Hocete neke starije?", publika odvraca sa ovacijama i pocinje pesma (sa kojom su po mom skromnom misljenju trebali da otvore koncert) No W, nastao je haos u sredini sa silnim sutkama! Pa onda prelazimo na Waiting, da bi nas ponovo uveo u Slayer-esqni opus Rio Grande Blood-a, Senor Peligro i Lies Lies Lies.

Za kraj su ostavili "big guns" iliti premocne NWO, Just One Fix, Thieves!

Dok su svirali na ekranima su isli razni snimci sa ratova, Busom, vojske, i sa spotova koji su uradjeni za neke od pesama koje su svirali, mislio sam da cu dobiti epilepsiju od onoliko bljestanja.

 

Kontakt sa publikom je bio minimalan, barem sa Alove strane, Viktor je trcao kao neka lujka po stejdzu dizuci masu, Sin se takodje setkao ali se prijamcio u desni cosak bine, jerbo je video neke dobre cice, Tony Campos me je previse podsecao na Luisa, ali imao je onaj dobar momenat kada se kesao izmedju dve ograde pokusavajuci da ih srusi.

Bechdel-a (klavijaturista) kada sam video, pomislio sam da je i Burton iz Fear Factory banuo sa njima kao gost, ali pusti snovi...

 

Malo mi je zao sto je koncert trajao samo sat vremena, ali bolje ista nego nista, ionako je ovo bila poslednja sansa da se vide legende.

 

7/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Just one Fix" i "Thieves" su mi bili jedina svetla tacka koncerta. Ostalo ravno da ravnije ne moze + zvuk katastrofalan. Sa zaljenjem moram da priznam da je bljutava Pekinska Patka, koja 27 godina instrument u ruke stavila nije, napravila bolju atmosferu i zvucala bolje od jednog benda koji je 30 godina aktivno na sceni. Da ne kazem da su i Pistolse savili. Sramota za Ministry da ne znaju zvuk da nameste, set lista nepromenjena - znaci ista kao ova sa prethodnih strana (samo su neke pesme izbacene). Bas su me razocarali. Ocekivao sam veci profesionalizam od benda takvog kalibra. Ovo je vise delovalo kao sprdnja na stari Ministry. Da nije bilo "Just one Fixa", "Thieves" i Tommy Victora iz Pronga koncert bi bio potpuno ravan do samog kraja. Jedina dobra odlika je po meni odlican vizuelni identitet benda. Muzika i zvuk su im daleko ispod proseka za jedan takav bend.

 

Bullshit.

Ministry su jebali kevu. Hladnokrvno i kvalitetno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cija je ono pesma koja je bila pred koncert, dok se vrtela 'disko lobanja'... :)

Mislim da je to bio neka izmiksovana Ministry pesma, mozda i gresim jer mi je na trenutke zvucalo NIN-ovski :uhoh:

 

Sada mi jedino zao sto nisam pazario majicu kada sam imao priliku, ali kako dodju tako i odu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pesma koja je isla pre sivrke je jedna od bonus stvari sa "The Real Last Sucker" izdanja. To je prakticno isti album samo sa dva dodata remiksa. Ima ga po torrentima.

 

slike sa Ministry-ja:

 

l_6e60e07dd636f047652f615d791517f3.jpg

l_ed17419a92f00d48520d9e5478c0d837.jpg

l_bae29c3df7f5e27fe4a8f03a1c82d126.jpg

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ministry - Live Graspop 2008

Location: Graspop Dessel Belgium

Year: 2008

Source: WebRip

Format: WMV (Medium Quality)

Size: 437 MB

 

Part 1 
http://rapidshare.com/files/129069089/matg08.rar 

Part 2 
http://rapidshare.com/files/128802086/matg08.r00 

Part 3 
http://rapidshare.com/files/128804472/matg08.r01 

Part 4 
http://rapidshare.com/files/128806846/matg08.r02 

Part 5 
http://rapidshare.com/files/128807619/matg08.r03

Edited by Southern_Marshall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам гледао концерт на тв-у. Допало ми се. Мало ми је криво што не бејах, нарочито кад сам видео да су свирали највише песме са последња 3 албума, а ја то највише слушах, али јеба га. Решио сам да мало приштедим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
Hmm,ima li sanse da neko postavi snimak sa RTS-a?

 

U brate, i mene to vrlo zanima!!!!Ja bio na moru, pa nisam ni na tv-u uhvatio da ih gledam....a bas mi krivo sto sam ih propustio...;(

 

ako nabavis negde to, javni ako ti nije tesko...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Revolting Cocks - Sex-O Olympic-O (2008)

 

Genre: Industrial Metal

Label: 13th Planet Records

Rip Date: 2008|08|02

Street Date: 2008|14|10

Size: 80 MB

Type: Advance

Quality: 224 kbps | 4410kHz | Joint Stereo

 

|MySpace|

 

Tracklist:

01. HookerBot3000 03:30

02. Keys To The City (Vegas Mix) 03:39

03. Red Parrot 04:33

04. Robo Banditos 04:15

05. Cousins 04:16

06. Touch Screen 04:02

07. I Am Not Gay 06:16

08. Abundant Redundancy 04:28

09. Lewd Ferrigno 04:06

10. Wizard Of Sextown 07:21

11. HookerBot3000 (Disco A Go Go Mix) 04:27

 

 

http://rapidshare.com/files/134529736/RCSOOO08.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...